Mert Günok'un kaleye geçme zamanı geldi mi ?

volkanın performansını 4-5 haftadır çok kötü buluyorum sizce mert geçmelimi kaleye?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• 4 5 hafta değil sezon başından beri kötü mert çoktan haketti kaleyi ama aykut göremiyor malesef gerçi aykut neyi görüyor ki

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Volkan artık hiç umursamıyor. Elinin ucuyla dokunsa kaleye girmicek olan topu bile tutmuyor. Mert Günok kupa maçlarında kendini kanıtladı zaten. Kalede kesinlikle o olmalı artık. Gerçi Serkan Kırıntılıyı da es geçmemek lazım o da çok azimi bir kaleci..

0|0
    0|0
  • Erzurum da ki Süper Kupa maçında Volkan sakatlanca girmişti...Çok kötü bi maç çıkarmıştı kendi adına şansızlık ama kötü değill...Volkan iyi bi kaleciydi ama formu çok düştü son zamanlarda benim görüşüm ne fenere ne Milli takıma yakışan bi futbolcu değil..

0|0
    0|0
  • 1-2 hafta mert geçse zaten volkan da biraz toparlancak ama volkandan daha çok dikkatimi çeken kuytın düşüşü en son aralıkta gol atmış gol de istemiyorum şu pasları düzgün atsa yeticek

0|0
    0|0
  • ameliyat olmalı. ondan sonra kale tekrar volkanın.

0|0
    0|0
  • aynen ha son günlerde pek maç izlemiiyorum ama dün orta saha diye bi programda bunun çalışmalarını gösterdiler Allah'ım sana geliyorum

0|0
    0|0
  • çalışkan adam geçsin tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• volkanı yedeğe çekemezler

0|0
    0|0
  • volkan galatasarayla yaptığımız süper kupa maçında sakatlandı ve o andan beri formdan düştü hala dahada sakat sezon sonu bence ameliyat olmalı zaten şimdi bile kendine zarar veriyor doktorlara göre devam ederse futbol hayatı bile bitebilirmiş

0|0
    0|0
  • Hayır geçmesin volkan iyi böyle

0|1
    0|0
  • Fehmi Mert, kesinlikle kaleye geçmeli. Volkan ameliyatını olsun. Kaleyi koruyacak iki tane mükemmel kalecimiz daha var bizim. Süper Kupa'da sakatlandıktan sonra bu Volkan, eski Volkan olamadı.

0|0
    0|0
  • Volkan sakatken bile kaleden çıkmadı, şimdi çıkacağını hiç sanmıyorum :) Ama bence de Mert oynamalı. Volkan biran önce omuz ameliyatını olsun

0|0
    0|0
  • o da genç semih gibi zamanını bekliyor :D

1|0
    0|1
  • sanırım volkan düşüşte

0|0
    0|0
  • OLabilir.Volkan çok acayip goller yiyor.Bu istediğim bir şey ama milli takıma da yansımasa bari..

0|0
    0|0
Yükleniyor...