Sevgililer günü için yaptığım şey sizce az mı yoksa yeterlimi karar veremiyorum ?

Arkadaşlar 13 yaşımda hayatıma giren ilk kız dı ve 1 hafta kadar önce tekrar dan girdi :) şimdi 22 yaşındayım düşünüyorum da kader olsa gerek . İşin özüne gelecek olursak Ben mersinde o bursa da . Bu geçireceğimiz ilk sevgililer günü olacağı için bursaya gitmeye karar verdim . sevgililer günün de onun yanında olabilmek için . Tahminim bütün gün beraber kahvaltı sinema cafe vs vs . akşam yemeği bir gül . ama hediye vermeyi düşünmüyorum . Zaten mersinden bursaya o kdr yol tepmişim sadece onun için . en güzel hediye onun yanında olmam değilmi yani . Ayriyetten eve gittiğinde mailine gitar la çaldığım bi şarkıyı ile tekrar dan sevgililer gününü kutlayan bi video hazırladım . Sizce yeterli mi . Yoksa illa ki hediye almam gerekir mi yani . ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• daha ne yapcaksın ya :D kıskandımm be :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgililer gününün anlamı illa hediye değildir bence sevdiğini mutlu etmen yeterli iyi düşünmüssün bence :)

0|0
    0|0
    • yani en büyük hediye o günü birlikte el ele kol kola geçirmek değilmidir ki . gözlerine bakarak o günü doyasıya yaşamak . bide sayfa halkına sorayım dedim :) acaba fikirlerim yeterlimi değil mi diye .)

• mutluluklarr :)

• teşekkür ederim :)

• ufacık bir hediye al bence. ama abartma yani ona sevgini bell eden ufak birşey mutluluğu arttırır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yeterli seni kutluyorum zaten en buyuk hediyen yaninda olmak allah ayirmasin

0|0
    0|0
  • Hediye al tabiki canımm. Allah allah. Çok bencilsin ya o kadar yol gidiyorsunda boş gitme.

0|0
    0|0
    • Bencillikten değil . Ne alacağımı bilmiyorum ki :) . Çalışmadığım halde kafadan 1000 tl yi gözden cıkardım . öyle klasik bi yüzün kolye küpe vs vs almak istemiyorum .

• Yahu kolye al ama yinede bir şey al.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...