Aykut Kocaman gitsin diyenler var mı?

Fenarbahçe aşktır

arkadaşlar sizce aykut kocaman gitse fenerbahçe de herşey düzelir mi?

Güncellemeler:
kızların cevapları daha mantıklı

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir şık(cevabım başka soruya cevabımın kopyasıdır)

Koyu bir fenerbahçeli taraftarı olarak şunu söyliyeyim fenerbahçe taraftarı türkiyenin en ateşli taraftarıdır ama aynı zamandada en cahili!

Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım olmasa tam batmış olacaktık hiç aklınız basmıyor bir alexe bir oyuncuya sattınız takımı. Geçen sene Alex vardıda ne oldu geçen sene şampiyonluğu kıl pay kaçırdık değenler onu da süper final sistemi sayesinde oldu yoksa Gs 9 puan fark açmıştı bize şimdi ise fark 6 ben pek bir fark göremiyorum . Alex müthiş bir oyuncuydu ama ama artık yaşlandı ve yollandı ama takım alexi sisteme alışkın 8 sene sanki takımın tek oyuncusu sanki alexti buna alışmamız kolay omayacak ama aykut kocaman sayesinde ayaktayız bu kulübün hala değeri varsa hala televizyonda fb maçları görebiliyorsak bunu Aziz Yıldırım Ve Aykut Kocamana borçluyuz

Aziz Yıldırım Fb yi o kadar zenginleştirdi yanlızca futbol diğil bütün dalarda ilerletti hepimiz onu sevdi bir Alexle sildiniz adamı farkındaysanız Alex le Aykut Kocaman arasında gerginlik varken aziz yıldırıma bir nefret yoktu ne zaman aziz yıldırım aykut kocamanın yanında durdu alex olayına katıldı 2 saniyede sildiniz adamı alex bize çok çok ama çok katıkılarda bulundu ama parasını da aldı ve bu katkıların bu iyi futbolunun bedeli olarak da onsuz oynayamıyoruz.

Takım sadece Alexizliğe alışması gerek ve buda kolay birşey değil

sabırlı olmalıyız Gs yi örnek alın adamlar 2 sene önce ligi 8. sırada bitirdi zor bir dönemdeydiler şimdiyde şampiyonlar ve yine şampiyon olmak üzereler. Hiç kimse yönetim istifa demedi çünkü onlar futbolcularına olan hayranlıklarını kulüblerine olan hayranlıklarından üstün görmüyorlar Bizim Alexin heykeleni dikip de onların UFEA kuapasını aldılarındaki kadrolarının heykellerini dikmemeleri bunu göstergesi heykleli dikildi çünkü adamdı değenler(ki değil) o zaman volkanın gökhanında heykelini dikin onalr adam diğilmi bence volkan daha çok hakediyor heykeli

Hem hanide sizin için önemli olan avrupaydı avrupada grubu lider bitirdik ses çıkaran yok türkiye kupasındaki grubuda lider bitirdik yine ses yok ama ligde kötü gidiyoruz hemen eleştireler istifa sesleri

fb baçeyi dıştan yıkamaycacağını anlayanlar içten yani bizim cahilliğimizle yıkmaya çalışıyorlar ve başarılı olmak üzereler örnek oalrak gs maş kaybetsin tıs yok fb kaybetsin gazetelerde aykut kocaman istifa etmeli yazıları ma Esas ve esas hedef aykut kocaman değil Aziz Yıldırımdır Aziz yıldırım avdaki hindiyse Aykut Kocaman tavuktur Hapse girende Aziz Yıldırım değilmiydi.

Alexin bize katkıları çok büyük ama iyi oynayamamya başladığı zaman kulübün içine dinamit atıp gitmesi verdiği faydalar kaar zarar da verdi biz cahil fbliler de hemen yutuyoruz bu oyunları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fenerbahçe aşktan ötedir candır hayattır yoluna can feda. YÖNETİM İSTİFA :/

0|1
    0|2
  • Galatasaraylı olarak acıyorum ezeli rakibimize.. ! Gitsin..

1|2
    1|0
  • aynen öyle düşünüyorum

1|0
    0|1
  • Hayır! sonuna kadar kalmalı..şu saaten sonra olmaz.

0|0
    1|0
  • Aykut Kocamanla olacak iş değil yönetimin baştan sonra değişmesi lazım bence..

2|0
    0|1
  • Gitsin amk .takımın bokunu çıkardın

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• ne mantıklı dalga mı geçiyorsun.Tabii kızlara yavşaklık yapacan ya.Kızlar mantıklı ne yazmış aynen öyle düşünüyorum.Takımın bokunu çıkardı.Galatasaraylı olarak acıyorum size.Diyorlar bumu mantık mk söyler misin?Yavşayacaksan bile şunu adam gibi yap

1|3
    0|0
  • hayır gitmesin gitmesin gitmesin. 33.haftadan sonra gidebilir. :)

1|0
    1|0
  • BeşiktAŞK tan sonra Fenerbahçe aşktır falan çok özentici oluyor.Yenerbahçe yap bari şunu şimdi buldum :D

0|1
    1|0
  • İyi de bunun aşkla ne ilgisi var la ?

0|1
    0|0
  • Cimboma travesti diyen arkadaş cevap hakkımız varmı yokmu buna sen karar veremezsin cevaplarımızı duymak istemiyorsanda soruyo sorma o zmn

0|0
    1|0
    • kevaşe işte

• kardeş olmadığımız yıllardır belli zaten sizin gibi o.ç ları ile kardeş olmak ne mümkün ?

• loftloft*et bu soru soran kişiyi.Konuşsun dursun.Orospu çocuğu nasıl olunuyor göstermiş oldu bize ;)

• bence önce azizin gitmesi lazım, kulübe zarar veriyo artık.

1|0
    0|0
  • geri zekalı

0|1
    1|0
  • bir gsli olarak kalmasindan yanayiz basarilarinin devamini diliyoeuz

1|0
    1|0
  • spor kategorisinde sorsaydın cevap verecektim..

0|0
    1|1
  • Bence kalsın :)

1|0
    2|0
    • Lan sen ilk önce adam gibi güncelleme yap... Çocuk zekalı herif... Sen mi bize hak tanıyıp ya da tanımayacaksın. Haddini bil bişey yazarken...

• siktir git...

• Ya soru sormayacaksın ya da adam gibi güncelleme yapacaksın. İnsan ziyanı...

• gitmesin bu saatten sonra gitse nolcak ki takımda ruh yok

0|0
    0|0
  • herşey düzelmez elbette ama çok yıprandı artık işi zor

0|0
    0|0
  • kalsın kalsın aykut kocaman candır :) bizim işimize gelir

0|0
    1|0
  • Aykut kocamanın gitmesi pek bir şeyi değiştirmez.

0|0
    1|0
  • bence sen ilk önce spor köşesine gitsen

0|0
    1|1
    • bence sende o profil rewsmi yerine annenin resmini çekip atsan

• cincona karışmayın yazık

0|0
    1|0
Yükleniyor...