Bir kızın aklında bir erkek olarak diğer erkeklere göre nasıl ön planda olabilirim?

Hoşlandığım bir kız var fakat bu kızın etrafında da çok erkek var yaşım 23 onun da yaşı 23 ben de bir erkek olarak kendimi onun gözünde nasıl ön planda tutabilirim kızlar bi yardım lütfen? yani benim öyle bişey yapmam gerekiyo ki diğerlerinden farklı olduğumu bilsin?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• havalı dur arkadaşlarınlayken eğer oda gülüyosa çok gülme karizmatikçe gülümse parfümünün kokusu iyi olsun köpeğin olsun şöyle herkesin seviceği bi tür ( eğer köpek alıcksan bakıcaksan al yoksa kızı etkilemek içinse arkadaşıneden falan al sonra etrafta başıboş köpekler oluyo )

0|1
    0|0
    • Şuana kadar 1 kişiden bile olumsuz yorum almadığım bir parfümüm var o konuda kendime fazlasıyla güveniyorum yakın zamanda buluşcaz ve o kızda orda olacak ne yapmalıyım mesela ? köpek fikri güzel fakat zaman yok!

• herşey için teşekkürler :) afedersin çoook teşekkürler ;)

• rica ederim :) :)

Kızlar Ne Diyor 1

• tipin olsun kendine özgü bir havan olsun az biraz da paran olsun nokta.

dipnot: ruh güzelliği diye mırıldanan son sürüm yalancı bayanlara da kulak asma.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler yakın zamanda bir buluşma yapcaz inş güzel şeyler olur ya :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kardesim kızlara sormuşsun ama cevap vermek istedim. hoşlandığı şeyleri öğren ve yap diyeceğim ama sahtekarlık yapmış olursun. kendin gibi ol. olursa olur olmazsa olmaz deyip oluruna bırak. ha illa bişeyler olsun istiyorsan git konuş. ama öyle mesajla falan değil. kahve ısmarlamak istediğini söyle. oturun ve yüzüne söyle işte... erkek gibi ;) bu hoşuna gidecektir. zaten

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim kardeşim bu kahve meselesi aklımda zaten aramızda ufak bir etkileşim olacağı küçük bir an bekliyorum sadece.

• teşekkürler :) denicem demek isterdim fakat anladın sen ;)

Yükleniyor...