No abur cubur Yes spor!

Arkadaşlar merhaba öncelikle bu hafta yeni bir hayata başladım aslında beslenmeme artık dikkat ediyorum ve sporada başladım aslında zayıf birisiyim ama şu lanet olası karın kaslarını çok istiyorum sabahları aç karnına yarım litre su sonra bi mekik vs vs hareketlerini yapıyorum 15 dakika sonrada yumurta yiyorum 2-3 tane beyazını tabi bol bol su içiyorum öğlende koşmaya gidiyorum az birşey göbek var onlarıda eritmek için arkadaşlar ciddi yorumlarınızı bekliyorum 70 kiloyum bu yazdıklarımla devam etsem sizce bana yararı olurmu 2.si göbek gidincemi karın kasları meydana çıkıyor teşekkürler arkadaşlar

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• göbeğin gitmesi karın bölgesinde yağların erinmesiyle olur o yüzden çekebildiğin kadar düz mekik çek ilk başta 1 hafta baya ağrı yapar ama iyidir iyidir :D mekik çekerken karnın biraz ağrır ama hiç bırakma ölcek olsanda onun üstüne bi 5 tane daha cekmeye calıs böle böle baya iyi olur ;)

0|0
    0|0
    • bu yorumları erkeklerden değilde kızlardan görmek çok mutlu ediyor beni :)) teşekkürler

• bakarız yavrucum sen düzenli sporunu yapta ..

• spor yaparken size motivation olacağıma eminim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 AYA KALMAZ SIKILIRSIN MERAK ETME UZUN SÜRMEZ:))

0|0
    0|0
    • benim amacım 10 20 kilo vermek zayıf birisi olmak değil zaten, zayıf birisiyim amacım karın kası olunca daha bi hırslıyım daha bi iradeliyim bırakıcak gibi değilim inşallahda bırakmam :)

• Aferin be adam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gaza getirdin benide , mekik çekecem biraz sonra yatmaya devam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...