Hiç mi değerim yok onun için?

iki gün önce yıldönümümüzdü tam iki sene olucaktı. sevgilimle buluştuk. ama bir çiçek bile almamış yahu hiçmi değerim yok . bende bugün özel bigün bi çiçek beklerdim senden en azından dedim. eve sokarken sıkıntı yaşarsın diye almadm dedi(ailem karşı böle şeylere biraz) ama herseklde sokardm bi küpe kolye vesairede alınabilirdi cebimdedemi göreceklerdi . sevgililer gününde nasılsa yurduna gideceksin özaman alicam ben hediyemi dedi. ya beni anlamadı hediye değildi mühim olan düşünmesi özel günü anlamasıydı. o sevmediğine hediye almaz. sevmiyormu ? bu ne ya ?

Güncellemeler:
yahu cokmu zor bır soru sordum cevaplar neden bu kadar az :(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler önemsediğini hediye ile değil davranışları ve duyguları ile ifade etmeye çalışır. Sanırım kızlar bir türlü bunu anlamadığı için her seferinde "odun" damgası yiyoruz. Erkek için o gül'ün veya kolyenin hiçbir değeri yoktur ve herkes için öyle olduğunu düşünürüz. Sorarım size, hiç böyle bir soru soran erkek gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü erkek için hediyenin araçtan başka hiçbir önemi yoktur. Lütfen yanlış anlama. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Soğuk davranıyosa yolla gitsin.. ben sevdiğim için canımı bile feda ederimki onun ıcın onemlı günü unutmak intihar sebebim olur :)

0|0
    0|1
    • unutmadı kutladık . ama benım ıcın parasını harcamıyor.

• Dediğim gibi seven insan parayıda kıyar herşeyi kıyar canını bıle feda eder..Belliki parayı daha çok seviyor ;)

• Ayni benim karakterden biri bnce sevio

0|1
    0|0
  • peki sen ona bir hediye aldın mı hee ?

0|0
    0|0
  • senin için para harcamıyor mu

demek ki başka hedefleri var

0|0
    0|0
  • Hiç bir ilişkim yılı geçmedi. Bu yüzden haline şükret bence.

0|0
    0|0
  • bu şekilde davrandığın sürece hiç değerin olmayacak.

deseydin ki iyi ki varsın hediye almasan da sen benim bla bla

o zaman değerin olurdu.

bu yaklaşımınla etmiyorsa bile korkarım nefret edecek senden

0|0
    0|0
  • nedir bu hediye merakı ? İnsanın sevgisi hediyeye sığabilcek kadar küçükmü ? Eğer almadıysa bunun altında bi sebep aramayın bu sevmediğiyle ilişkilendirilemez erkekler asıl hediye almayı sevmezler.. Belki o an bişey alıcak durumu yoktur vs. Sebepler olabilir hemen sevmiyomu diye paniğe kapılmayın ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• k.bakma canım da senınkı bıraz odun sanırım . nasıl ınsan bı hedıye almaz mı ya . en azından onu hatrlatıcak bsy . 1. yıldonumunuzde de bısıy almadı mı ?

0|0
    0|1
    • hyr ... :(

• en azından bi gülle gelmesini isterdim ne düşüncelerle gittim yanına ama yok.

• senin için çabalamadıqını qormek kotu :/

• Bnada ayni sey oldu yilbasinda hediye aldim ve yaninda da kucuk bir hediye aldim kendi ellerimle biseyler yaptm fakat ondan gelen cevap bunlar karsinda ben alacak bisey bulamadim bu ne ya bana iki satir yazi yazsa verse bu bile yeterdi cok hediye bekleyen biri degilimki

0|0
    0|1
    • aynen dmı ya aynen ben anlamam surprızden dıyor nasl ıs ben anlamadm. bende ınsan bır cıcek getırrıdı hıcmı degerı yoktu bugunun dedım eve sokamazsn dıe almadm dıo. sankı kolye vesaire alamazdı. cimriler işte

• Bildigin dusunesizlik iki satir yazi yazmak bile hatirlandigin anlamina gelir

Yükleniyor...