Aşağıda sevdiğim kızın fotoğrafına yorum yaptım sizce nsaıl olmuş

sevdiğim kız foto ma yorum yap dedi bende yaptım nasıl olmuş(sevdiğimi bilmiyor)

+Oku bakalım gülmeden anlatacağım ? neyse yine güldüm ama……anlatıyorum;

+İstanbul un bu güzel caddesindeki denizi andıran ancak gülüşü ile güneşi andıran, oradaki insanların içini ısıtan bir gülüşün var,taktığı kolye deki hayvan figürü ile ne kadar hayvan sever birisi olduğu anlaşılıyor, saçlarını bağlamamışın benim kanıma göre kızlara da saçları bağlayınca daha güzel olur ancak sen saçlarını bağlamamışsın bu ne anlamı geliyor demek ki sen her hâlükârda güzelsin, biraz gülerken kendini sıkmış olsanız bile ne kadar içten güldüğünüz belli, ve etraftakiler yani şunlar sağ tarafındaki simitçi ve simitçinin yanından geçen adam ve sol tarafınızdaki kadın size dikkatli bir şekilde bakıyor adamlar güzelliğinize bakarken sol tarafınızdaki kadın gözlerinizin güzelliğini kıskandığından dolayı gözlük takmış.Bu kadar sözün özü fotoğraf ta güzel çıkmışsınız………

Güncellemeler:
hmmmmmmmm okuduğunuza emin misiniz yoksa eminemi

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel yazmissinda, böyle birseyi yorum olarak yazmasaymissin keske, mektup yapip askini itiraf etseydin..

0|1
    0|0
    • ulan okumamistim güzeldir romantiktir sandim, ama iste yorum yapmasaydin dedim. simdi okudum, icine etmissin ya :D hahaahahah

• Son cümleyi okudum sadece.

Onu yazsan yetermiş.

0|0
    0|0
  • bi hüseyin kaya senden daha iyiydi beaa :D

0|0
    0|0
  • şunu prensip edin az laf çok iş :)

0|0
    0|0
  • Bu yorumdan sonra kız senin.

0|0