İlişkide evlilik mi düşünürsünüz yoksa eğlence mi ararsınız?

ilişkide uzun vade mi düşünürsünü yoksa vakit geçirmek ve eğlence amaçlı mı ?

Güncellemeler:
işte böyle
UPPP
yukarı

0|0
16|16

En İyi Kız Görüşü

• birisiyle is olsun diye eglenecek kadar basit olamam, olanlarida anlamiyorum. karsindaki insana da her türlü zarar veriyorsun. o da razi olsa bile. sonra eglenilmis kiz veya erkek olmakta var isin icinde. ben eglenmelik kiz olmak istemem bu yüzden kimseyide o sekilde kullanmam. zaten bir iliskide aradigim merhameti ve berrakligi bu sekilde elde edemem. belki cok elestirenim cikabilir ama sunu da belirtmek istiyorumki ben cok eslilige anlam veremeyen insanlardan biriyim. bir insanin gözlerine bakip o duygulari yasayip sözler verip bir zaman sonra ayni seyi baskasinda yasamaya anlam veremiyorum. tabi bunun yapan insanin kendisi degilde karsindaki insansa o zaman tabikide unutup yeniden yelken acmali bu hakkidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• öncelikle eğlenceli bir insan olmalı tabiki ama uzun süre bunu devam ettirebilirse resmiyete dökülebilir neden olmasın :) ama ben şuan düşünmüyorum daha gencim oldukça :)

0|0
    0|0
  • Eglenmek istesem gider Cem Yilmaz'in videosunu acar seyrederim. Baska kisilerin duygulariyla eglence mi olur? Ben sevip sevilebilecegim, güvenip güvendirebilecegim birini ariyorum. Tabi gelecege yönelik bir iliski olmali. Insanlari oyuncak gibi atip, yerine kolay kolay yenisini koyabilecek biri degilim. Bunu yapamayacak kadar fazla duygusal ve sevdigim insanlara bagli biriyim.

0|0
    0|0
    • eğlence derken öyle kakari kiriri değil yani evlilik düşünmezsin gençsindir takılırsın bu manada

• Öylesine takilmak mi olurmus? Takiliyorsa ölesiye takilsin :-((

• Tabi ki uzun vadeli. Nedir bu zaman geçsin azıcık duygularım okşansın. Var mı böyle bir şey.? var diyene helal olsun valla

0|0
    0|0
  • Şu an gencim,bu yüzden eğlence amaçlı ilişkiler yaşıyorum.Ciddi düşündüğüm biri çıkmadı karşıma şu ana kadar.Çıkarsa da o yola baş koyarım tabi neden olmasın?

0|1
    0|0
  • Eğlendiğim kişiyle evlenmeyi düşünürüm :)

0|0
    0|0
    • Seninle eğlenen kişide seninle evlenmeyi düşünür mü acaba :)

• ben düşünürdüm

• Evliliğini klasik, ev çocuk ve işten ibaret sıkıcı ve rutin tutmak istiyorsa düşünmez. Ama alabildiğine renkli ve sıradışı bir karakterse zaten biz birbirimiz için bulunmaz hint kumaşıyız.

Sağol soran.

• Sonunu düşünmediğim bir adamın yanından geçmem.

1|1
    0|0
  • Adamına göre muamele

0|0
    0|0
  • evlilik tabiki

0|0
    0|0
  • artik eglence amacli takilmalik iliskilerden yanayim..

1|0
    0|0
  • karşımdakıne baglı o nasıl goruyorsa ona gore davranırım

0|0
    0|0
  • İlk olarak eğlence ararım :D

0|0
    0|0
  • sonunda bitecek bir şey için çabalamak saçma olmaz mıydı?

0|0
    0|0
  • Eğlence bana göre değil

0|0
    1|0
  • evlilik düşünürüm

0|0
    0|0
  • İlişkinin boyutu ve çeşidine göre değişir bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Her ilişkiye ciddi düşünerek başlarım, ama nasıl devam edeceğimi tavır ve hareketleriyle karşı taraf belirler...

0|0
    0|0
  • Önce eğlence tabiiki her şey güzel giderse evlilik düşünülür fakat evlilik takıntısı ile hayatın keyfini çıkarmamanın manası yok.

Beraber eğlenemediğin mükemmel bir eş olabilir mi ? Eğlence olmadan ne iş ne eş ne hobi hiçbirşey olmaz...

0|0
    0|0
  • soruyu gereksiz yere güncelleyip durma arkadaş ya..

0|0
    0|0
  • Kimseyle eğlenme amacıyla birlikte olmadım bu güne kadar olmayı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • eskiden evlilik falan düşünürdüm artık eğlence düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Eğer karşı tarafın ciddiyetini varsa bazı şeylerde ve cidden evlenilecek kız sıfatına uyuyorsa kafama yatıyorsa.. evet evlenme isteği oluşur...

0|0
    0|0
  • 3 yıl takıldığım kız evlilik muhabbeti açınca kalktım gittim masadan...evlilik muhabbeti açan kızdan soğurum...eğlence demesekse karşıtını resmi olmayanı tercih ederim...devlet benim ilişkimi onaylayan merci değil çünkü...

0|0
    0|0
  • Bu güne kadar hep ciddi düşündüm bu saatten sonra benim gibi eğlence için takılan birilerini arıyorum. Maksat o da üzülmesin ben de üzülmiyim. Bakalım keyfimize.

0|0
    0|0
  • gönül evlilikten yana ama o evlenilcek kız tipi karşına çıkmayınca yapçak bişey yok

0|0
    0|0
  • Her zaman ilk başta eğlence başkann :))

0|0
    0|0
  • hep evlilik düşündüm. hep zararlı çıktım. demekki doğrusu bu değilmiş.

0|0
    0|0
  • eğer güvenirsem beraber ölürüz

0|0
    0|0
  • seversem konuşurum bir kızla yada evlilik için konuşurum ama öyle biri yok hayatım da

0|0
    0|0
  • Karşımdaki kişiye bağlı.

0|0
    0|0
  • Her ilişkime evlilik düşüncesi ve gayesi ile başlarım

0|0
    0|0
  • uçak yaparım alır onu kaçarım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...