Onu nasıl etkileyebilirim?

Lütfen mantıklı ve ciddi cevap verin..

bi çocuğu seviyorum bana başkasını sevdiğini benden hoşlandığını ve hoşlantının sevginin önüne geçemiyceni söyledi çıkdı ara verdi ben bu arada ona mesajlar attım arayıp durdum sıkıldı ve şuan tamamn ilişkimiz kesildi bende aramıyorum oda falan filan beni sevebilirmi yani yeniden onu nasıl etkileyeblrm yda ben bu kızamı seni isdemiyorum demesim dedirtmek için ne yapmalıyım ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bir sevgili yap ve bunu onun gözüne sok. Daha sonra ortak dinlediğiniz şarkılar falan varsa onun görebileceği şekilde ama ona ithaf ettiğini belli etmeden online ortamda paylaşabilirsin. Şuanki sevgilini sevdiğini ona belli et, senden vazgeçtim ve şuan çok mutluyum havası vermen lazım. Bu ona koyar. Daha sonradan bir selam vermenin ona lütuf sayılabileciği noktaya geldiği zaman selam ver ve dostça bir şeyler sor. Aranızdaki münasebeti 0 lamış olursun. Bundan sonra artık eskiden yaptıklarını yapma, sıkça seni seviyorum deme, seni istiyorum deme, olsan da olur olmasan da imajını ver. Bir gün buluşun ve sinemaya gitmeye meyillenin ama senin işin çıksın. Her şeyi yapabil ama yapma.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç bir şey yapamazsın istemiyorsa üstüne gittikçe uzaklaşır bu yaptığın doğruda degil zaten boş ver gitsin

0|0
    0|0
  • Sana öyle cevap vermişse yakışıklı birini bul arkadaş edin boşver yani.

0|0
    0|0
  • bence sana geri dönmez hele birde oo çiçeğin tadına baktıysa malesef boşuna geri dönemz sen bence yeni arılar ara güzel bayan

0|0
    0|0
    • çiçeğin tadına bakmış derken ? :):):):):):):):):):):)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bna kızabilirsin ama eqer çocuk snden hoşlanmıyorsa zorlama kndine yeni bir sayfa aç...Emin ol daha iyilerine layıksındır:)

0|0
    0|0
    • bana hoşlandını syledi ama başkasını sewdni unutamadnı bnde çözemedm yhani ama ne blym herkes gbi bakmıyo bana çok tatlı bakıyo falan yhani cesaretlenyrm

• Sen kendine güveniyosan konuş canım ileride "keşke" demekten kurtulursun en azından :)

• Bu is olmaz arkadas asklar seni bekler. Bazen zorla guzelik olmuyor sonra uzulen sen olursun

0|0
    0|0
  • Daha da sevmez seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...