Hiç aldatıldınız mı ya da aldattınız mı?

Belki cevaplaması zor bir soru ama..

hiç aldatıldınız mı ? yada aldattınız mı ? öğrendiğinizdeki duygularınızı ifade edebilir misiniz ..

0|0
15|23

En İyi Erkek Görüşü

• 1996 yılından beri eşimle birlikteyim. 2003 yılında evlendik ve kızımız oldu. bu güne kadar hiç bir kadına yan gözle bakmışlığım bile yoktur. Ama şunuda açık olarak belirtmek isterim içimdede fırtınalar kopmuyor değil. Ama bende Allah korkusu var o yüzden aldatmam. Ve bir atasözü derki : çalma kapını, çalarlar kapını.. yani etme bulursun dünyasındayız. Bence Allah tan korkan aldatma işini yapmaz gerisi külliyen yalan.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Aldattım hiçte pişmanlık duymadım başlarda biraz gergindim sonra oturdum bir akşam sabaha kadar düşündüm sonuç olarak bunu yapan adam bendim ben istedim ben aldattım herşey benim elimdeydi ben öyle yapmayı seçtim yine olsa belki yine yaparım bellide olmaz insanın içinde biten bir olay.

1|0
    2|0
    • bu pişkinlik mide bulandırıcı

• önemli olan inkar etmiyorum buda bir faktör en azından o tarzda bi adam değilim yapıyorsam yapıyorumdur dobre dobre söylerim arkandan yalan dolan çeviren adam daha çekici galiba senin için ?

• Çok şükür aldatılmadım yada en iyisi aldatıldığımı görmedim desem yeri olur, sonuçta insanlara güven olmaz duyduğum, gördüğüm filan bir olay yok, aldatmaya gelince ben uzun zamandır serbest ilişki yaşamayı seviyorum o yüzden normal bir sevgilim varken yada yokken sürekli görüştüğüm kızlar oluyor ama şunu da eklemeliyim, gerçekten sevdiğim bir kız olsa aldatıp hataya düşmezdim.

1|0
    0|0
  • Bişi his etmedim...O kaybeder ben değil.

1|0
    0|0
  • ıkı kere sanırım aldatıldım duygular ınanılmaz berbattı ama benı aldatan dunyaya geldıgıne lanet etmıstı oyle seyler yapmıstım kı butun sulalesı rahat bır nefes alana kadar cok cektı benden

2|0
    0|0
  • Aldatıldım ve öğrendiğimde çok şaşırmadım çünkü şüpheleniyordum. Ama Cesuryürek te müttefiklerinin ihanetine uğramış Mel Gibson gibiydi yüzüm

1|0
    0|0
  • Aldatıldım, sanki beni ... gibi kötü bişi :(

2|0
    0|0
  • tek bildiğim kimseyi aldatmadiğim

1|0
    0|0
  • aldatılmadım, aldatmadım. karşımdakinde en ufacık bir şüphe varsa o anda bitiririm ilişkiyi.

1|0
    0|0
  • Aldatıcak kimsem olmadı ki ama aldatan arkadaşlarım çok ...

1|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla aldatılmadım aldatmadım da

1|0
    0|0
  • aldatmadım ama aldatıldım nasılmı hissediyor insan kendini PİÇ gibi...

1|0
    0|0
  • aldattım hakettiğini düşündüğüm için... zerrece zevk almadım... ama yanılmadım da...

0|0
    0|0
  • aynı anda bırbırımızı aldattık desem cunku hakedıodu

0|0
    0|0
  • Aldatmak erkeğin işidir hani :P

0|0
    0|0
  • Şuan fantasy ligde elimde kalan Greg Odeni 2 gün sonraki 1.tur 7. sıra 2.tur 42 sıra draft haklari ile takas ettim aldatmak bu olsa gerek rakibi.

0|0
    0|0
  • Aldattım..

1|0
    2|0
  • asla asla ama şimdi kimse yok hayatım da

0|0
    0|0
  • aldatılmışımdır belkide ama aldatmadım.

0|0
    0|0
  • aldatıldım mı bilmiyorum ama aldattım malesef bir anlık birşeydi hayatta yapmam dedim ama oluyormuş demek ki insanız hata yapabiliyoruz :S

0|0
    0|0
  • altatıldım. allah razı olsun ben ögrenmeden beni terk edip, ona gitmiş zaten. sonradan öğreniyorum. öğrendiğimde ilk hissettiğim bir aptallıktı. aptal gibi hissettim. daha sonra da bir değersizlik hissi geliyor. tek gecelik biri değildi o gözümde, gelecekti eşimdi. insan böyle düşünürken suratına inen tokat gibi gerçekler insanı bir anda değersiz biri gibi hissettiriyor.

yinede pozitf düşünen biri olarak bunun da bir tecrübe oldugunu, ders almam gerektigini düsünüyorum.

1|0
    0|0
  • aldatan adam namussuzdur, kasardır.. hiç aldatmadım.

0|0
    0|1
  • ikiisini de yaşadım.. aldatılmam başka bi erkekle değildi, yarı yolda bırakılma dieyelim..

ben aldattığımda da.. istiklal boyunca, kızın arkasından yalvararak koşan ve "affet, lütfen, hayırr, olamaz"... diye bağıran bi adam gördünüz mü hiç? İşte o bendim :-)

bi diğerinde de 4 saate yakın yatağın içinde ağlayıp yalvararak ifade verdim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Aldatmadım ama aldatıldım gibi birşey oldu aslında işine engel oldum ama :D Ben evde hasta yatıyor sanıyorum ama beyefendi saçını basını yapmıs samimi bir erkek arkadasıyla birlikte 2 kızla beraber şarap içiyordu bir mekanda. Tesadüfen bende arabayla turlarken gördüm arkadaşımla birlikteydim. Direk karşı masasına oturdum. Tabi kızın yanından kalkıp yanıma geldi işinede taş koymuş oldum ama o saatten sonra hiç yüz vermedim kendisine. Üniversiteden mezun olana kadar beni aradı durdu pişman oldu. Hatta aylar sonra diplomamı almaya gittiğimdede o hattımı taktığım için aradı yine beni. Farklı hat kullanmamın nedeni Türkiye'de değildim o yüzden yani benimde ikili oynadığım sanılmasın sakın :) Oda Türkiye'li değil o yüzden Tr numaram yoktu onda.

1|0
    0|0
  • Aldatmıs sayılırmııyım bilmiyorum ama sevgilim varken baska birinden hoşlandım sevgilimi terkettim hoşlandıgımla oldum ona aşık oldum oda beni aldattı etme bulma dünyası sanırım pişmanım ve eski sevgilim hala beni bkliyo ben ise onu terkedip gittigimi hayat bazen cok acımasız :)

1|1
    0|0
    • insanlar acımasız

• Aynen aşk ihanet trajedi ne ararsan var :D Sonuç ellerim bomboş yüregimde bir sızı ateşe atılmış bir demir gibi kor hala :)

• en azından 2sini birden idare etcem diye düşünmemişsin ve aldatmamak için ayrılmışsın ondan

• Aldatılmış gibi bir durumum oldu. ne yapacağımı bilemedim zaten kendisi aradı söyledi ilişkimiz baslayalı bir hafta olmuştu bağırdım çağırdım kapattım telefonu. Ama sonra affettim. O affettiğim günede lanet olsun üç yıl sonra hayatımı mahvedeceği aklımın ucundan geçmezdi.

1|0
    0|0
  • Aldatmadim, hayatta büyük konustugum nadir konulardan biridir.. Ama aldatildim. Tuhaf bi evre. Once " neden ben " oluyorsun, sonra " ne hata yaptim " evresi basliyor, en sonra nefret cikiyor ister istemez ortaya.

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımla aldattı beni. üstelik kız gelip anlattı her şeyi. fotoları mesajları okuttu tek tek. Bi anlıktı seviştik 6 ay sürdü ama inan ki duygusal bişi yok dedi bi de üstüne. En ağır aldatılma vakalarından birini yaşadım ben. Hiç bi tepkii de veremedim ne dövdüm ne sövdüm. Allah'a havale ettim. Ne diyim şimdi o kız başkalarının altında gezinsin dursun . Aşkım dediğim adamda nice yolluların kucağında dolansın. Allah ikisini de bildiği gibi yapsın.

NOT: 4 yıldır beraberdik. Bölesine sessiz kalışım içimde bir uktedir . Ben de salağım ne diim

0|0
    0|0
    • olgun davranmışsın sonucta kaybeden o ıkısı olur ne ıkısı bereber olur nede artık senın gözünde kıymetı olur kız artık sana karşı dürüst olmak için mi yoksa kıskandırmak için mı söylemiş bılemem ama söylemesı ıyı olmuş

• ben saygıyla karşılardım çünkü biraz mantıklı düşünürseniz belki siz onun istediklerini karşılayamadınız ki o başkasına gitti yani tabii çoğu kişi karşı çıkar ben neden onun istediğini yapacakmışım giderse gitsin dersiniz o zaman bırakıcaksınız gitsin küfürler tokatlar falan saçma geliyor haklıyken haksız oluveriyor insan süküneti her zaman korumaktır güzel olan tabii o anki sinirinizi dizginlemek elde olmaz bazıları için :)

0|1
    1|0
    • isteklerini karşılamamak aldatma nedeni değildir ayrılma nedenidir. ayrılır ve yoluna devam eder

• nefesin kesilir göğsüne bıçak saplanmış gibi olursun

1|0
    0|0
  • İkisiyle de işim olmaz.

Aldatıldığımı anlarsam, o gün içerisinde grup seks randevusu ayarlarım.

Bu işler böyle...

0|1
    0|0
  • aldatılma oldu aldatılmayanda yoktur tepki versem ne vermesem anlayacakmi ki en güzel cevap sessiz kalmaktır

0|0
    0|0
  • Bir kere aldatıldım.2 defa aldattım.

0|0
    0|0
  • sanırım aldatdım ama gözle aldatma bakışarak yani

0|0
    0|0
    • bütün aldatmalar öyle olsun daha ne

• o zaman 100 kadar aldatmam var

• senin aldatman yada aldatılman daha kötü olur sanırım sevgilin olan bir bayanın seni başka bir bayanla aldatması sanırım erkeğin bayanı aldatmasından daha vahim olur haksızmıyım

• Hayir, ikiside olmadi.

0|0
    0|0
  • evet aldatıldım tabiki hepda köpek gibi hissettim kendimi :(

0|0
    0|0
  • aldatıldım .. ve başımdan aşağı kaynar sular döküldüğünü hissettim o kadar .. sonra herşey gibi o da geçti gitti ..

0|0
    0|0
  • Bana arkadaşım olan kuzeni söylemişti yıkılmıştım.. Üstelik beni arkadaşım olmayan bir kuzeniyle aldatmış yani akrabasıyla karaktersizliğin bu kadarı.. Evi yıktım adeta aptal durumuna düşmüştüm. Sonradan da aldattığı kızla konuştum ve bana dediğine bakar mısın? " Hep beni öpüyor sarılıyor seni unuttuğunu söylüyordu." dedi. Orspuluğunda bu kadarı bir şey yaptın bari mahremini gizle. Ben kahroldum sonradan da alıştım.. Üstelik beni 3. aldatışıydı..

1|0
    0|0
    • karaktersiz biri olduğunu anlayıp bitirmişsin. şanslısın bence bunu bilmeyip evlilik hayalleri kuran bile vardır

• İşin acı tarafı 3 yılımı 3 günlük aşifte paraladı.

Yükleniyor...