Ömek Aşık insan mı yoksa makinemi sizce ?

Chicago Bulls dan free agent olarak Houston Rockets Gm'i(general manager)Darly Morey tarafindan takimin kadrosuna katildi.Kimse bir beklentisi yoktu Hakeem Olajuwanın ayaklarının hızı yok Yao Ming gibi serbest atışı ve midrange jumperlari iyi değil ama bu adam çok çalışmanın ödülünü her zaman alinacağını gösterdi.Bu sezon tam 20 doubel double yaptı çoğunda ribaundlari 12 nin üzerinde.Konu buraya gelmişken son 4 maçta çektiği ribaund sayısı 18.1 Kevin Love,Zach Randolp,Dwight Howard gibi tüm ribaund canavarlarını tahtından edicek şuan 3. sırada 11.4 ile.Türkiye ve Nba olmak ile birlikte gördüğüm en underrated oyuncudur.Hücumda bekleneni veremeyen var diyenler vardir haklılıar ama tam sezonun yarısı oldu 20 maçta 20 sayi attı bu da saygi duyulması gereken bir durumdur.Kwame Browndan daha kötü ama topu yakalamakta elleri onu söyleyelim.Ama nba de ilk 10 a girer help defender ve front court defend olarak .

Sizin de düşüncelerinizi alalım Ömer Aşık hakkında.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• düşünecek bişi bırakmamışsın ki

ne varsa yazmışsın..

imzamı attım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevap veriyorum makina...2010 Dünya Şampiyonasında hayran kalmıştım...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• all starda olmalıydı diye düşünüyorum.geçen sene hücumu hiç düşünmüyordu bu sene o sorunu da aştı.ribaund olayında da kendini iyi geliştirmiş

0|0
    0|0
  • Bu yazdıklarının ltına tek ekleyebileceğim all starı hakediyordu bence en iyi gelişim yapan oyuncu olarak ödülü verilmeydi onun dışında her maçını izledim şuana kadar ilk maçlarında ribaund için oynuyordu her geçen maç güveni yerine geldi hucümda katkı sağlamayı başardı bence çok iyi yolda ilerliyor duyduğum kadarıyla maimi ilgileniyormuş onların en büyük eksikliği 5 numara düşündükleri 3 adaydan birisiymiş yolu açık olsun

0|0
    0|0
  • Ilk defa u20 İzmir'de izlemiştim. O zamanlar Semih, Oğuz ile ayni jenerasyon oyuncusydu. Atilan pasi bile tutmakta zorlanıyordu. Fundamental yerlerdeydi. Ama blok ve ribaunt basarisi da goze carpiyordu. Bir nevi Hanamichi. Ayni dönemdeki oyuncularin geldiği konum ortada.

Ancak şu anda geldiği nokta inanilmaz. Çalışma ve azmin karşılığının alindigini görmek güzel. O elinde top tutamayan adamın, allstar secimlerinde adinin gecmesi bile cog güzel

0|0
    0|0
  • Çok takdir ediyorum, benim neredeyse hiç ümidim yoktu,milli maçlarda oynarken çok eleştiriyordum çok negatif bir portresi vardı benim gözümde.Tek sahip olduğunun iri yapısı olduğunu düşünüyordum ve pek çalışmadığını.Hele özellikle nba de bench ten çıkamayacağını düşünüyordum ve ilk zamanlarında gerçektende beklenildiği gibi kötü bir profil çiziyordu.

Ancak gel gelelim yüzümü,ve benim gibi düşünenlerin yüzünü kara çıkardı,saolsun kendisinin ve bizim gururumuzu göklere çıkarmaya başladı.Çok çalışmasının emeğini ve NBA gibi bir sektörün avantajlarının karşılığını aldığını düşünüyorum.Zamanla özgüveni yerine iyice gelecek ve çok daha başarılı olucak.Özellikle offensive anlamda.Atletik yeteneklerinide geliştirip ortaya dökmesini bekliyorum.

Kısaca; aslında sadece HELAL OLSUN demek lazım:)

0|0
    0|0
  • bence iyi gidiyor.Gittikçe geliştiriyor kendini ve daha iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin ligde kaybettiği bir değer daha Ömer Aşık'tır. Fenerbahçe'den NBA'ye gitmesi elbette kendi kariyeri için mükemmel ama değerlendirilmeliydi. Her neyse. Chicago Bulls taraftarı olarak Ömer'in gönderilmesine gerçekten üzüldüm. Fenerbahçeliyim zaten en başında yine gönderilmişti. Çifte vurgun yedim anlayacağın. Çok iyi bir oyuncu. Enes Kanter'de harika.

0|0
    0|1
  • Bir O'Neal değil

0|0
    0|0
  • abartılacak bir oyuncu değil.

0|0
    0|0
  • her şey iyi güzelde istikrarsız

0|0
    0|0
Yükleniyor...