Takımınız icin girdiğiniz en buyuk iddia ne idi?

Hic iddiaya girdiniz mi arkadaşlar sonuc ne oldu? ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Coook:))
    Fenerliler sayemde yasiyor hatta:(
    Ama omrumde bir kere iddaa oynadim oda fenev cimbom maci..5 lira bastim cimboma on lira aldim.. istatistik bozulmasin diye oynamiyom :))

1|1
    0|0
  • Girmedim kolay kolay girmemde ki zaten kazansamda idiaya girdiğim şeyi almayacağım için karşı taraftan bir kazancım olmayacak zaten karşıyım o işlere sadece bana göre yener demişimdir odur yani :)

1|1
    1|0
  • tarih 3 mayıs 1989 ortaokul yıllarındayız, Galatasay fenerbahçe maçı var gazozuna iddiaya girdik, ilk yarı 3 -0 mağlubuz, Galatasaylılar nasıl dalga geçiyor ama o sinirle neredeyse ağlıyacam, kendimi kaybetmişim o sinirle iddiayı artırdım 2 kasa gazozuna yaptım keriz muamelesi görüyoz resmen, neyse ikinci yarı 4 gol atıp maçı 3-0 dan 3-4 e çevirmiştik. Bu maçtan aldığım keyfi galatasarayı 10-0 yensek alamam. Takip eden yıllarda GS- FB maşlarında iddiaya girdiğim tüm maçları kazandık. çok ekmeğini edim yani

1|1
    0|0
    • Hadi yaa peki pazar ne olucak sence

• yani koşmayı seviyorum, dağalara tırmanmayı seviyorum, yoğun biri sayılırım vaktim de kısıtlı kendimin katılımcı olarak katılmadığım şeyler ilgimi son yıllarda çekmiyor,

• Anladm ne güzel

• Hiç girmedim boş işler

0|0
    0|0
  • Sorma ya iki hafta boyunca yemekle bulasik ustume
    Kaldi ustune ustluk bide hanimefendi ben yaninda yokken ne isterse onu giydi fenaydiii fenaaa 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • kola cipse girmiştim kızla.) biriylede marlborosanıa.)

0|0
    0|0
  • Saçlarımı kazıttım

0|0
    0|0
  • girdim iki kez Beşiktaş ta Beşiktaş Forması giydirip gezdirdim renklileri :)

0|0
    0|0
  • üzerıne 300 tl ıdda oynadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için iki kere iddiaya girdim ikisini de kazandım ve yemek ısmarlaması gerekiyordu iddiaya göre ve ısmarlamadı. Galatasaray'lılar işte, güvenilmiyor :)

0|1
    0|0
  • bir kilo patates :D

1|0
    0|0
  • Takimimi iddia konusu yapmam

0|0
    0|0
  • Öyle saçma iddaalara girmedim.

0|0
    0|0
  • arkadaş galatasar 4. yıldızı alamıycak dedi ben alıcak dedim eğer alamasaydı ben arkadaşa ıphone 6 mı vericektim allaha şükür takımım beni yüz üstü bırakmadı <3

0|0
    0|0
  • Futbolla cook coook hasir nesir degilim.. Fanatik derecesinde hic degilim.. Bir iddiam olmadi

0|0
    0|0
  • Hiç iddiaya girmedim girmemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...