Karin bölgesi icin egzersizler yapiyorum ama karin bölgem fazla terlemiyor normalmi?

Karnim haric heryerimden ter akiyor spor yaparken.. normalmi? Göbegim terlemese bile yaptigim sporun egzersizlerin faydasini görürmüyüm sirf karnimdan yag yakmam gerekiyor..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• neler yapıyorsun bılmek gerekır
    karın bolgesınden zaten terlemenız mumkun degıl cunku karın bolgesı anaerobık calısan bır bolgedır yanı agır ve zor dur en zor zayıflayan bolgedır
    ordakı kasları yakabılmek ıcın tekrarlarınızı sayı ıle degılde sureye baglı olarak calısın daha cok faydasını goreceksınızdır mesela tv ızlerken omzunuza alacagını bır sopa cevırmesı gıbı 15 dk boyunca yapabılırsınız
    vucud normal sartlarda yuruyus joggıng gıbı aktıvıtelerle yaklasık 12ncı dk dan ıtıbaren yag yakmaya baslar
    ek olarak ne kadar egzersız onemlı olsada asıl onemlı olan beslenmedır
    %30 egzersız
    %70 beslenmedır
    kılo dengelemede

0|0
    0|0
    • Biliyormusun bilmiyorum ama ben hiit training yapiyorum cardiodan daha etkiliymis

• Zorlanmasina zorlaniyorum hiit trainingde ama bende en fazla 23 dakika olani yapiyorum haftada 2 veya 3 gün yapiyorum cünkü onun spordan sonra bile 24 saat yag yakimi varmis ise yararmi tabi onu bilmiyorum ins. yarar

• yalnız unutulan bırsey var
      kalbi yoran antrenmanlar ıyı degıldır kalp kasını cokda buyutmemek lazım
      vücudda buyupde kuculmeyen tek kastır yanı bilinçsiz yapılan sporlarda kalp sıkıntı yaşar o yuzden ben sızler gıbı ınsanlara bu antrenmanları tavsıye etmıyorum her zaman kolay olan seyler başarısızlık göstergesı oluyor
      bunları cıkaran sporcuların ortak bır gorusu vardır
      göz önünde olup populer olmalırı hatta dunya sampıyonu olmaları sonucunda ölüm dahı olsa kabul edılebılır seyler oluyor onlar tamaman kassal dusunur
      o yuzden sız yavas agır sıkıcı olanı yaparsanız daha saglıklık olur gerısı sızın bılecegınız işdir
      yok gobegım gıtsın kalbım sıkıntı yasarsa yasasın dersen tabı yapcek bısı yok

En İyi Kız Görüşü

• Gobek en son erir yediklerinede dikkat etmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba
    Antrenmanın etkinliğini terleme ile ölçmeniz pek doğru değil. Antrenman + beslenme programınız iyi tasarlanmış ise istediğiniz sonucu zaten alırsınız gerisi çok önemli değil.
    Bayanlar genelde en fazla basen bölgesinden kilo alıp, verirken de en az oradan verirler. Maalesef tek bir bölgeden yağ kaybetmeniz mümkün değildir
    Bunun dışında genetik olarak bacak/basen bölgeniz üst bölümünüze göre kaslı da olabilir.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    SAYGILAR

0|0
    0|0
    • Bizde göbek genetikten geliyor ne yazikki o sebeptende korkuyorum genetik oldugu icin ne yaparsam yapayim gitmez diye

• Eğer miğdeniz genişlemiş ise, doğru karın egzersizleri ile birlikte kombine ettiğiniz taktirde işe yarayabilir. internette stomach vacuum exercise diye aratın çeşitli videolar var.

• Tamam tesekkürler

• Ne kadar kas çalıştırırsan, O kadar yağ yakarsın. Karın eritmek için sadece karın çalışmana gerek yok. Sen tam antrenmana devam et, yağ oranın azaldıkça o göbek gider zaten.

0|0
    0|0
  • Yanlis yapiyosun karin bolgeni calisinca karnindaki yaglar erir mantigi yanlis

0|0
    0|0
    • Sirf karin egzersizi yaparak olmaz biliyorum söyle diyeyim hiit sporu diye bir spor var cesitleri
      var aralardada kosuyorsun falan yani öyle diyeyim

• Ama bak agirlik calis ve kardiyo yap daha etkili ve olmazsa olmazi diyet

• SIKI bir diyet uygulamiyorum ama yedigime ictigimede dikkat ediyorum eskisi gibi cerezdir sekerli icecektir yemiyorum icmiyorum.. hiit training programida cardio iceriyor

• karında ter bezi pek etkin deyil

0|0
    0|0
  • Bol bol mekik cek

0|0
    0|0
  • çok normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...