Beyler Mafya kızı size aşık olursa ;

Peşine adam takmalar sabah kapının önünde

- benim olacaksın yoksa... Tarzı tehtidkar mesajlar bulsan

Hoşlandığın kızlara komplolar kursa ne yaparsın ? :)

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten öyle değil mi?

Hemen en ince ayrıntısına kadar bakarsınız. Kızlar soruyora ne zaman girmiş, arkadaşları kimler? Hangi sorulara cevap vermiş, ne yorumlar yapmış? Kimlerle ne konuşmuş ...

Facebookta arkadaşları kim, kimlere beğeni yapmış, ne yorum yapmış? Daha akla hayale gelmeyecek takip yöntemleri...

Tehditler meajlar derken şu olabilir mi mesela: O kızla ne konuşuyosun? Niye onun gönderisini beğendin.? Bak bir daha onun sorusuna yorum yapmayacaksı! Zaten bunları yapmıyor musunuz? (anlayan anladı)

Gelelim bunun bendeki yansımalarına; eğer bunları söyleyen kişinin benim gözümde değeri varsa sözlerinin de değeri vardır. Hafiften hoşuma bile gider. Ama bir değeri yoksa sallarım.

E peki bunun sanalda değil de reelde olduğunu düşünelim: Kimse beni tehdit edemez, kimse sevdiklerime zarar veremez, hiç bir tehdide boyun eğmem, Allahtan başkasının önünde eğilmem. Kimse inanan ve inancı uğruna herşeyini feda eden birinden güçlü olamaz. Hiç kimse beni parayla, güçle, korkuyla satın alamaz.

Eğer sana dadanan böyle biri varsa sakın ona boyun eğme. Böyle çakalları iyi tanırım. Kendisi aslında tek başına güçsüz korkak biridir. Babasının gücü ile kendine yer yapmaya çalışıyordur. Çevresinde çakallar olmasa bir hiçdir, acizdir. Ağzı iyi laf yapar, tehditle, korkuyla herşeyi elde edeceğini sanır. - benim olacaksın yoksa... gibi. Karşısına dişli biri çıkarsa hemen el etek öper.

Sakın taviz verme. Asla onunla mutlu olamazsın. O o kadar açtırki senle yetinmez. O güce aşıktır. Korkutarak elde etemeye açtır. Seninle yetinmez. Hep başkaları olur.

Nereden mi biliyorum. Çok tanıdım, çok el etek öptürdüm. Hem de ağa babalarını. Senin gibi bir çakalın ağına düşenpek çok kıza kadına bu tavsiyeyi verdim. Hep haklı çıktım. Sözümü dinleyen pek çoğunu kurtardım. Bir arkadaşım beni dinlemedi. O kişiye kaçtı. Evliliği işkence ile geçti. Zor şer boşandı, o hapse girince ancak kurtuldu. İki çocuğu ile yakın zamanlarda 2. evliliğini yaptı. Şimdi mutlu.

Tabi ben bunların hepsini durumunla ilgili tahmin yaparak söylüyorum. Eğer mafyanı kızı sen isen sakın öyle yapma. Tehdit veya korkuyla kazandığın biri asla senin olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Merhaba.

Öncelikle, Böyle Bir Şeyin Olabilceğini Var Sayarsa ki İlla Olmuştur ve O Karşısındaki İnsanı Ne Kadarda Sevse, İyi Bir Kalbe Sahip Akıllı Bir Erkeğin Zorla Aşkın Sevginin Olmayacağını Bilmesi Gerekir.

Bana Soracak Olursan, Kızın Mafya Olmasından Hoşlandığı Kişinin Daha Tehlikeli Olacağını Herşeyi Bir Kenara Bırakıp, Onu Kendi Mafyasını Polis'e İhbar Ettirecek Kadar Kendine Bağlaması Tek Kurtuluşu Olacağını Düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Benim ona ne hissettiğime bağlı olarak değişir. Ben istemediğim halde bana bu yapılırsa o kızın güvendiği dağı yıkarım evvela. Sonra hala mesaj çekiyor mu el alemi tehdit ediyor mu o zaman bakarız duruma.

0|0
    0|0
  • Bende onu seviyorum <3

0|0
    0|0
  • Sevmıyorsam ona benı en ıyısı hemen vur derdım aksı takdırde omur boyu ıskence olur o hayat :)

0|0
    0|0
  • Korumaları bize aşık olmasında sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • ''Sen git, kralın gelsin'' derim..

Seveceğim varsa da sevmem a.k.

2|0
    1|1
  • valla benim hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Bunu bana kız mı yapacak

adrenalini severim bir kere buna benzer bir kızla yaşadım ailesi mafya gibi birşeydi

2006 dan beri rahatım :D

0|0
    0|0
  • eğer hoşuma gitmezse*i çekerdim...olmadı emaneti alır beni kurşun manyağı yaparken adamları yanımda götürebildiğim kadarını götürürdüm...

0|0
    0|0
  • öyle bi şeyi hayal bile edemiyorum . o kadar uzak yani. sevdiğimiz kızlar yüz vermezken nerde kaldı bir mafya kızı(bu arada nasıl bi tabirse) bana kafayı takcak da hoşlandığım kızları tehdit edecek.

0|0
    0|0
  • benim sevdiğim biri yok aşık olursa benim sözümü tutar ama yok ya istemem yarın bugün kafaya sıkar mi kar

0|0
    0|0
  • ondan daha iyi eşmi olur evlenirim tabi :D

0|0
    0|0
  • eğlenceli olurdu :D

0|0
    0|0
  • O mafya kızıysa onla evlenir mafya babası olurum. dünyayı da dize getiririm onu da :P

0|0
    0|0
  • güzelse gideri var uzatmaya ne hacet yaniii

0|0
    0|0
  • süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • 2 tokat çakardım otur uleeen evinde aşagı artık evinin kadını çocuklarının anası olacaksın derdim

0|0
    0|0
  • mafya kızı mafya adamlarıyla uğraşır önüne glenle uğraşmaz

0|0
    0|0
  • bızı nurı abı aldı buyuttu. :))

0|0
    0|0
  • Alfa erkeğiyim yemem böyle mavraları

0|0
    0|0
  • Mafya kızının takılmayacağı bir bölgede olduğum için sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Hiçbir mafya, bir kız bir erkekten yüz bulamıyor diye erkeğin peşine düşmez :)

0|0
    0|0
  • o mafya kızı sen misin yoksa ?

0|0
    0|0
  • uzak dururum ondan :D

0|0
    0|0
  • guç herkesı etkıler aşık olurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben babamın mafya olduğunu soyleyince hep daha çok ilgi çekiyorum. Babam için yaklaşanlar oluyor :(

0|1
    0|0
  • Ne hoş olurdu :))

0|1
    0|0
  • Erkeklerimizde pek korkakmış =)

0|0
    0|0
  • bizimkiler topuga sikar valla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...