Nedir bu esmer sarısın rağbeti?

Sarısının adı esmerin tadı muhabbeti var peki ya digerleri?

Kime soran ya esmer ya sarısın diyor ama halbuki onlardan baska beyaz bugday kumral ve zenci var gercekten bunlar daha mı az seviliyor? Ya da ten rengini önemser misiniz?

Güncellemeler:
heh bir de kızıl var tabi

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence fark etmiyor hepsi kadın sonuçta

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence rekabete gerek yok.. hepsinin tadı farklı

1|0
    0|0
  • sana uzman bir erkek olarak cevap vereyim ben bu saydıklarının hepsi ve daha fazlası ile beraber oldum ve şuna kanaat getirdim esmer yatakta daha ateşli ,sarışın ise görsellik olarak fazla çekici ama yatakta soğuk.en basitinden şöyle söyliyim çok güzel bir sarışına ateşli bir esmeri değişmem...bu arada zencilerde on numara...:)

0|0
    2|0
    • yatak olayından bahsetmiyorum ciddi olarak bahsediyorum bahsediyorum genelde hep esmer sarsıının adı geciyor digerleri aadamdan sayılmıyor diyorum

• Esmer candır ya of off

0|0
    0|0
    • beyazlar bugdaylar zenciler ölsün zaten :) bir sarısın bir esmer sevin :)

• :D :D Güzeli seviyorum ben ama esmerin yeri ayrı tabi :)

• zencimisin ? bu kadar triplerdesın

0|0
    1|0
    • hayır orda baska 4 ten rengi saydım

• Esmer olsun ciğerimi yesin:D

0|0
    0|0
  • sarısın esmer farketmez komando affetmez

0|1
    0|1
  • kumrallar çok güzel:)

0|0
    0|0
  • eser br hatun varken asla sarısın tercıh etmem

0|0
    1|0
    • keske sorumu tam okusaydın benim de dedigm buydu ya esmer ya sarısın deniyor digerleri ölsün mü? :)

• aslında bekledigim bir cevaptı erkekler ya esmer ya da sarısın seviyor kaderimize küsek o zaman napalım:) tabi kisiine göre degisir ama sıkıldım artık bir de esmerler ve sarısınlar seksi olabilirler ama asil durmuyorlar bi kerem :D ukraynadaki cogu kadın tablo gibidir zaten

• sen nesın merak ettm smdı

• aksine esmer sarısın dısında severim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...