Şike davası hakkında.. Europol...

Şampiyonlar liginde şike skandalı varmış.. GS nin grup maçlarını hatırlayın Ferguson'un maçı nasıl sattığı ortada.. Umarım o gözden kaçmıştırr.. Yoksa yandı Türkiye.. ? Sizce bişi çıkar mı bu konuda

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen ve senin gibi fenerlilerin tespiti o ... Ortada öyle bişey yok ..Türkiye sizin bi sezon yaptığnz şikden yanmadı idda ettiğin karşılaşmadan dolayı hiç yanmaz rahat ol...

0|0
    0|1
  • lig tv ve ntv spordan ses yok nedense?

0|0
    0|0
    • gs nin o gruptan çıkışında şike yoksa bende adam değiilim o kadar da büyük konuşuyorum bak

• ben anlamam yapanlar cezasını çeksin arkadaş ! varsa delil ver cezayı ... mahkeme basmış kararı , hala yok deyin şike...

Erkekler Ne Diyor 7

• Ferguson maçı mı satmış ulan hiç gülceğim yoktu ya sadhuasdhuasduha :D Adamlar dünyanın en fazla kazanan 2 kulübünden biri maçı satacak he :D ahusdahusduahsd :D lütfen biraz mantıklı saçmalayın. Maç sonu içki içmekle maçın satıldığını düşünen aciz insanlar :D

0|0
    0|0
  • Türkiye'deki şikelerin bir çoğu alt liglerde yapılıyor. Süper Lig'de Fenerbahçe-Galatasaray-Beşiktaş-Trabzonspor bu şike çemberinin içerisinde.

0|0
    0|0
  • soruyu soran arkadaşım gece gece güldürdün beni...ne kadara satmışlar haberin var mı?:DDDD

0|0
    0|1
    • seninde profil resmin güldürdü sbah sabah beni :D

• Ahahah :D Ama adam çalışmış yapmış vücudu. Keşke kilot bölümünü kesseydin be aga :D

• tuncay 3 gol atarken de mi şike vardı.yada bjk barçaya 3 atarken de mi vardı.kaç yıllık Ferguson a şikeci dedin ya sana helal olsun

0|0
    0|0
    • adam utanmasa ingilterenenin kasabını manavını çıkartacaktı maçaa.. şike illa ki parayla olmaz aslann

• ferguson maç satmış yav he he

0|0
    0|0
  • hadi bizimki gözden kaçabilir de fenerin şikeleri kaçacak gibi değil

0|0
    0|0
  • beter olsun şike yapanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...