Protein eksikliği?

Spor hocam protein in cok dusuk her gun protein al dedi. fakat proteinli gidalarda da karbonhidrat var off :( kilo vericem dedikce aliyorum sanki öyle hissediyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Haşlanmış yumurta beyazını yersen fazla kilo almadan ihtiyacını karşılarsın

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederimm sarısı?

• bu neyin kafası? prinç in hiç glisemik indeks ine baktınmı? beyaz prinç kan şekerini aniden yükseltir 1 saat sonra aniden kan şekeri düşer ve tekrardan acıktırır esmer makarna bulgur yulaf ezmesi ws daha saglıklı karbonhidratlardır

• ayrıca karbonhidratlar olmazsa olmazdır doğru kullanmak gerekir karbonhidratın tüketimini gereginden fazla kesersen vucut yıkıma ugrar aşırı kas kaybedersin vucutu gereginden fazla aç bırakırsan sadece yağ depolarını yakmazsın kasda kaybedersin hemde %50 %60 gibi feci rakamlarda ağırlık eğzersizi yapıp gün içinde 300 500 kalori azaltman gerekir ama protein oranını iyi alman gerekir kas kaybetmemek için onun yerine karbonhidrat azaltılmalıdır.

Erkekler Ne Diyor 9

• Protein hapi alacaksin o zaman

1|0
    0|0
  • Et ürünleri ve yumurta beyazı süt gibi ürünler ye iç çok kiloda yapmaz :)

0|0
    0|0
  • Yoo ne alaka bir tavuk googsunde balikta kirmizi ettimln yagsiz. Olaninda protein vardir. Karbonhidrat ne aalaka

0|0
    0|0
  • Kefir iç

0|0
    0|0
  • Karbonhidrattan tamamen kaçınırsan o da sağlıksız ki. Belli düzeyde karbonhidrat almak zorundasın zaten. Sıkma canını.

0|0
    0|0
  • Peynir altı suyu iç kanka 😂

0|0
    0|0
  • proteinli gıdalarda karbonhidrat yok denecek kadar azdır

0|0
    0|0
  • Hiç diyet programı uygulamadın mı? protein diyetlerini araştır bence

0|0
    0|0
  • protein tozu kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tavuk ye

1|0
    0|0
  • Proteinli gidalarda kh var derken? Tavuk al ye iste kh neresinde anlamadim canim

1|0
    0|0
  • Haşlanmış tuzsuz tavuk göğüste az yağ var tavuğun en az yağı onda var vede proteini yüksek yumurtanın beyazıda yüksek protein var

0|0
    0|0
Yükleniyor...