Galatasaray'ımız kazandı darısı FB BJK ye?

Dün aksam Avrupa Aslan'ı ait olduğu ligde galibiyet aldı bugün fener ve Beşiktaş var umarım onlarda kazanır ülkemiz icin başarıların başlangıcı olur sizce bu maclarin sonucu Nasıl olur?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Turk olarak elbette Avrupa maclarinda her takimin kazanmasini istiyoruz.. FB. de BJK de.. Bundan mutlu oluruz..
    Ancak Avrupa kupalarina en cok yakisanda Galatasaray oldugu gercegini gozardi etmeyerek.
    Bunu sadece Galatasaray li olanlar, bu ruhu tasiyanlar anlar... 😊😇❤💛❤💛

2|6
    0|0
    • Galatasaray'ın ölüsü Avrupa'da oynuyor ya Gururlan Renktas 😂

• etme cahilinen sohbet... diye uzayan atasözü vardır ya. ben yine çiğnedim onu. haklısın kardeşim. amatör futbolmuş :)
      sen devam et böle.
      benden hayır yok ben bilmem... sen bilirsin herşeyi. hatta kararları da sana danışarak vermemiz lazım nasılsa amatör oynamışsın bilirsin futboldan anlarsın.
      dallama yaa..

• Teşekkürler renktaşım.. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Tebrikler bladerim ;)
    Teşekkür ederim sağol İnşalah #BİZ ve FB de kazanır İnşallah ;) TR de düşmanız dışarıda BJK FB GS TS ve hangi takım yurt dışında maç yapıyorsa takımlarıızdan yanayız NET.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Umarim kazanirlar basarilar diliyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu hafta Benficada dahil hep zor maçlar Beşiktaş deplasmanda en kötü 1 puan alsa fena olmaz galibiyetle zaten lider olur yenilirsede muhtemelen lizbonla puanları eşit olur 1 puanda önemli Fenerbahçe ise artık kazanmak istiyo onları beraberlik kesmeye bilir ama saha avantajını kullanarak galip ayrılabilirler tabi.

1|1
    0|0
  • Hasta Beşiktaşlı olarak Galatasaray'ın kazanmasına sevindim. Fenerbahçe'den nefret eden biri olarak onun da kazanmasını istiyorum. Beşiktaş'ı söylemiyorum bile. Allah'ın izniyle ezip geçecez Lokomotifi.

0|3
    0|0
  • İnşallah bugünde FB ve BJK de kazancak

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kazanır inşAllah :)

0|2
    1|0
  • Darısı bjk nın başına. Fener yenilir inş

0|1
    0|0
  • Avrupada Başarılar

0|1
    0|0
  • Gaitanın 2. dakika da attığı gole sevinen fbjklileri hatırladıkça beter olsunlar diyesim geliyor

1|1
    0|1
  • eyvallah reis ;)

0|1
    0|0
  • Ülkenin spor dışında çok büyük sorunları var şu durumda alınacak hiçbir galibiyet Türkiyenin sorunlarını çözmez.

0|1
    0|0
Yükleniyor...