Yendik çok şükür, siz ne düşünüyorsunuz?

SA arkadaşlar, FENERİMİN maçı vardı bildiğiniz gibi. Öldüm öldüm dirildim. Çok kötü bir maçtı. Ama çok şükür kazandık. Maçın stresi hala üzerimde şu an. Skor tahminim 1-0 idi. Tuttu o da 😂
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Oynanan top çok iyi değildi ama ülke puanı için iyi oldu tebrikler

0|0
    0|0
  • Tebrikler zaman zaman iyi futbol oynadı FB son dakikalarda yorgunluk kendini göstersede kazanmasını bildi.

0|0
    0|0
  • hoca yine kurtardı kendini
    maçın son dakikalarına bakmadığıma pişman oldum ama yeneceğimizi hissediyordum

0|0
    0|0
  • Fener bu futbolla hiçbir yere gelemez bu bir gerçek :D

0|0
    1|0
  • kazanmak sorunları görmezden gelmeye yetmez bu takım bugüne kadr kazandığı maçlarda bile hiç iyi futbol oynamadı hep ite kaka son dk. larda atılan goller ve diken üstünde izlediimiz maçlar eğer gökhan gönül bile ayrılık sinyali verdiyse aziz efendinin bir an önce bu klupten defolup gitmesi lazım fenerbahçeli bir fenerbahçe düşmanı etti bizi

0|0
    0|0
  • Totem yaptık maçı aldık 😂

0|0
    0|0
  • Fenere bak. Şükür ile maç alıyor. Tebrikler. :):

0|0
    3|2
  • maçı izlemedim fener iyi oynadımı?

0|0
    0|0
  • Bulduğumuz pozisyonlarla maç 3'e 4'e giderdi, net!

0|0
    0|0
  • Bala göte kazandınız, tebrikler. :)

0|0
    1|0
  • 3 tane adamın kafasından seken top gol oldu ne şans be yoksa pozisyon yok doğru dürüs bu nasıl kaçar denecek bu kadar kötü futbol olamaz

0|0
    0|0
  • Grupta tam fişimizi çekeceklerdi ki Fernandao Kral benim dedi hayatta kaldık...

0|0
    0|0
  • Valla eski maçlara göre süper oynadık bayada pozisyona girdik toplara saldırdık daha ne olsun takım oturduğu zaman dahada iyi olacak pozitif düşünün iyi olsun...

0|0
    0|0
  • Herzamnki fb beleşciliği işte.. son dk da gabağına attnz :-D

0|0
    1|0
  • :) derbide görüşürüz diyelim... adamın biri satmış arabayı iddiaya basmış..

0|0
    0|0
  • çok şükür kardeşim çok şükür... sinirden ağlayacaktım o derece

0|0
    0|0
  • Maçı hakettiği ve kazandık daha önce atmamiz lazımdı golü, inşallah gruptan lider çıkarız :)

0|0
    0|0
  • Lanet olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok şükür yarabbi geleneği bozdurtmadik

0|0
    0|0
  • yine bir son dk golü :) pek iyi oynadığnı söyleyemiycem fb nin fernandao fırsatı iyi değerlendirdi, tebrikler

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim:)

0|0
    0|0
  • Son dakikada ya I love you Fernando

0|0
    0|0
Yükleniyor...