Beyler sorum sizlere duygusal bir adamsınız diyelim balık veya yengeç burcu

Bir kadın düşünün. İlk başlarda ona çok ilgiliydiniz sonra onu elde ettiniz. kadın üzerinize düşmeye başladı ve ondan iyice emin oldunuz, bir yandan da bu durumdan sıkılmaya başladınız. ondan ayrılmayı yavaşça aklınıza koydunuz hatta ama henüz gerçekleştirmediniz. tam bu noktada bu kadın size ne yaparsa ayrılık kararından vazgeçip peşinden koşmaya başlarsınız

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeşim erkekler oldum olası kendine eziyet eden kadınlardan hoşlanır kadın kaçtıkça erkek kovalar hele bide evlenelim falan durumlarına girdiysen geçmiş olsun burda kaybettin erkek arkadaşın yavaş yavaş uzuycaktır sen beni dinle hanım kızı oyna trkan şoray kuralları koy nikahı bastıktan sonra ister kul ol ister köle zaten kacamaz tamammı ...uman erkek yorumu ha yabana atma..

1|0
    0|0
    • bundan sonra kaçayım yani anlaşıldı

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu anlattıgın tip,ayran gönüllü olan bir erkek portesi,duygusallaşırsan hiç kaçamaz,iple değil baglamak gönülden baglanmalı,

1|0
    0|0
    • niyetimde onu kendime bağlayıp eziyet etmek yok.bir kadının en başlardaki ilgisinin geri gelmesini istemesinden başka bir şey değil. ortada sebep yokken mantıksızca uzaklaşılmasının anlamı yok çünkü ama tabi bir taraf doğru davrandığı halde diğer tarafın doğru ilişki istememesi durumuda olabilir

• evet kesinlikle ve her bitirilen bir ilişkide kendisinden de bir şeyler gittiğini unutarak üstelik

• yazacak çok şey var aslında da,uzar gider,biraz sorumluluk almak lazım,

• ya fiziksel görümünü bir anda değiştirmesi gerek erkeğinin dikkatini çekebilecek şekilde yada onun özlemesini sağlayacak bir durum yaratmalı

1|0
    0|0
  • BENIM İÇİN HERHANgı bır konuda fedakarlık yapması lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...