Spor yapan kızlardan neden cekiniyorsunuz?

Nerdeyse her sabah ise gitmeden spor salonuna gidiyorum veya yüzüyorum ama tanıştığım erkeklerin hep tuhafina gidiyor sabahın köründe kalkıp bunları yapmanın amacı ne diye? Kendine bakmak bu kadar kötümü ya, neden bu kadar cekingensiniz?

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• Cunku anlamazlar saglikli fit bir vucuudun hissettirdikelerini insan. Hem ruhsall. Hem de fiziksel. Guclu oluyor ya anlatamazsinki birka yesinler icsinler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kompleks yapiyolar kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Senin tanidigin erkekler garipmis :)

0|0
    0|0
  • Yok çekingenlik değil olay. Yurdum insanı zaten haftada bir halı saha maçı ve "ay kızlarla yürüyüşe çıktık" tan öte spora pek yakın değil. üstüne bir de bunu sabah erkenden yapıyorsan garipsiyorlar.

1|0
    0|0
  • Boş ver sen o bakımsız pis erkekleri gel beraber gidelim spora bende hergün düzenli yaparım temiz ve bakımlı olmak güzeldir

1|0
    0|0
  • Yo onu düşünenler geri zekalı bence spor yapan biri daha çok dikkatimi çeker

0|0
    0|0
  • onlar genelde gece yapılan sporları tercıh edenlerdır :)

0|0
    0|0
  • çok iticısın yaa iyiki böyle bir arkideşim yok

0|0
    0|0
  • çekinmek mi öyle bir kızı arayıpta bulamıyoruz ki ya bara gitmek istiyorlar ya alışverişe ya da cafeye:)

0|0
    0|0
  • çekinmiyorum , spor sağlıktır , bir zahmet yapsın yani

0|0
    0|0
  • Tembeller öyle düşünür

0|0
    0|0
  • Cok iyisin devam et salla milletide

0|0
    0|0
  • kas gücü oranının birbirinize yakın olması iç güdüsel olarak tehdit olarak alginabilir tamamen iç güdü

0|0
    0|0
  • ne çekinecem be egoya bak

0|0
    0|0
  • Kafada başka şeyler canlanıyo. Erkekler kendi halinde, başkalarıyla mesafeli, fazla özgüvenlş birilerini istemez :) kaybetmek korkusundan

0|0
    0|0
  • çekinen kim sana öyle gelmiştir. sabahın köründe kalkıp bunu yapmandaki amaç ne. Bu laftan dolayımı cekindiği kanısına vardın.

0|0
    0|0
  • Çok güzel işte niye çekinelim

0|0
    0|0
  • kendi düşüncesi neyse aynısıdır düşündüğü... sende aranıyorsun diyorlardır kendi kendilerine.

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • vallah ben böyle kız bulamadım arkadaş bulanda bunuyor sanki Spor yapmayan biri bunu anlamaz tuhafına gider :D

0|0
    0|0
    • Aynen tuhaflarina gittikleri için artık dedim bendemi sorun var 😊

• Fazla değil ya ayda iki hafta falan geliyorum. Haftaya dönücem

• ooo iyimiş şimdiden h. geldin diyelim Soguk bir İstanbul seni bekliyor :D

• Çegingenlikten değil okuzler sağolsun insanın eşi veya bacısı onlar yüzünden spor da yapamaz oldu

0|0
    0|0
  • erkelerin yapmaması :)

0|0
    0|0
  • gizli soru sormayacak, cevap vermeyecek kadar çekingeniz

0|0
    0|0
  • spor u salonlarda genelede biz erkekler yaparız onda soruyolardır neyınden cekınsınler ya

0|0
    0|0
  • ne cekınmesı bılhakıs arkasına gecerım hemen

0|0
    0|0
  • Cekinmem

0|0
    0|0
  • Spor yapan kadınlar genelde spor yapan erkekleri tercih ediyorlar, nedeni biraz bu olabilir :))

0|0
    0|0
  • Sende ne enerji var arkadaş. Sabah kaçda kalkıyon yüzmeye gidiyon yüzdükten sonra yoruluyon. Sabah 6 da kalksan yüzsen 1 saat senin işe gitmen 9 . Sabah 6'da kalkacanda akşam 6-7 de işden çıkacan. Atma biraz :D

0|0
    0|0
    • 6 buçuk gibi 1 saat kadar yüzüyorum ordan ise gidiyorumzaten 8bucuk da 17 kadarda çalışıyorum evet

• hea aynen ondan bunları yapıyon kesin :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...