Zengin kız fakir oğlan ironisine hiç düştünüz mü?

Zengin kız fakir oğlan ironisine hiç düştünüz mü? Düştünüz ise nasıl bir şey yok düşmediyseniz ve başınıza geldiyse böyle bir aşk olayı ne yaptınız veya yapmadınız.

0|1
9|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sadece bir kez böyle bir durum oldu. Çok zengin bir ceo'nun oğluydu.

Benden zengin olan taraf erkekti yani. Bana ilgisini belli etti.

Bende baştan dolu biri sandım. Ama sindirebilmek çok önemli o kadar parayı.

Karakter olmayınca hepsi faso fiso. Bana ilk gün evini gezdirdi. Burada böyle, bu da şu gibisinden. Şok içinde kaldım. Bir daha görüşmedim. Görüşmeyince vaatlarda bulundu. Daha da çok soğudum. Görmemişlik baki. Bir daha hiç bulaşacğaımı sanmam. Küçük dağları ben yarattım mottosunda geziyorlar. Herkes böyle değildir tabi. Ama bana böylesi denk geldi.

Uzaktan imrenilen hayatların aslında ne kadar boş olduğunu gördüm, topuk hızıyla kaçtım.

0|1
    0|0
  • Bir yere gittiğimizde çay soda içerdim yada soğukta sahilde yürürdük :D Neyse ayrıldık adam kolej sahibi oldu. Hayat kime ne zaman ne getireceği belli olmuyor.

0|1
    0|0
  • İroni anlayışına tükürim.

0|0
    0|1
  • hyr düşmedm hç düşseydim ble aşkmdan vazgeçmezdm

0|0
    0|0
  • biz ayrı dünyaların insanlarıyız deyip ayrılırım

0|0
    0|0
  • hayır , hiç düşmedim düşmekte istemem

0|0
    0|0
    • neden?

mesele sevmek değil mdiir masum peri?

• mesele sevmektir ama bir süre sonra gerçekleri gördüğünde meseleden daha önemli şeyler olduğununda farkına varırsın

• mesela ne gibi asya?

ben mesela eşimin aileisnin zengin olmasını istemem..

ezilmemek için.. sence nedir daha önemli olan şey/ler sevgiden?

• aşk değildi ama maddi durumu kötü bir sevgilim oldu,ailemin maddi durumu çok şükür iyidir.lisedeydim o dönemde yük olmazdım ona hatta ben çekerdim onun masrafınıda hiçte utanmazdı "bende para yok sen zenginsin sen öde" derdi,parasında değilimde adam kazıklıyo sanki,gerçi banada çay falan o tarz dışında bişey ödetmedi maddi olarak kullanılmadım ama tavrı hoş değildi.zaten itin tekiydi karakter olarak sağolsun 1-2hafta kadar sürdü ayrıldım.duydum yazın evlenmiş hemde zengin bir kızla

0|0
    0|0
  • türk filmi gibi :) ama istemem açıkcası öyle bi durumda olmak . Belki insanlık zafıı ben kaldıramam o şimdi giyicek markaları ne biliyim aldığı hediyeler falan pahalı olucak nasıl aileme açıklıcam kendim aldım desem olmaz inanmazlar falan ki aile kültür farkı olucak . gerek yok gerek inş. başıma öyle bişey gelmez :)

0|0
    0|0
  • evet. misal avmde buluştuk. dısarı cıkalım burada sıkıldım,aç değilim yemicem,sinemayı filan boşver oturuyoruz işte sıkılırım ben vs. onun masrafını en aza indirgemeye çalıştım elimden geldiğince. Ben hiçbir şekilde yük olmadım ama onada yardımda bulunmak isteyip gururunu kırmadım. Ama beni bıraktı hayvan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eski kız arkadaşımın ailesinin durumu oldukça iyiydi. hatta babası ktü'de profesör. ama aramızda bu konuların lafı bile geçmiyordu. ha ben fakir miyim ? fakir değilim ama aramızda gözle görülen bir fark vardı. Arada saygı varsa zaten bu tip şeyler konuşulmaz bile. eğer maddi olarak bir yargılanma söz konusuysa bu tamamen saygısızlıktır. dediğim gibi bizim aramızda da öyle şeyler olmazdı işte...

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun bu durum erkeğe koyar be abi..

0|0
    0|0
  • erkeği yıpratan bir durum

0|0
    0|0
  • düşmedim düşürmem ezer geçerim...öyle birşey görürsem.

0|0
    0|0
  • zengin fakire düşmedik de, onun muhtemelen aslında hep daha çok parası ve daha varlıklı ailesi vardı.. ama benimle aynı varlığı-yokluğu paylaştı..ekmeğin arasına salam-kaşar doldurupğ gülhanede benimle yiyebilecek kadar alçakgönüllü bi kızdı.. o hayatımın RÜYA sıydı... para kazanmaya başladığımdaysa çoktan ayrılmıştık

0|0
    0|0
  • düştüm. benim karakterime göre yapılacak bişey yok vezgeçmekten başka. VAZGEÇTİM.

0|1
    0|0
  • ironi değil normal bir durumdur bu, ironi denmez

0|0
    0|0
    • alım gücüne bağlarsan öylede, birde dolaylı eziklik pisikolojisi var o zaman ironi olmayacakta ne olacak

Yükleniyor...