Doktoruma hediye almak istiyorum sizce ne almalıyım?

Kısa bir süre önce ameliyat geçirdim. Operasyon başarılı geçti ve ben de kontrola gittiğimde bir hediye götürmek istiyorum. Sizce ne alabilirim? :) Not: Doktor erkek.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• giderken tatlı götürebilirsin yaptığın güzel bir incelik fakat yapmak zorunda gibi kendini hissetmemelisin sonuçta doktorun işi bu işinden daha farklı daha muhteşem bir şey yapmıyor :)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tatlı bişi al. Yada genç ve yekışıklı ise, sende Hasta pisikolojisiyle aşık olduysan Viktoriya çok gizliden siyah takım giyip de git. Ne alacaksın kızım ya, adam işini yapmış, babasının hayrına değil ya. Boşuna ayda 50-60 bin kazanmıyor.

0|0
    0|0
  • doktor erkek deyince muhtemel cevabı bekliyorsun ama çikolata al bence

0|0
    0|0
    • Hayır yani erkeğe alınabilecek hediyeler vardır bayana alınabilecek hediyeler vardır diye dedim ben onu

• sigara içiyorsa güzel bir çakmak.

• Adamlarda zaten para bol, sizin gibi hediye alan hastaları da bol. Emin olun aldığınız hemen hemen bütün hediyeler diğerlerinin yanına gidecek. En iyisi gidin çikolata, lokum (Çifte kavrulmuş fıstıklı Safranbolu lokumu) bir şeyler alın en azından ağzı tatlansın. :)

0|0
    0|0
  • El yapımı çikolata yaptır götür bence. Çikolataya kimse hayır diyemez.

0|0
    0|0
  • o zaman eve gelen tesisatçıya arızayı onarabildiği için de hediye verelim yada herhan birine aynı şey doktorun işi bu:))

0|1
    0|0
  • hediyeye gerek yok, bi kere öp onu yeter

0|0
    2|1
  • kalem alabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • retro saat gotur

0|0
    0|0
  • bitane neşter al

0|0
    0|0
  • Şık bir kravat ya da parfüm falan al.

0|0
    0|0
  • saglam gazi antep baklava kımse hayır dıyemez

0|0
    0|0
  • Bunu mu duymak istiyorsun;Kendini ver hediye diye zaten doktormuş bak ne güzell buldun yağlı kapıyı yaman bakalım güzel şey seviyorum seni :D

0|0
    2|0
    • Of saçmalama lütfen adam babam yaşında zaten ve ben de teşekkür amaçlı bi şey alsam mı acaba dedim nerelere çektiniz :D

• Tamam tamam çükületa giderr

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...