Boks antrenmanm nasıl?

Boks antrenmanm nasıl?

@mustafayilmazmertMertcan Ertunç (@mertcanertunc44) tarafından paylaşılan bir video (22 Eki 2015, 08:24 PDT)

Güncellemeler:
4. Ayıma girdim yeni başladım
Teşekkür ederim herkese
Nasıl sizce

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• ağzını burnunu kır...

0|1
    0|0
  • Acıma moruk. bende gidiyordum karşılıklı müsabakalardan nefret ederdim çünkü biri illa benim sağ yaver ve sol yavere bulaşarak büyük bir acı seline kapılmamı sağlardı illa ki.
    http://i.hizliresim.com/o9Ey2Q.gif

0|0
    0|0
    • Sağol kardesm

• Aynn orda rakplerime baktım çoğunu az çok tanıyordum adamlar 8 saat işe 5 saat de antıraman yaparlardı! şimdi ben saat 3 de giderdim 5 e kadar 2 saat yani adamlardaki antıramanı görsen sende girmek istemezsin belki alırsın zar zor da yani benim ağız burun kırıldıktan sonra o kupayı götüme mi sokucam yok gitcem eve bodruma atıcam orda eskiyicek neyse ben çekildim benden sonraki çıktı izledim adam direkt burnuna bir sol direkle dangır oldu burundan kanlar fışgırdı :P 1dk sonrada nakavt eh yani normaldir adamın çektiği şınavları görsen tek çekişte 150-200 çekiyordu herhalde 25 yaşlardaydı. maddiyetide iyidi ha böyle kendine bakan tipler sıpor için her yediğini dengeleyen felan fistan... yani bu koşullarda sağlığımı tehlikeye atmak düşünceszilik olurdu.

• Çok dikkat etmek lazım kolay bir spor değil sert ve ağır bir spor kendi halinde çalışmakta yine faydalı hertürlü

• Iyi, yumruklar seri.

0|0
    0|0
  • çok yavaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...