En yakın arkadaşım tecavüze uğradığını söylüyor.yakında düğünü var

en yakın arkadaşım tecavüze uğradığını söylüyor.yakında düğünü var ve herşey açığa çıkacak.gönüllüde yapmış olabilir.bilmiyorum.bu sır beni darlatıyor.nişanlısına durumu söylemeli miyim?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• gonullüde olabilir hm muğlak sanırım ne ise herşeyi doğru ve net söylemeli şakaya gelmez ilerde mutlaka kim ne ne zaman soruları karşılık bulacak arkadaşın soylemeli evlenecek sonra a sen niye söylüyorsun arkadaşın baştan belirtmeliydi nişan olana kadar aklı nerdeydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İstediğin kadar yakın arkadaşın olsun seni hiç mi hiç alakadar etmez. Başına bela mı almak istiyorsun. Belki seni kekledi belki ne biliyorsun. Gidip ispiyonlayacak mı diye deniyor olamaz mı ?

0|0
    0|0
  • Söyleme işi sana düşmez.

Özellikle Düğünden evvel tecavüze uğrama muhabbetleri de ne arttı bu aralar.

0|0
    0|0
  • hiç girme o konulara bence

0|0
    0|0
  • lan sanane manyaga bak :D belkide nişanlısı duurmu biliyo bilmese bile kızla cocugun sorunu sana noluyo :D

0|0
    0|0
  • masal anlatmasın herzaman dürüst olsun kaybedebileceklerinden daha fazlasını kazanır

0|0
    0|0
  • sana ne oluyor ki ?

0|0
    0|0
  • saçmala ömür boyu seni suçlar sonra intihar falan etse sen altından kalkabilecekmisin

0|0
    0|0
  • bence sen karışma bu sefer ara bozan sen olursun

0|0
    0|0
  • tecavüze uğradığını sanmıyorum ama sen karışma boş ver..

0|0
    0|0
  • söyle tabi daha ne duruyorsun adamın başını yakmasın bari bide geçsin bu işleri yapmıştır zamanında onla bunla iş ciddiye bindi mi tecavüz adı altına sığınsın

0|0
    0|0
  • ooo aman yarabbi ne kadar zor bir durum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kimden uğradığını da söylüyor mu ?

0|0
    0|0
  • söyle tabi.

0|0
    0|0
  • bence arkadaşın gitsin nişanlısına açıklasın,sen söylersen sen kötü olursun

0|0
    0|0
  • nişanlısı görmüycekmi halini soracak oda illaki bişe sölüycek yani sen karışma bence birbirlerini seviyolarsa düzelir bu iş sorun çıkmaz

0|0
    0|0
  • Tere kal sen.

0|0
    0|0
  • Karışma ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...