O da hoşlandı mı? Yoksa hala farkımda değil mi?

Okulumda daha önce pek dikkat etmediğim sadece sınıflarımızın aynı koridorda olduğunu bildiğim bi çocuk, bi gün dikkatimi çekmişti. Uzaktan uzağa izlemeye başlamıştım onu. İster istemez gün içinde sık sık ondan bahsediyordum. O da beni farketsin istemiştim. Bi gün koridordan geçerken ona çarptım. Hızlı ve sert olmuştu. Arkasını döndü. Bende döndüm, hiç bişey diyemedim. Arkadaşların gazıyla 1-2 gün sonra bankta tek başına otururken arkadaşımla yanına gidip "Şey ben sana koridorda çarpmıştım geçenlerde özür dilerim" dedim. "Hatırlayamadım.. Sorun değil" dedi. Umursamaz tavırla kafasını tekrar banka koydu.Daha sonra Voleybol oynarken yanımıza geldi. O da bana çarpıyordu. Beden dersimizde derse girmiyodu.Arkadaşları bizim sınıftaydı. Arada bi sınıfımıza uğruyordu. Bakıyodu gülüyodu falan.Bi sürü şey oluyordu şimdi tam hatırlamıyorum. Sıcak çikolatayla yanından geçtiğimde "Çikolataaa" demişti. Sonra okulu bıraktı. Günlerce ağladım. Onun hiç bi şeyden haberi yoktu. Benimki artık hoşlantıdan çıkmıştı. Tam sevecekken gitmişti. Facebookdan ekledim. Kabul etmedi nedense. Sizce az da olsa ondada bi ilgi varmıydı? Hala salak gibi bu çocuğu seviyorum, 1.5 sene oldu.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Face de bile eklememiş.Gerçekten salaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çocuk arkadaşlık isteini kabul etmeyip belki de en iyisini yapmış.ayrı ayrı yerlerde.anlattıklarından çocuğunda sana ilgi gösterdini söyleybilirim ama ne çare. unutamamanın sebebi bu olayın içinde bir ukde olarak kalmasıdır.

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmaya başlamıştır ama okulu bırakma sebepleri ve liseden terk bir eş olup sana zor bakarım düşüncesiyle senden uzak kalıyor

0|0
    0|0
  • Arkadaşları çocuğu gaza getirmiş belli

0|0
    0|0
  • :D tabiiki farketmiştir hoşlandığını. belki cesaret edememiştir belki de senden hoşlanmamıştır. mecburen onu sevmemek zorundasın şimdi...

0|0
    0|0
  • ahh be şekerim neır bu o hoslandı mı bu da hoslandı mı merakı bırakın hayatı akısına hersey nasıp kısmet

0|0
    0|0
  • umudunu kes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aptallık etme önüne bak yeni denizlere yelken aç :)

0|0
    0|0
  • Anaa benim hikayemde böyle, üni.de aşık olduğum çocukla 2 yıl bakıştık durduk, tanışamadan çocuk mezun oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...