Evleneceğiniz kişinin veya eşinizin ruhu kaşar olsun ister misiniz?

Erkekler evleneceğiniz kişinin veya eşinizin ruhu kaşar olsun istermisiniz ? İstemezsiniz ama neden öyle insanlarla sevgilinizi veya eşinizi aldatırsınız. Size ait düzgün olan insanlarıda öyleleriyle neden aldatrsnz ?veya ciddi düşündünüz kızın gece hayatı varsa nasıl düşünürsünüz genelde gece takılan kızlar pek sağlam ayak olmuyorlar.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• buna evet diyecek biri varmı sence

0|0
    0|0
    • Olmaz ama nedense hep oyle insanlatla aldatiliyor insanlar

Erkekler Ne Diyor 10

• Biz erkekler biraz garibiz buna hak veriyorum. Kivi severler ama manava gidince muz alırlar... Hayata böyle bakan insan türüyüz biz malesef. He bu arada burda yazan erkeklerin hepsi ben öyle değilim diyecek, o dediğin insanlardan çevremde yok... Pabuç+külah hesabı yani...

Daha önce çok sevdiği aşık olduğu dünyayı uğruna bir çöp kutusuna atacak kadar değer verdiği kişi tarafından aldatılınca bazı şeylerin anlam yargılarını yeniden değerlendirmeye başlıyor insan...

0|0
    0|0
  • E peki, ''hanım hanımcık'' zırhına bürünüp, mikser gibi çalışan sinsi kadınları ne yapacağız?

Gece hayatındaki kadını bilirsin en azından da..

Öbürü muamma işte.

2|0
    0|0
    • Hmm siz gece hayati olani tercih edersiniz demekki

• Kafa yapını değiştirmelisin..

İnsanları bu şekilde değil, başka şekilde ayırt etmelisin..

• bana kasar olsun ıster ruhu ıster kendı cinselligi yasıyorsak beraber özgürce yasamak isterim baskı olmadan...

0|0
    0|0
    • Sen cnslligi dusunuyorsun tek bi hayat gecirceksin elalem esin hakkinda ileri geri konussa hosuna gider mi

• bana olsun dedim anlamadın galiba elaleme degil ayrıca ben sevgilimi bir kasar için aldatmam

• Herşeyin yeri ve zamanı var nerde nasıl oturup kalkması gerektiğini bilmeli cümlesini her konuda düşünürsen soruna Cvp olur sanırım :)

0|0
    0|0
  • Öyle insanlarla takılmıyorum zaten

0|0
    0|0
  • ben aldatmadım da aldatmam da asla bir de kızın gece ne işi var dışarda ben gitmem ki gece hayatına kız gitsin takilmam öyle kızlar la

0|0
    0|0
  • eğer evlendiğin kadın biraz odunsa ki bende bi tane var keşke bi kaşarla evlenseydim diyosun bi inceden.ama keşke şu olsaydı ki mükemmel kadın heralde odur dışarıda mütevazi çocuklarına on numara bi anne,yatakta ise tam bir o...pu nerdeeeeee.

0|0
    0|0
  • Ruhu kaşar kızı anlamayacak kadarda saf değilim herhalde.

işim olmaz o tiplerle

0|0
    0|0
  • yorma kafanı, aldatmayan bulamazsın,

0|0
    0|0
  • sadece bana karşı olursa harika olur:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır laktoz alerjim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...