2023 hedefi hakkında bir soru..

Şimdi ne menem bir yıldır bu 2023? Cumhuriyetin 100. yılı muhabbeti değil olay o kadarını herkes anlamıştır sanırım. (Hala anlamayan varsa da kendilerinin saf ve masum dimağlarından öpüyoruz ellemiyoruz onlara seviyoruz onları.) Şimdi 11 yılda bazı insanların yaptıkları yapacaklarının da teminatı diyelim. Bazısı için şukela bazısı için çok fena. (çok fena mesela benim için)

Sizce nedir hedef neler olur?

İster geyik alın ister ciddi.

Bu konuda ayar verilen göz bebeği bir kurum hakkında 16 dk'lık eğlenceli bir video var aklıma geldi link

Not: Gizli sen kendini bazen çok küçültüyorsun. Bizimki gibi güneş batan bir ülkede senin gibi küçük insanların gölgesi çok uzuyor. Sen yazma.

• O hedefler boy boy..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ampülden sıkıldıysan enerji tasarruflusu çıkacak daha, sıkı durun!
    50% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
  • Hedefe karavana yapan kabak gibi hedef olur, ava giderken avlanmasınlar da..
    50% (2)50% (1)50% (3)Oy Ver
  • Hiç anlamam bu işlerden, zaten başvuru yaptım Aborjin olucam ben, bumerang, kanguru vs.
    0% (0)50% (1)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Çılgın Projelerle dolu bi hedef...Bu konularda konuşmaya başlayınca susmak bilmiyorum.. Ne diyelim Allah sonumuzu hayır getirsn .Video yu sonuna kadar izledm düşündrcü ama güzel olmuş..

0|1
    0|0

• 5 yildiz

0|1
    0|2
  • Onu 2046 yapmamış mıydı?

0|1
    0|0
  • Direk yaşımı hesapladım o zaman kaç yaşında olucam diye. aman tanrım!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 23 Temmmuz 2023 Lozan Antlaşmasının fişi çekilecek, Daha sonrası için umarım Türkiye'nin önüne başka engeller çıkmaz.

0|1
    0|1
  • 2023 de Türkiyenin ismi haklarınıda özel şirketlere ihale ile vericekler o yüzden bu kadar önem veriyorlar

0|1
    0|0
  • Hiç anlamam bu işlerden, zaten başvuru yaptım Aborjin olucam ben, bumerang, kanguru vs.

Şaka bi yana, bu yolun sonu hiç iyi değil gerçekten.Halkın bir an önce uyanması lazım.

0|1
    0|0
  • Sanırım Lozan Barış Antlaşmasıyla alakası var bu işlerin.Barış Antlaşmalarının süresi 1 yüzyıldır.Cevabım A.

0|0
    0|1
    • O antlaşmayı imzalayanlar çok cahildi, çok gereksiz bir antlaşmaydı da şimdi üstümüzden atınca göbek atacağız yani öyle mi? Zaten o antlaşmayı imzalayanlar da vatan haini pis insanlardı diye bağlayacaklar tam olacak.. Üzücü çok üzücü, bir o kadar düşündürücü..

• Vatan haini ve gereksiz adamlardı diyorsun yani.. Hangi vatan için saltanat mı cumhuriyet mi? Çünkü sadece saltanat yanlıları için cumhuriyet insanları pis insanlardır da. Eksileyen benim birader bu arada. Bugüne kadar bu insanların yaptıklarında bir fayda yok var diyenler buyursun. Şimdi Lozan faydasız bu adamlar faydalı olayına dönüştürülüyor ya ben ona ayar oluyorum..

• Ya şimdi şöyle saltanat yanlıları için cumhuriyet insanları pis insandı zaten.Saltanat yanlıları öyle düşünüyor.Salla birader ya kafana takma her şey olacağına varır çok da kurcalamamak lazım :)

• Kuzey Suriye ve Kuzey Irak pazarını almak istiyorlar, bkz: Neo-Ottomancılık

0|1
    0|0
    • 3'ün 1'ini alacaklar faturayı biz ödeyeceğiz. Olacağı bu..

• Hala güzel şeyler düşünebiliyorsan umutlu güzel bir arkadaşımızsın diyorum. Güzel olan ne oldu ki yarını güzel olsun?

• güzel şeyler düşünmüyorum tabii ki, ama buraya yazarak başıma bela almak istemem. "Düşünce suçlusu" oluyoruz

• bu konuyu sen cakmamisin galibaa !

2023 de lousanne anlasmasi bitiyorr !

neler oldugu acik ortada 2023 e kadar yani 10 seneye kadar askeriye gücüüzzz o kadar gücelenmesi lazimki bize gelen isgalcilara tekme atip komsularida yok etmek

0|0
    0|1
  • boş işler bunlar

0|0
    0|2
  • en az 40 yapar kadar mide bulandırıcı

0|0
    0|0
Yükleniyor...