Sürekli kesiştiğiniz çocuk yanınıza geldi...

Yanınıza geldi ve merhaba diyip ismini söyledi; elini uzattı Kızlar ne karşılık veririsiniz, ne yaparsınız. Tanıştıktan sonra direk numaranızı isterse ne yaparsınız? O an sizle ne konuşsa yada ne dese hoşunuza gider?

0|0
24|13

En İyi Kız Görüşü

• öncelkle baskasini araya katmadan yani arkadas cevreme girmeden yanima gelip tanistigi icin cesaretli oldgu icn bu hareketi baya hosuma gider.. kendini tanittiktan sonra hemen nrami istemesin .. belki müsaitsen bi cafe de falan oturalimmi diye sorabilir tanima amacli.. eger sohbet güzel ise baya bisyler paylasabilecegm biri oldgnu düsünrsem 1 2 saat oturduktan snra nrmi istedignde verebilirm... bu konusma sirasinda o kisi esprili ve ayni zamanda zeki oldugnu göstermeli.. gizemli biri olsa daha cok heyecanli olurm tabiiki.. böyle umarm yardmci olmusmdr :)

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Bence de kesistiktek sonra olmasi gerekende bu ya zaten . Ama beceriksizlikten mi yoksa utangaçlıktan mı bilemem yazdıkların hayallerim arasında kalıyor :) Keşke dediğini yapabilecek cesarette olsalar numarayı vermeyen onlar gibi olsun :P

0|2
    0|0
  • eğer kesişiyosak tabiki hoşuma gider hatta çok mutlu olurdum ama ne yazıkki kesip kesip bu dediklerini yapmıyorlar

1|1
    0|0
    • :) Bende kesip kesip somurtan kızlardan nefret ediyom ya

• valla kardeşim biraz alkollü bir ortamsa bu söylediklerini erkekler yapabiliyor ve kızlarda hayır demiyor... ama kafa düşmüşken biraz zor oluyor :)

• Elimi uzatırım merhaba derim.Ama ismimi söylemem.Numaramı isterse bi bakış atarım acelecisin,anlam veremedim der gibi :D numaramı da vermem ama vermiyorum hayır felan demem.Biraz yürüyelim mi? derim.Kabul eder herhalde.Yürürken sürekli bakıyosun ben de bakıyorum o yüzden bu davranışın tuhaf gelmedi ama ne için baktığını ve neden böyle bir şey yaptığını bilmek istiyorum sonuçta kendi aklımdakilerle senin düşüncelerin uymayabilir,derdim :) Heralde bunlardan sonra çocuk koşarak uzaklaşırdı :D

0|0
    3|1
    • senden hoşlanıyorum dese?

• senin cekici geldigini ve her bakanın apaci olmadıgını farkedebilmenin guzel bisey oldugunu söylerdim. bu yuzden seninle konusmanın guzel olacagını söylerdim. haa gelir miydim ilk basta... noo

• Senden hoşlanıyorum derse hmm anladım derim gülümserim ben de bir şeyler hissediyorsan bütün bunları yaparım ama.Yoksa elimi sıkmaya gelince cevap bile vermem bakmam.

• direkt numarami veririm

1|1
    0|0
  • Numaramı isteyebilmesi için 7 sülalesini bilmem lazım.

2|0
    1|0
    • you=kezban num:1

• La gerizekalı, senin gibi yahushahk Batı özentilerinin fikrine ihtiyacım yok.

• Sende haklısın ama kız olsam, ben kestiğim çocuğa veririm numaramı. Belki çocuk rahat konuşamıyo; mesaj falan atar ordan konuşuruz diye.

• bende kestiysem ve güven hissettiysem numara veririm ve konuşurum

1|1
    1|0
  • Sürekli kestiğim çocuk merhaba diyip yanıma gelecek,üstüne telefon numaramı isteyecek.Direk gözümden düşer.

0|0
    0|1
    • ne yapsa hoşuna gider ablacım biraz bahsedin ya, o an ne konuşmalı?

• Daha yaratıcı tanışma planları yapsan iyi olur.Ortak bi arkadaşınız varsa bir şekilde kızın ortamına gir ve arkadaş ol sonrası gelir zaten.Ama direk gidip tanışmaya kalkma kızın gözünden düşersin,tiksinir senden.

• ortak arkadaş değil Kızın ismini dahi bilmiyorum.

• "İyidir, senden naber?"

0|1
    0|0
    • devamı yok işte :D Gözlüklerin çok hoşuma gitti de cık, parfümün çok güzelmiş markası ne bende kardeşime alıcam ncık buda olmaz, yanlız yürüdüğünü gördüm yanına geldim yok yav olmuyo.

• başını yaktın oğlanın :)

• direk numaramı istese vermem.

beğendiğim bi sapığım olmasın sonra.d.d

tanışırım. gerekirse randevulaşırız :)

0|1
    1|0
    • vala ben olsam numaranı değil önce seni iyice tanır sonra seni ailenden istetirdim

• birayla aranız çok iyi heer halde

• alkolle baya bi iyi

• Karşılık verir, tokalaşırım.

0|0
    0|0
  • numara verince ne oluyor:D eger hoslandigim biriyse num verirdim ve cesaret etmis okadar diye dusunup olabildigince nazik olmaya calisirdim hoslanmiyorsam yine nazik olurdum ve meskulmusum gibi yapardim ya da isim varmis gibi falan hemen ordan uzaklasmak icin

0|0
    1|0
    • Ya ablacım ben bu kızları anlamıyom hoslanmıyosan niye kesişiyon, niye uzun uzun bakıyon ya :S

• tanıştıktan sonra 1-2 saat tanımaya çalışırım :D cümleye gel

güvenirsem numaramı veririm ki güveneceğimi sanmıyorum

beraber bütün bankamatikleri bozup kaçarsak değil hoşlanma aşık bile olabilirim

0|1
    0|0
    • İlk tanışma anında onu biyerlere davet etsem nasıl olur?

• bilemedim ki şimdi bence davet etme

tanış, kurduğun cümleler kullandığın kelimeler vs. onu etkile yani daha sonra senin yine görüşmek istesin, telefon numarasını hemen isteme, en son giderken yine görüşür müyüz filan de hepsinden ziyade kızın gözüne bak gözüne

• çok sacma.. adam cok bi yakısıklı filan olacak daa anca o zaman merhaba bende bilmem kim denir. yoksa direk kusura bakmayın iyi gunler der donerım arkamı

0|0
    0|0
    • ozmn niye kesiyonuz ya allahalla

• o yüzden yalnızlığa mahkunsun

• pardonya ben sorunun baslıgını okumamısım, kesme biçme işeri hiç tarzım diildir, öyle bön bön bakan adamlardan hiç hoşlanmam. hıı ama bu eylem karşılıklı yapılmıssa tanısmalı tabı ınsanlar, o zaman sorarlar neden baktın madem diye :)

• Bide face ekleşiriz oldu bitti.

1|0
    0|0
  • bakıyorsam ztn begenmşimdir ki bakyrmdur tnşrm elbette bna br dha ulaşablmesi için numaramı verrm

0|0
    0|0
  • kızların size bakısına aldanp yanına giderseniz sonu hüsran.. bi kızın nie baktgnı bilemezssn

0|2
    0|0
    • Sürekli neden bakıp, ben bakınca tebessümle gözlerini kaçırsın? Yada uzaktaysa ona bakarak gülünce oda gülüyo .:S ?

• yhhh bar nedr .. sakın davet etme biyere konsumaya cals sadece aynı ortam sürekli bulunablcgnzden bahset..yani tekrar karsılasma fırsatı yarat ama ne telefon al nede biyere davet et.. bırak o gelsin

• Ablacım ben gidip tanışıyorum, gitceği yere kadar eşlik etsem o ara sohbet muhabbet falan etsem nasıl olur?

• Biriyle ölem kesişmem ama öyle bir şey olsaydı tanışırdım sonra davranışlarına bakardım onu incelemem altına alırdım =D

0|0
    0|0
  • bence dogru degil

0|0
    0|0
  • ayyyyyyyyyy keskeeee :)) biraz naz yapardım

0|0
    0|0
  • kesin bayılırdım :P

0|0
    0|0
  • Numaramı link veririm.

1|1
    0|0
  • yok ya istemezdim. bakışmak daha güzel

0|0
    1|1
    • Olayı nasıl ilerletmeyi düşünüyosun?

• oho sen onu gözünde çok büyütmüşsün, ilah yapmışsın. Her erkeğin karşı koyamıyacağı şeyler vardır.

• yok hayr nefret ediyo bnden imkansz

• numara olayı çok hızlı ! yanlış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• zor senin işin birader... ama kaybedeceğin hiçbir şey... içinde ukte kalacağına... git ve hoş bir bayansınız ve gözlerimi alamadığım malumunuz üzere deyip... devam et işte... :)

0|1
    0|0
  • biyerlere gidelimmi dedim o da şöyle dedi SANMIYORUM :D a

Hayatımın en komik anıydı benim verdiğim cevap isE içimde patlıcana dışımda patlasın daha iyi :D

1|1
    0|0
  • yanına gitcende kırk takla atıcan tanısalım vs vs bir sürü zırvalık.kızda düşüncek aklınca acaba birşeyler paylaşabilir miyim bana uygunmu falanlar filanlar.adama sorarlar ;önce sen bana uygun musun bakalım diye.olcak olan olur kasmaya gerek yok heleki numara almak için tırmalamaya hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • Saçmalık ben kız olsam defol demekten kendimi alamam ben bir kızla 1 sene kesiştim 1 yanlış adımını öğrendim kolundan tutup götürüyordum konuşmak için. Tanıştıktan sonra asla telefon istenmez yok öyle bi dünya.

Ha barda playboy birini görürsen bu dediğini uygula.

0|0
    0|0
    • kral haklısınızda akıl verin ya oyle olmaz diyonuz, napıyım bi söyleyin

• İlk olarak ortak bir yönünüzü tespit et onun üzerine yoğunlaş amaç muhabbet konusu oluşsun. Sonra ev aile kariyer ortamı muhabbeti derken biraz esprili davranırda ilgisini çekersen arkadaş olursun ee arkadaşlıktan sonra sevgili evlenme düzeyi sende. Ortak yönünü bulmana gerek yok aslında arkadaşlarına sor çevresinde varsa tanıdığın, hoşlandığı şeyleri öğrenirsin daha sonra sende ona göre bi yol çizersin.

• Şimdi bunu kız beni kesiyor ve yanıma gelip numara istiyor olarak değiştirip cevap vereyim. Şöyle derim: Sana mı gidelim yoksa bana? link

0|0
    1|0
  • koç önce kızın düşüncesini bilmen lazım yani aracılıkla kızın ağzını arıyacak biri...:) yoksa lap diye gidip söylersen tokat olmazsa terlikle kovalanırsın:))

0|0
    0|0
  • parfümünün markasını sor. yada ilk görüşte aşka inanırmısınız yoksa biraz daha uğraşayımmı de.. kendinden emin ol :)

0|0
    0|0
    • Parfüm iyide o aşka inanırmısn falan o cümleler çok gevşek geliyo kardeş ya, ben kız olsam o cümleyi biri dese s*ktir git derim.

• o zaman parfümünün markasını sor annemin dogum günü yaklaşıyor falan de ona alcam de. sonra faceden falan ekle işte yada 2-3 gün sonra annem parfümü cok begendi falan de zaten ondan sonra muhabbet başlar :)

• ya arkadaş tam anlamıyla benim sorunum bu benim problemi mi paylaşmışsın eline ağzına yüreğine sağlık

0|0
    0|0
  • Tanıştıktan sonra 0 ı yaz ve telefonu eline ver :) Telefon sağlam gelirse numarası zaten olacaktır.diğer ihtimal fazla iyi bir ihtimal değil ;)

0|0
    0|0
  • hacı bayanların yorumlarının bir çoğunu okudum sende okumuşsundur zaten :D hepsi neredeyse farklı cevaplar vermiş ben bu dediğini yapmadım ama yorumlardan yola çıkarsan bence git konuş içinde kalmasın ama her ihtimal var gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • kesişiyorsak konuşmak gerek

0|0
    0|0
  • BU KADINLAR VARYA BİLDİĞİNİZ GİBİ DEĞİL, Şimdi 3 kişilik kız grubu var sen bunlardan birinden hoşlanıyorsun, veya beğenmişsin, kafede barda şurdu burda görmüşsün neyse, yanlarına gidiyorsun ya diyorsun ya işte ben sizle tanışmak istiyorum saygı sınırları içinde hoşlandığın kız ağzını açmadan (hoşlansa bile) yanındaki kızlar başlıyorlar defol git, rahatsız ediyorsun bizi, lütfen gidermisin, yani kıskançlığın bukadarına pes toğrusu, ya senin beğendiğin kız aralarındaki çirkin kız olsa bile bunu yapıyorlar, sakin şimdi başlamayın sokakta işte böyle şeylere karşıyız ayaklarına, (murat boz gelse hemen indirir ayak üstü verirsiniz) neden bukadar kıskançsınız. neden birbirinize saygınız yok

1|2
    0|0
  • Eğer ben sürekli kesişiyorsam demek ki o çocuktan hoşlanıyorumdur.Ne yaparım peki:

Numarımı verirdim.Bana iltifat etse filan hoşuma giderdi işte.Sonuçta onu kesiyorsam ondan hoşlanıyorumdur değil mi?

0|0
    0|0
    • Dostum bende öyle düşünüyorum, ilgisi olmasa bakmaz gibi geliyo ama yukarıda bir ablamız düşündüğün gibi olmayabilir yazmış şaşırdım

• Ya ona katılmıyorum.Sürekli birisine bakan birisi o kişiden hoşlanıyordur bu kadar basit.

Yükleniyor...