Geleneksel ''FENERBAHÇEYİ KADIKÖYDE YENECEĞİZ'' haftası geldi çattı. Olmayınca olmuyor be kardeşim?

Galatasaray artık Kadıköy'e gelmeyip hükmen 3-0'a razı olsa daha iyi olmaz mı? En azından masraf yapmazlar

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• aynen ya nasılsa bu maçı da alıcaz :)

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• yenilen pehlivan güreşe doymazmış. bunlar böyle kırk tane laf yaparlar, bahane bulurlar sonuç yine değişmez (-:

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• ahahahhahha bence de ya direk kabul etseler iyi olur ama yinede işin espirisi büyük konuşmamak gerek hayırlısı olsun

0|2
    0|1
  • Zaten çok acıyorum diken üstünde fb taraftarı hep kabus ya birgün galatasaray bizi kadikoyde yenerse ne yaparız ölsekk daha iyi diye düşünüyorsunuz
    Çok vahim çok

0|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• He hani şu 2 kere kupa kaldırdığımız en sonuncuda stadı yaktığınız polislere saldırdığınız arabaları devirdiğiniz futbolcuların ağladığı stad kadıköy hımm 3-0 mağlup ayrılmak 3 puanlık sistem derbilerde bende ev sahibini favori görüyorum oynarız yenersek yeneriz beraberlik olabilir Fener hakkıyla yenersede tebrik etmeyi biliriz abartmaya gerek yok bu maçı yenene kupa vermiyolar.

2|2
    1|3
  • Bence Fenerbahçe Galatasaray ın olduğu her tunruvadan çekilse, transfer yapmasa daha iyi olur nede olsa bütün kupaları Galatasaray süpürüyor en azından dediğin gibi masraf olmaz.

1|2
    1|3
  • sanki fener hakkıyla yeniyo bir tane atıyo yatıyo

0|2
    1|2
  • biz kadıköye şampiyonluk kupası kaldırmaya gelicez senin haberin yom :D

1|2
    1|3
  • kardesim. aksam. macta olucam inan hic bir macta bu kadar rahat olmadim en kolay macimiz olacak

0|0
    0|0
  • Biz benfica gibi takımları ciddiye alırız, moldeden evinde 3 yiyenlerideğil :)

2|1
    0|1
Yükleniyor...