Protein eksikliği?

Spor hocam protein in cok dusuk her gun protein al dedi. fakat proteinli gidalarda da karbonhidrat var off :( kilo vericem dedikce aliyorum sanki öyle hissediyorum

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Haşlanmış yumurta beyazını yersen fazla kilo almadan ihtiyacını karşılarsın

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederimm sarısı?

• bu neyin kafası? prinç in hiç glisemik indeks ine baktınmı? beyaz prinç kan şekerini aniden yükseltir 1 saat sonra aniden kan şekeri düşer ve tekrardan acıktırır esmer makarna bulgur yulaf ezmesi ws daha saglıklı karbonhidratlardır

• ayrıca karbonhidratlar olmazsa olmazdır doğru kullanmak gerekir karbonhidratın tüketimini gereginden fazla kesersen vucut yıkıma ugrar aşırı kas kaybedersin vucutu gereginden fazla aç bırakırsan sadece yağ depolarını yakmazsın kasda kaybedersin hemde %50 %60 gibi feci rakamlarda ağırlık eğzersizi yapıp gün içinde 300 500 kalori azaltman gerekir ama protein oranını iyi alman gerekir kas kaybetmemek için onun yerine karbonhidrat azaltılmalıdır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Protein hapi alacaksin o zaman

1|0
    0|0
  • Et ürünleri ve yumurta beyazı süt gibi ürünler ye iç çok kiloda yapmaz :)

0|0
    0|0
  • Yoo ne alaka bir tavuk googsunde balikta kirmizi ettimln yagsiz. Olaninda protein vardir. Karbonhidrat ne aalaka

0|0
    0|0
  • Kefir iç

0|0
    0|0
  • Karbonhidrattan tamamen kaçınırsan o da sağlıksız ki. Belli düzeyde karbonhidrat almak zorundasın zaten. Sıkma canını.

0|0
    0|0
  • Peynir altı suyu iç kanka 😂

0|0
    0|0
  • protein tozu kullan

0|0
    0|0
  • proteinli gıdalarda karbonhidrat yok denecek kadar azdır

0|0
    0|0
  • Hiç diyet programı uygulamadın mı? protein diyetlerini araştır bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tavuk ye

1|0
    0|0
  • Proteinli gidalarda kh var derken? Tavuk al ye iste kh neresinde anlamadim canim

1|0
    0|0
  • Haşlanmış tuzsuz tavuk göğüste az yağ var tavuğun en az yağı onda var vede proteini yüksek yumurtanın beyazıda yüksek protein var

0|0
    0|0
Yükleniyor...