Protein tozu hakkında?

arkadaşlar spora başlıcam da protein tozunu sadece erkekler mi içebiliyo ben de içsem ne olur?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Protein Vücud'un Temel Yapıtaşlarından Birtanesidir..

Sperm Bile Saf Protein ve Aminoasit'ten Oluşuyor..

Ve kalkmış Bazı Arkadaşlar Fazla protein Zararlıdır diyor.. hiçbir zararı yok Protein'in..

Tozu Kullanabilirsin. aşırı derece kilo kaybın var ise tavsiye ederim.. Saf Ve Kas Kaynaklı Kilo Artışı Gösterirsin Düzenli beslenirsen , Ama 3 5 Kilo için Alıyımmı Dersen Hiç Gerek yok ,

Sabahları 100gr Yulaf 5 Yumurta beyazı 2 kasık Ballı Süt ,
    öğlenleri 300 350 gr Arası Tavuk Göğsü Ye ,

Spordan Önce spordan sonra Tavuk , Balık Ağırlıklı beslen.. Omega 3 çok etkilidir bu konuda.

0|0
    0|1
    • proteinin fazlası zarardır agır agırlık egzersizler yapan 80 kilo %8 yag oranına sahin birisinin gün içinde 200 gram protein tüketmesi normaldir ancak 70 kilo %20 yag oranına sahip birisi günde 200 gram protein tüketirse vucutta yağlanma bagırsaklarda tahriş böbrek rahatsızlıkları Mesela aşırı protein yüklenmek iskeletteki kalsiyumu emerek kemiklerin içini boşaltır

• Fazla karbonhidrat yağa dönüşür en fazla ama fazla protein böbreklerde hasara sebebiyet verir
      Yani kilo almak isteniyorsa protein değil gainer kullanmak çok daha akıllıcadır

En İyi Kız Görüşü

• doktordan bilgi almalısın öyle proteinde olsa rast gele alımı tehlikeli olabiliyor

0|0
    0|0
    • ne tehlikesi var bı söylesene

• net açıklamalarını bilmiyorum ancak fazla alınan protein zararlı. Mesela boy uzatmak için süt, yoğurt bunların tüketimini artırıyorlar ya fazla alındığında onların bile kemiklere zararları oluyor. en iyisi doktora alıp kullanması tabi kullandı diye hemen hasta olucak diye bir şeyde yok.

Erkekler Ne Diyor 21

• işe yaramaz alma içme sabahları haşlanmış yumurtaya gömul oglenlerıde haşlanmış makarna haşlanmıs tavuk gogusu proteının ta kendılerı bunlar

0|0
    0|0
  • Antremanların ağır geçiyorsa eğer ve sonrasında ağrılar hissediyorsan, protein tozunu sadece antreman sonralarında yeteri kadar kullanmanda problem olmaz. Ama söyle bir durum var ilk bir kaç ay kullanma vücudun yaptığın spora tepki versin sonrasında kullanmaya baslayabilirsin. İlk zamanlarda yumurta, lifalif falan bolca tüketmeye çalış

0|0
    0|0
  • tavsiyem başlangıcta ve sonuna kadar AOL- Arginine ornitin lysine yani bu haplar yeterli diğerlerini alıp zorlamaya gerek yok. Aol antremandan sonra alınca büütün kas ağrılarını alıyor. Ben sadece bunu kullandım memnunumda.

0|0
    0|0
  • Ayni etki

0|0
    0|0
  • Bu konu hakkında olabildiğince yardımda bulunabileceğime inanıyorum sormak istediğin sorular sorabilirsin bana.

0|0
    0|0
  • hacim istiyorsan iç

0|0
    0|0
  • Kas geliştirmek ise amacın, belli bir düzeyde antrenmandan sonra zaten destek olarak protein alman gerekecektir. Hayrola neden almak istiyorsun protein?

0|0
    0|0
  • Protein tozu takviyedir herkes kullanabilir, protein tozlarının çeşitleri var ben whey protein tozu öneririm, spordan sonra içilmesi daha etkili oluyor, eğer almayı düşünüyorsan optimum gold standard whey çok iyi

0|0
    0|0
  • Kizlarda icebiliyorda spor hocan saten daha bilgili ona sora bilirsin

0|0
    0|0
  • protein bay bayanı yok protein&spor =Fit bir vucüt zayıf değil kaslı fit bir vucüt evet kullanabilirsin ama yeni başladıysan spora ilk 6 ay kullanma paran bosa gider

0|0
    0|0
  • Hayir. Herkes. Icebilir

0|0
    0|0
  • Hiç içme tavsiye etmem zararlı o

0|0
    0|0
  • memelerin sarkar ilerde benden demesi , sebze en etkili ilaçtır ;)

0|0
    0|1
  • kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Basmışsın amino asidi taş gibi olmuşsun. :d

0|0
    0|0
  • O kadar efor sarfetmezsin içsen zararı olmaz ama

0|0
    0|0
  • Zararlı onlar

0|0
    0|0
  • Onu yapacağına haşlanmış yumurta sadece beyazını yersen daha doğal ve sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum kadınlarda içebiliyor tabii ama aldığın toza göre değişir etkiler bilmiş ol.

0|0
    0|0
  • yoo bayanlarda kullanıyo

0|0
    0|0
  • erkeklik hormonunu testesteronu artırıyor kıldan tüyden geçilmez sende :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• içebilirsin tabi :)

0|0
    0|0