Fernandao dedim, kafayı vuracak gol olacak dedim veee 😍😍 Ne düşünüyorsunuz?

Fernando dedim, kafayı vuracak gol olacak dedim veee 😍😍

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenerbahçe, genel anlamda iyi oynadı, gol atmak istedi. En büyük eksiğimiz fizik kondüsyon gücünü sahaya tam anlamı ile yansıtamıyoruz. BA bana göre gösterişsiz, fakat, yerinde ve akıllı vuruşlarla maçı kazandıran kişi idi. Fernandao, maça girince ümit veriyor , güven aşılıyor haklısınız. Maçın adamı bana göre BA idi.

1|0
    0|0
  • Valla Fener taraftarı sevinmesin, karşı taraf da bitik bir futbol oynuyordu. Beşiktaş'ın onadığı futbolun hemen ardından izleyince insanı hayattan soğuttu Fener.

0|1
    2|0
  • Kornerden önce ben de gol olur demiştim , hava toplarında rakip zayıftı açığı iyi buldular

1|0
    0|0
    • Önce ben dedim 😎😄 aynen haklisin

• Paraciklar, paraciklar😅😅
    Harika oldu. 😅😅

1|0
    0|0
  • Vurdu gol oldu son dk :)

1|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmiyorum derim 😂😂👍

1|0
    0|0
  • Gol oldu işte

1|0
    0|0
  • müthiş oynadık

1|0
    0|0
  • #Fenerbahçe daha hırslı bir futbol oynar ise çıkarız bu grubu. : )

1|0
    0|0
  • Vurdu top musleranın ellerunde kaldı. Muslera elle topu yasine kazandırdı. Yasin rakibinin sağından atıp solundan geçti. Ortada sneijderi görürse tehlike. Yasin wezliyle oynadı. Qezliy topu mükemmel kontrol etti sağına aldı vurdu ve gol oldu!!!

0|0
    1|0
  • Aferin sana :)

1|0
    0|0
  • olur tabi neden olmasın. yalnız o maç 3-2 biter. son dk selçuk atar ışıklar söner

0|0
    1|0
  • Fener ziker

1|0
    0|0
  • Ne düşünecem sanki golü ben atmış gibiyim öyle rahatladım helal olsun FENERBAHÇE'M 😄

1|0
    0|0
  • FENERBAHÇE DEDİMMM

1|0
    0|0
  • Şansın böylesi

0|0
    1|0
    • Şansın kelime anlamini bilmeyen bir kizlarsoruyor üyesi.

• Sayın hocam bir top iki kişinin kafasından sekerek gol olurmu bu şans değilde nedir?

• Golü düzgün izleyip gelmeni tavsiye ederim bu 1. si. 2. si her gol frikikten 90a gitmiyor hatta geneli gollerin karışıklıkta giriyor. Hayırlı geceler.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...