Ayrıldığınız sevgiliniz arkadaşınızla çıksa zorunuza gider mi?

ayrılalı 3 hafta oldu ve intikam için arkadaşınızla çıkıyor , ne hissederdiniz , ne yapardınız .

Güncellemeler:
arkadaşlar bu şarkı hepinize hediyem olsun , harbi çok güzel anlatmış :) link
:D ABİ BU NEDİR ARKADAŞ YA :)

NASIL Bİ SORU SORMUŞUM LA BÖYLE :) ; 2 AY OLDU HALA CEVAPLAYAN ARKADAŞLAR VAR :) NERDEN BULUPTA CEVAPLIYONUZ ABİ BU SORUYU :D

TAMAM ÇOK SAĞOLUN AMMA

BİRİ YAZDIM MI TAAAAAAAAA AŞŞA KADAR BAKARAK İNMEK ZORUN DA KALIYORUM :D

"""""" NOLUR CEVAPLAMAYIN ARTIK BU SORUYU YA :D """"""""""""""""""

0|0
65|64

En İyi Kız Görüşü

• gözümde küçülür, ve kendime çok kızarım böyle bir salağı nasıl haytıma soktum diye

8|4
    1|1
    • :) inş. böyle bi salakla karşılaşmazsın :)

• benm basıma geldi ama relde deıl sanalda bı oyun sitesinde konuşabılıyolar sadece kadın izmirde cıktıgım adamsa istanbulda bayan arkadaşımdı sadece netten konuştugum bayandı konuştugum adamsa bana attıgı mesj şu hazal artık benm sevgılım dedi aradan 3 4 gun geçti konuştuk bunla bana dediki seni kızdırmak ıcın söledim dedi

• ne olursa olsun bu yakıştırmalar bıle sinir bozucu kaldı ki sevgılı olcaklar he işte bu cok kötü intikam alırdım kadının ayagını kaydırmak ıcın yapardım bişiler şuan o kadınla konuşmuyorum

Kızlar Ne Diyor 64

Erkekler Ne Diyor 64

• O arkadaşın var ya, anasını, avradını, bacısını, 7 ceddini, gelmişini, geçmişini, geleceğini, gideceğini, diyeceğini, yiyeceğini 2 cihanda ...

(Noktalı yeri cümlenin gelişine uygun şekilde doldurunuz)

Tam cevap olmasa da duygularımı yansıttığımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • usta açık söyliyim ben olsam gider o arkadaşımı döverdim önce nasıl bir adisin sen diye. hastanelik ederdim. kıza gelince, onuda o arkadaşım kadar olmasa bi tokat patlatırdım ya. bilmiyorum karadenizliyim belkide yapım bu yüzden böyle. ama adam gibi sevmişsem eğer değer vermişsem ve bu bana yapılsaydı dayanamazdım. Allah sana sabır versin.

0|0
    0|0
  • bu durumda 2 tribe girilir. birincisi arabesktir istersen nikah şahidin olurum trıbi... ikincisi ise gerekirse o nikah masanına bomba koyar ama yinede sizi birbirinize yar etmem trbidir... Sen 2. seçeneği seç azizim.. C4 patlayıcın benden :)

1|0
    0|0
    • :) ALLAH A Şükür böyle bişe hiç başıma gelmedi , umarım düşmanımın bile başına gelmez , gelseydi diye örnek veremicem çünkü arkadaşlarım kabul etmez :) etse idi arkadaşım olmazdı .)

• sorudan çok cevaplarla ilgilendim ben. Sanırım ergenler cevap vermiş daha çok. Kimi aşmış kimi kesmiş kimi kazık sokmuş. Yahu kime ne yapıyosun sen? Değil sevgili, eşin ayrılıp arkadaşıyla evlense ne diyebilirsin? Çeker sokak ortasında vurur musun? Hergün haberlerde gördüğümüz gibi? Zamanında hicret eden sahabilere Medineli ensar bir eşlerini boşayıp vermedi mi? Peygamberimiz evlatlık oğlu Zeyd'in Hanımıyla evlenmedi mi? demek ki dinen bir sakıncası yok. Zaten evlenemeyeceğin kişiler bellidir Kuranda. Haaa ama siz şimdi etikten, değerlerden, toplumun yargılarından bahsedeceksiniz. Geçin onları. Bizim son iki yüzyıldır aşındırdığımız değerler sokakta öpüşen ergenleri ayıplamak, ama sokakta karısını vuran adama ses çıkaramamak noktasına geldi.Boş yere asıp kesmeyin sizin yerinize bunu yapanlar var.

0|0
    0|0
    • eyvallah ama burda yazan arkadaşlarımın arasın da yazdıklarını yapıcak olan da çoktur , tanımadan yargılayamazsın buda senin cahilliğin olur .

• öyle şerefsiz arkadaş yapmadık çok şükür.

0|0
    0|0
  • Dalarım ikisine birden desem de inanma umurumda bile olmaz olan 70'liğe olur.

0|0
    0|0
  • Ondan daha da çok soğurum.Unutmam kolaylaşır.Ayrıca ben de onu kendi silahıyla vururum.Ben de başka birisiyle çıkarım ama gerçekten hoşlandığım birisiyle.Hoşlanmadığım birisiyle çıkarsam o kişinin duygularıyla oynamış oluyorum.O yüzden...Son olarak takmam kafama ne hali varsa görsün derim hayatıma devam ederim...Böylelerini kafaya takmayacaksın...

0|0
    0|0
  • Demekki bundan sonra, hem sevgili hemde arkadaş dediğin kişileri seçerken daha sık eleyip seçeceksin.

Hayatına yanlışlıkla almış olduğun böyle tiplerden, uzak durucaksın...

Bana uzak, Allah'a yakın olsun, böyle tipler...

0|0
    0|0
  • İkisini de ayrı ayrı aynı yere çağırıp bayıltırdım.

Saldalyeye baglar önce elemanı sorgular ve yalvartırdım..

Sonra kızı sorgular 2-3 tokat cekerdım..

Sonra tekrar elemana döner bi güzel döverdim...

İkisi de bağlıyken çeker giderdimm.. Yaparım bunu..

0|0
    0|0
    • d.d.d.D..d..dD:D: sgfagfgdfgdfgadfagfasdfasdfags

• Yani kabullenmek pekte kolay olmaz. Bir de en yakın arkadaşlarından biriyse vay haline daha da zor, ama ben bitirdikten sonra...istediğini yapar.

0|0
    0|0
    • arkadaş yakınsa eminim daha çok zoruna gider insanın , düşmanımın başına bile böyle bir şey gelsin istemem harbi den :)

• Seni yaralamak için yapıyor..Hiç görmem , bilmem, duymam...Dönüp asla bakmam..En büyük cevap budur...gelip ayaklarına kapanır...

0|0
    0|0
  • tam zavallıymış hiç unutamamış derim. O arkadaşı da şutlarım bu arada.

0|0
    0|0
  • arkadaşım buna karşılık vermişse arkadaşım değildir artık. onuda silerim öteki gibi. gerçek bir arkadaşsa onu benim yanıda öyle bir rezil ederki birdaha karşıma çıkmaya cesaret edemez.

0|0
    0|0
    • senin iç müzakeren ne olurdu terazinde neler bi aşşa bi yukarı inip çıkardı hangi duygular .

• cok kotu olurdum her ikiside sirtimdan bicaklamis oluyor bu durumda. seytan gorsun yuzlerini derdim ama yikilirdim heralde uzuntum ikiye katlardi ama acizlikten degil boyle karaktersiz insanlari eş ve dost secme yanilgisina dustugum icin

• müzakere nin sonucu on numara çıkarmış mantıklı hecelerin için teşekkür ederiz .

• benim 2. elimi başkası kullanıyor hemde arkadaşım... hiiç zoruma gitmez üzülmem sızlanmam hele ki arkadaşınsa dahada artısı olur... o arkadaşınla aynı mekanda bulunduğunda ve sana ib'lik yapmak için hava atıyorlarsada seninle beraberken yaptığınız şeyleri anlatıp onları G't ederim :D

0|0
    0|0
  • İkisini de o şehirde kaybederim kralı bulamaz.

0|0
    0|0
    • sevdiğine kıyarmıydın .

• eyvallah , senin de hayatta herşey gönlünce olsun bir ömür .

• Sağol kardeş..

• ben olsaydim onun arkadasiyla yatar videoya ceker kiza gonderirdim.. yada senin erkek arkadasinin sevgilisini bulur duzerdim...

yada daha basit bi cozumu var git arkadasinin kafasina sic :D

0|0
    0|0
    • sıç mı sıkmı :) :) olay benlik değil kardeş ben yaşamadım , düşünceler şelale olsun diye sordum .)

• yok degilim .. klavye tuslari ingizce. unvestidede uzun bi sure inglizce kullaninca bir daha geri donmek cok zor oluo.. bi kac kere deneyim dedim ama bu seferde tam bilmedigim icin klavyenin ustunde tuslarda uymuo.. en sonunda mala baglamadan tekrar degistirdim .. bn rahatladim klavyede ohhh.

• sık doku dicekken :) kıza sik doku dersen :) eeeee yani :)

• buna benzer birsey basima geldi

benim ciktigim kizla ayrildik

ondan sonra benim ciktigim kizin kankasiyla cikmaya baslamistik

0|0
    0|0
  • intikam için yapıyorsa demek ki hala beni seviyordur yüzüne bakar artistik bir gülümseme atardım. ama böyle tek yanağı kaldırarak gözlerimide kısıcam hafif. kudursun :D

0|0
    0|0
  • oldu öyle bisey , lise çağlarıydı, platonik aşkımdı en yakın arkadasım herseyi bile bile cıktı, yıllar sonra da o arkadasımın karısı bana asıldı amma ve lakin insanca uzaklaştım

0|0
    0|0
  • bende oldu ben kız arkadaşımı onun arkaşı ile aldattım arkadaşıda beni benim arkadaşımla aldattı sonra tekrar kız arkadaşıyla aldatılan kızın değeri anlaşıldı amin.

0|0
    0|0
  • valla buna alet olan arkadaşımında ben ta ... eski sevgili eski de zaten adı üstünde o arkadaşta eski olur...fakat bi zarar vermeden olmaz küçük bir tartaklama birkaç tokat ya da iç rahatlatacak sağlam bi kafa çok ii gelir...konuda kapanır.

0|0
    0|0
  • Giden sevgilinin şerefsizliği 10 ise onu kabul eden arkadaşın şerefsizliği 1000 dir.

0|0
    0|0
  • büyük konuşmim ama öyle bi intikam alırdım ki kendi hayatımı bitirsem bile onların hayatlarını bitirirdim ya da dierlerinin dediği gibi hiç takmayacaksın yine de büyük konuşmamk gerek

0|0
    0|0
  • ilk önce o arkadaşımın ağzını yüzünü dümdüz ederim.sonra kızın yanına götürürüm.bak noldu şimdi? senin kaşarlığının cezasını bu bebe çekti der üstüne bide döverim kızı.

0|0
    0|1
  • O arkadasını s*kmek lazım ki senin artıkları nı mı topluyor!? Öyle bi durum olamaz hayatımda çünkü arkadaslarımı ona gore secerim.

0|0
    0|0
  • öle bir ihtimal yok ama genede düşünürsek olduğunu ikisinide oyarım,benden ayrılan kız bir başkasıyla çıksada benim haberim olmamalı

0|0
    0|0
  • Pekte umursamam aslında benim kirlettiğim mendili kullanıyor derim arkamı döner giderim.

çokta tınnnnnn

0|0
    0|0
  • Arkadaş ve sevgili ikilisini gerektiğinden fazla bir araya getirmediğim için öyle bir durum söz konusu değil.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin değil arkadaşımın ağzına s*çarım :D

0|0
    0|0
  • Gitmez eyvallah der ikisine de yol veririm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34
Yükleniyor...