Fenerbahçe'de kötü gidişatın sorumlusu kim?

Sizce esas sorun nerde?Hangisi değişirse sorunlar biter?Bu durumun esas sorumlusu kim?Bu 3 seçenekten hangisi diğerlerinden daha suçlu?

• Aziz Yıldırım
    75% (6)56% (10)62% (16)Oy Ver
  • Aykut Kocaman
    12% (1)28% (5)23% (6)Oy Ver
  • Futbolcular
    13% (1)16% (3)15% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.Bu mini anket çok net şekilde asıl sorumlunun kim olduğunu gösteriyor

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Olay ne biliyormusunuz? Tek sorun Fener üstündeki negatif enerji.Bunun tek sebebi de Aziz Yıldırım.Ben futbolculara asla suç bulmuyorum,hepside iyi mücadele etti.Hakeme suç bulmuyorum,Allah var bu akşam bizim açımızdan şeker gibi maç yönetti.Hep lehimizeydi.Aykuta suç bulmuyorum çünkü adam zaten açık açık söyledi,ben artık Fenerbahçenin teknik direktörlüğünü yapacak gücü kendimde bulamıyorum dedi ve istifa etti efendice.Sen nasıl olurda kendinde o gücün olmadığını söyleyen adamı ısrar ederek takımın başında tutarsın? Aykut istifa diye bağıranları kınıyorum.Aykutun hiçbir günahı yok.Tek suçlu Aziz Yıldırımdır. Ferit Şahenk,Atilla Kıyat,Sadettin Sarar,Mehmet Ali Aydınlar,Ali Koç ve daha nice çok değerli insanlar var Fenerbahçeye başkan olabilecek seviyede.Bu Aziz başkanın tapulu malımı Fenerbahçe?Resmen aile şirketi haline getirdiler Fenerbahçeyi.Yeter artık ama.Biran önce gitsin.Yaptığı herşey için teşekkürler ama artık gitmeli. (Not:Bugünkü maçta yürüyerek bile oynasa Alex olsaydı sonuç ne olurdu?Böyle sıkışan oyunlarda Alex çilingir görevi üstlenmiştir hep)

3|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• valla ben değilim.

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım

0|3
    0|0
  • azizle aykut ikisi de gitsin Alex de geri gelse keske ama artık gelmezki :(((((((((

2|1
    0|0
  • Pek umrumda değil ama...Yönetim çok kötü... Aziz gitmeli ardında Aykut..

2|1
    0|0
  • Yönetiminiz şikede 1 numara transferde fosss... Futbolcularınız artislikte üstüne yok sahaya çıkınca konu mankeni ( meireles & bekir vs vs..).Teknik direktörünüz tam 1 Facia .Ama bence kötü gidişatınızın sebebi bunların hiçbiri değil.Tek sebebi İlahi Adalet ;)

0|1
    0|0
  • tüm takım değişmeli...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hiçbir şık

Koyu bir fenerbahçeli taraftarı olarak şunu söyliyeyim fenerbahçe taraftarı türkiyenin en ateşli taraftarıdır ama aynı zamandada en cahili!

Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım olmasa tam batmış olacaktık hiç aklınız basmıyor bir alexe bir oyuncuya sattınız takımı. Geçen sene Alex vardıda ne oldu geçen sene şampiyonluğu kıl pay kaçırdık değenler onu da süper final sistemi sayesinde oldu yoksa Gs 9 puan fark açmıştı bize şimdi ise fark 6 ben pek bir fark göremiyorum . Alex müthiş bir oyuncuydu ama ama artık yaşlandı ve yollandı ama takım alexi sisteme alışkın 8 sene sanki takımın tek oyuncusu sanki alexti buna alışmamız kolay omayacak ama aykut kocaman sayesinde ayaktayız bu kulübün hala değeri varsa hala televizyonda fb maçları görebiliyorsak bunu Aziz Yıldırım Ve Aykut Kocamana borçluyuz

Aziz Yıldırım Fb yi o kadar zenginleştirdi yanlızca futbol diğil bütün dalarda ilerletti hepimiz onu sevdi bir Alexle sildiniz adamı farkındaysanız Alex le Aykut Kocaman arasında gerginlik varken aziz yıldırıma bir nefret yoktu ne zaman aziz yıldırım aykut kocamanın yanında durdu alex olayına katıldı 2 saniyede sildiniz adamı alex bize çok çok ama çok katıkılarda bulundu ama parasını da aldı ve bu katkıların bu iyi futbolunun bedeli olarak da onsuz oynayamıyoruz.

Takım sadece Alexizliğe alışması gerek ve buda kolay birşey değil

sabırlı olmalıyız Gs yi örnek alın adamlar 2 sene önce ligi 8. sırada bitirdi zor bir dönemdeydiler şimdiyde şampiyonlar ve yine şampiyon olmak üzereler. Hiç kimse yönetim istifa demedi çünkü onlar futbolcularına olan hayranlıklarını kulüblerine olan hayranlıklarından üstün görmüyorlar Bizim Alexin heykeleni dikip de onların UFEA kuapasını aldılarındaki kadrolarının heykellerini dikmemeleri bunu göstergesi heykleli dikildi çünkü adamdı değenler(ki değil) o zaman volkanın gökhanında heykelini dikin onalr adam diğilmi bence volkan daha çok hakediyor heykeli

Hem hanide sizin için önemli olan avrupaydı avrupada grubu lider bitirdik ses çıkaran yok türkiye kupasındaki grubuda lider bitirdik yine ses yok ama ligde kötü gidiyoruz hemen eleştireler istifa sesleri

fb baçeyi dıştan yıkamaycacağını anlayanlar içten yani bizim cahilliğimizle yıkmaya çalışıyorlar ve başarılı olmak üzereler örnek oalrak gs maş kaybetsin tıs yok fb kaybetsin gazetelerde aykut kocaman istifa etmeli yazıları ma Esas ve esas hedef aykut kocaman değil Aziz Yıldırımdır Aziz yıldırım avdaki hindiyse Aykut Kocaman tavuktur Hapse girende Aziz Yıldırım değilmiydi.

Alexin bize katkıları çok büyük ama iyi oynayamamya başladığı zaman kulübün içine dinamit atıp gitmesi verdiği faydalar kaar zarar da verdi biz cahil fbliler de hemen yutuyoruz bu oyunları.

0|0
    0|1
  • Aziz yıldırım

3|1
    0|0
  • Aykut Kocaman kalsın da Galatasaray başarıdan başarıya koşsun.Her gece dua ediyorum ALLAH onu fenerin başından eksik etmesin.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'nin puan kayıplarının sebebi "Bu sene de şampiyonluklarını Kadıköy'de ilan etmesinler, garantileyip gelsinler" düşüncesi olabilir. :D

2|1
    1|0
  • Aziz'de, Aykut'ta, Futbolcularda suçludur.

0|1
    0|0
  • Aziz giderse hepsi değişir... En azından heyecan olur. Aziz ne dedi ben olduğum sürece kalacak demedi mi ? Öyle ise Aziz gidecek... Ama futbolcularda ruhsuz oynuyor.. Belli dakikadan sonra kopmalar oluyor yani..

2|1
    1|0
  • ilk önce A müteakibende B diyorum

2|1
    0|0
  • hem aziz hemde aykutun değişmesi lazım o zaman düzelir bence fener...

1|1
    0|0
  • Aziz yıldırım ve Aykut. Fenerbahceye bu ikili yaradan cok zarar verdiler.

2|1
    0|0
  • Aykut Kocaman kesinlikle.Elinde Krasic, Stoch, Sow, Webo, Egemen, Meireles, Emre Belözoğlu, Volkan gibi çok kaliteli oyuncular var.Paraları zamanında ödenen oyuncular.Başkanın bir suçu yok.Takım içinde oyuncular arasında bir huzursuzluk olduğunu da sanmıyorum.Tek sorulu Aykut Kocaman.

0|0
    0|1
  • Yönetim komple değişmeli...

1|1
    0|0
  • D) Hepsi.

2|0
    0|0
  • sadece aşnsızlık başk a bişi değil

0|0
    0|0
  • bence kulup komple kapatilmali futbolu birakin buz hokeyi filan oynayin