Rüyasında ne görmüştür ? Lütfen cevaplayın

Arkadaşlar aynı sınıfta olduğum alp diye bi arkadaşım var. Sevdiğim biri değil ama hoşlanmıyorum da değil. Aramızda fena değil konuşuruz her fırsatta. Bana karşı ne hissediyor bilemiyorum ama bazı arkadaşlarım senden hoşlanıyor diyor bana. Geçen gün beni rüyasında görmüş ve onu anlatmak için yanıma gelmişti. Aramızda bi olay geçmiş ve sonrasında ben ona seslenmişim o da birden uyanmış. Rüyasını böyle bi şekilde anlattı. Ben de tam anlamadım ama aramızda geçen olay ne diye sorduğum zaman kesin bir ifadeyle söylemem dedi. Israr ettim söyle nolcak dedim yine de inat etti söylemem dedi. Sizce aramızda nasıl bir olay olmuştur? Lütfen dalga geçmeden fikrinizi söyleyin önemsediğim biri.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• hem sevmiyorsun hem hoşlanıyorsun. niye dalga geçelimki. rüyasında doktorculuk oynamışsınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yahu ne olacak adam gelmiş dalga geçmiş seninle alakalı rüyalanmış eleman birde yüzsüz bir şekilde gelip sana bunu anlatmış sende tav olup içine düşmüşssün dikkat et kendine oyuncak gibi oynar adam zekii belli ki :)

0|0
    0|0
    • vay be bak bu aklıma gelmemişti o kadar zeki de gözükmüyor :( neyse sağol :D

• rica ederim erkeklerin olası durumlarda neler yapabilecekleri bilinmemektedir hertürlü oyunu yapabilir bir erkek olarak doğruya doğru :)

• sence rüyasında ne geçmiş olabilir ? anlamayacak kadar saf olamazsın bence :D rüyamda seviştik diyecek hali var mı sence ?

0|0
    0|0
    • ya anladım da bi de sizlerden emin olmak için yazdım utangaç bi tip belki sadece çıkmışızdır falan öyle bişey görmüştür diye de düşündüm bunu bile söyleyemez utanır

• o zaman durum farklı çok öğrenmek istiyosan kendisine sor kızmıcam falan de ürkütme elemanı

• sevgili arkaşımm seninn şu bahsettiyinn erke senii rüyasında senle beraber olmuşş yanii seni hayal etmişş anlamışsındır umarım...?

0|0
    0|0
  • aahhh bu ergenler ahhhh cocuk seninle halvet oldum dıyecek bıraz daha ısrar et söylecek emin ol:))

0|0
    0|0
  • halvet olmuşsunuzdur =)

0|0
    0|0
  • Evet şu an İnception filimi çekiyoruz ve arkadaşının rüyasına girip ne gördüğünü öğreneceğiz.

0|0
    0|0
  • İsmi alp' olanlardan uzak dur!

0|0
    0|0
  • BİR İNSANIN BU SORUYA CEVAP VEREBİLMESİ HİÇ BİR ŞEKİLDE MÜMKÜN OLAMAZ, NE GÖRDÜĞÜNÜ KİM NE BİLİR ALLAH AŞKINA

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• rüyasında senden hoşlandığını söylüyor sen kem küm ediyorsun oda çekip gidiyor sonra sesleniyorsun ama gelmiyor

0|0
    0|0
  • Söyleyemem.

0|0
    0|0
  • belkide seni öptüğünü görmüştür çocuk utanıyordur söylemeye

0|0
    0|0
Yükleniyor...