Yansımalarda buldum kendimi.

Merhaba KS.

Sorulara girişte biraz felaket yaratıyorum, düşünürken farkına vardım. Bu yüzden girişi geçiyorum ve direk konuya bağlanıyorum.

Hafif dalgalı sudaki yansımamı asıl görüntümden daha güzel buluyorum. Çaydanlıktaki yansımam mesela her zaman komiğime gitmiştir. Bir insanın gözündeki yansımama baktığımda mutlu hissediyorum. Kirli bir camda yansımam asıl kusurlarımı örtüyor gibi geliyor. Aynadaki yansımam benimle aynı olmasına rağmen bana tamamen zıt, aksi bir yönüm sanki. Kısaca yansımalarımda asıl yaşamımın izlerini buluyorum. Yansımalara o kadar değer veriyorum ki tüm benliğim onlarda sanki. Her biri ayrı ayrı benden bir parça taşıyor ve onları üst üste getirdiğimde ben oluşuyorum.

Sen ve senin yansıman kısaca siz, birbirinize ait hangi anlamları taşıyorsunuz? Siz yansımalarınızda ne buluyorsunuz? Onların farkında mısınız? Anlamlar anlamlar. Düşündüm de ne yaparsam yapayım işin içinden çıkamıyorum. Sorun girişte değilmiş demek.

Saygılar.

Gizli git.

Güncellemeler:
Hayır, deli değilim. Şizofren de değilim.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yansıları ben de ilgiç buluyorum. yansımalar bana yaşadığımı hatırlatıyor. yüzümün bir yanıni alip diğer yanıma koyuyorum ne kadar da kötü oluyor, iyiki simetrik bir yüzüm yok diye düşünüyorum. eskiden bir otobüse rastgele biner sonra onun diğer otobüslerdeki yansimalarina bakarak nereye gittigiğimi anlamaya çalışırdım. bir su birikintisindeki gökyüzü bana hep ilgiç gelmiştir. çamurun içinde bir mavilik. bunlar hayatın devam ettiğini göseriyor bana ve banyodaki ayna sabahları ona bakıp tıraş olurken o evet yine o diyorum.

1|0
    0|0
    • İşte bunu diyordum ben de :)

• saldıray abi gerçekten unutulmaz bir karakter :)

• Gerçekten öyle.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• (Ben kendimde kendimi bulamadım yansımada bulacağımı hiç zannetmiyorum.)

Amelie filmini izledin mi? mutlaka izlemelisin oradaki kızında ilginç düşünceleri var senin gibi.

Sen farklı bir açıdan bakıyorsun hayata buda güzel, kendini anlamanın başka bir yolunu bulmuşsun.Böyle küçük şeylerdir insanı hayata bağlayan.Bu yönünü kullan sadece.

1|0
    0|0
  • ben dikkat etmem hiç

1|0
    0|0
    • Etmenizi öneririm, hayatın tüm acelesine rağmen durup bir şeylere gülebilmek keyif verici olabiliyor. Anlık bir sevinç ve sürekli bir motivasyon.

Yükleniyor...