Hiç başkasının acısı için ağladınız mı?

Başkasının acısı için ağladınız mı ve nasıl bir duygu? :(

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• daha değil şimdilik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Agladim aglamasina da aglarken bile kendimi tenkit ediyordum cunki bende empati kurma sorunu var.agliyorum ama ne kadar ciddiyim ve gercekten ne kadar o kisinin derdi icin agliyorum modunda takiliyorum dusunmemeye calisiyorum.cunki bazen gozyaslari o baskasinin ici yaniyor diye dokuluyor iste...buda ne kadar empatik bilmiyorum...?

0|0
    0|0
  • dizilerde, filmlerde hıçkırıklara boğularak ağlayanlar için bu soru biraz abes kaçti :)

0|0
    0|0
  • Evet.. Ve çok zaman geçmedi üstünden!

Bugün ağladım bir başkasının acısına...

0|0
    0|0
  • ben hiç bi zaman aglamadım sadece bir kişinin ölümünden sonra ağladım ilk ve tek hatta o kişiyi daha once hayatımda hıc gormemıstım bıle =(

0|0
    0|0
  • başkasının derdiyle hemhal olmayan merhametten yoksundur.yalan değil ağladım, ağlarım.

1|0
    0|0
  • canım kardesım fılmını her ızledıgımde o cocugun olum anında hep aglıyorum kendımı tutamıyorum

0|0
    0|0
  • Kendim için 1 kere ağladım başkası için mi ağlayacam

0|0
    0|0
  • Kötü bir duygu.

0|0
    0|0
  • ağlamadım tabi ki ama kafama takılmıştı.

sevgilim ve en yakın arkadaşım için.

0|0
    0|0
  • bir çok kez..

0|0
    0|0
  • empati kurunca olur

0|0
    0|0
  • evet eski kız arkadaşım kaşarmış.neyse bundan ayrıldıktan sonra milletin halen birde ben eve atayım onu demeleri onun adına beni üzdü.o böyle biri olmamalıydı :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• karşındakine duydugun bag ile ilgili.arkadaşım annesini kaybettiğinde ağlamıştım.sevdiğim adamın ufak bir kaza sonucu oldukça kötü bir şekilde ayağı kesilmişti,normalde kan falan tutmaz beni ama ozaman çok ağlamıştım.kendi acımmış gibi yaşadım 2sinide açıkcası.

0|0
    0|0
  • arkdasm sevgılısınden ayrıldıgında cok aglamısdım sankı ben ayrılıyodum..

yanı eskı gunlerımı anımsıyordum arkadasmda o bakımdan..

cok aglarım ben yahu yanımda aglayan bırı olsun yeterkı way benım halıme ozaman..

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın dedesi vefat edince dayanamayıp ağlamıştım. Nasıl bir duygu olduğunu anlatmak imkansız gibi.

0|1
    0|0
  • kendi derdim bitti ya baskasının derdine ağlayacam birde offff:(( ben almayım.

0|0
    0|0
  • Ben anime izlerken bile ağlıyorum..

0|1
    0|0
  • Normal,güzel...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım ağlayınca dayanamıyorum bende ağlıyorum :((

0|0
    0|0
  • Hiç öyle güzel huyum yok.

0|0
    0|0
  • Çooookk.

Hiç sevmediğim bir duygu.

0|0
    0|0
  • Ağlamasam ayıp olurdu.

0|0
    0|0
  • Kendi acim için bile aglamakta zorluk çektigim oldu, baskasi için nasil aglayayim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...