Lig neden böylee ???

süper lig neden boyle olduu hiç tat vermiyor artık yoksa bn mi yanlış duşunuyorum...

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• lig tat vermiyor çünkü Fenerbahçe yok

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Derbiden derbiye yılda iki kere bi heyecan yaşatıyorlar. Onda da ya hakem konuşuluyor yada iddiada batanlar.

0|1
    0|0
  • bır bayan olarakk yeterlı oranda bende artık tat almıyorum

0|1
    0|0
  • Orda durun! ben yeni başlıyorum daha:)

0|1
    0|1
  • Samimi Söylüyorum Galatasaray , Beşiktaş , Karabük için izliyorum...Aç Bundesliga 'yı izle...Taraftar desen Kralı orda... Takımlar o biçim zaten..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bizim ligte her türlü rant olduktan sonra ne bekliyorsun ki daha ?

0|1
    0|0
  • hiç tat vermiyo bana da bi kitlenme yaşanıyo bence ligde. digiturk üyeliğimi yenilemeyebilirim bi daha

0|1
    0|0
  • bu sene bir durgunluk olduğu kesin

0|0
    0|0
  • Futbolda Anadolu devrmi lazım :) ESKİŞEHİRSPOR şampiyon olsa renk gelir süper lige kardeşimm :)

0|0
    0|1
  • Ben de aynı şeyi düşünüyorum.Bu lige bağlayan tek şey Beşiktaş tutkusu.Yoksa genel olarak lig zevkli değil.

0|1
    0|0
  • bana da vermiyor, Lig TV'yi kapattırsam mı diye düşündüm en son

0|1
    0|0
  • yaptığımı yap süper ligi takip etmiyorum takımım harici 1. lig daha zevkli büyükler haricine bakılacak olunursa ...

0|1
    0|0
  • Türkiyede futbol bitmedi, Anadolu takımları gözünü açtı artık eskisi gibi az paraya 3 büyüklere yatmıyorlar. Diğerleride Bursa gibi şampiyon olmak istiyor. Artık 3 büyükler dönemi bitti!

0|0
    0|0
  • yok ya spor bu izlerken dikkat edersen her maçtan keyif alabilirsin

0|0
    0|0
  • Bence daha heyecanlı. Küçük takımlar büyük müyük demeden takıp takıp gidiyorlar.

0|0
    0|0
  • futbolun tadı premier liginde

0|0
    0|0
  • aynen ben bu ligden hiç bişi anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Türkiye'de futbol bitti. Bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Ligin başlarında bu sorunun aynısını ben sormuştum. tr de nekadar kaliteli futbolcular varsa gitti çünkü,bütün takımlar kaliteli futbolcularla oynasa arada çekişme olur ama ligde bu yok,galatasaraya sneijder geldi pas vermiyorlar bence olmuyo ama zamanla olur bilemicem onun haricinde mücadele edecek futbolcu kalmadı.. bi takım puan kaybettimi tamam fark açılmadı denilerek devam ediliyor.ama mart ayında bu düzen bozulur görürsünüz.

0|0
    0|0
  • Daha ne tadı istiyorsun kardeşim Sneijder ,Drogba gibi dünya starları oynuyor ligde her takım her takımı yenebiliyor

1|0
    1|1
Yükleniyor...