Galatasaray İçin Küçük Türkiye İçin Büyük Bir Galibiyet Daha Maç Sonu Düşünceleriniz Nedir?

Galatasaray İçin Küçük Türkiye İçin Büyük Bir Galibiyet Daha Maç Sonu Düşünceleriniz Nedir?

Benim Düşüncem Maçın hakkı Galatasaray:5-Benfica:2 ancak podolskinin ve sneijderin şansızlığı birde umut bulut gibi bir yetenek yoksununun beceriksizliği yüzünden 2-1 e razı olduk maçın genel özeti bence böyle

Ha bu arada maç sanki 1 avans 2 de biter gibiydi :D

Güncellemeler:
Neymiş Atletico Madrid'i yenmiş Galatasaray'ı da yener miş miş miş te muş muş muş :D

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şok golle yenik başladık ama sonra düzelttik ve net bir penaltıyı gole çevirerek eşitliği sağladık ve Chedcou nun müthiş pasını klas bir vuruşla Poldi tamamlayarak öne geçtik sonrasında net fırsatlarda bulduk özellikle ikinci yarı başında Umut un kaçırdığı çok çok netti kaçırmak daha zordu belkide Sneijderin şutu Poldinin şutları çok tehlikeliydi hele son dakika kendi yarı sahasından çıkan Burak kaleci ile karışı karşıya ofsayt veriyor 3 olurdu hatta 4 5 dediğin gibi hakemde bana göre iyi değildi hatta yanımda arkadaşımda var hakem faul vermiyor bizimkiler vursun diyorduki Poldi tekmesine devam dedi onlarında birçok pozizyonuna devam dedi hakemide anlayamadım ama galibiyet çok iyi oldu çıkışımızı sürdürdük CL galibiyet alamama olayınıda burada bitirdik.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• futnoldan pek anlamam takip etmem bildiğim kadarıyla ikinci olursa gruptan çıkar böylelikte real gibi bir takım çıkar sonra elenir sonra büyük başarı diye yıllarca konuşulur
    ayrıca TÜRKİYEYİ küçük görüp gsyi TURKIYEDEN büyük görmek nasıl bişey bu takımınızı türkiyeden üstün görüyorsunuz takımımız batsın

0|3
    0|1
    • Türkiye'yi Galatasaray sırtlıyor tek başına da ondan avrupadan kupa gertiren daha çok puan toplayan hatta Milli takımıda Sırtlayan Galatasarayda ondan

• İddadayı diyorsun idda kumar kazanmakta var kaybetmekte zaten kumar oynayanlardan bildim bileli nefret ederim dün kazandın yarın kazanacağın ne malum kumar oynamak günah zaten ama senin gibilerine kumar normal gelir gs kazanma ne demek para kazanıyorsun kumar oynamayanda var kazanıyorlar mı yok allah akıl fikir versin size bugün idda oynayan yarın neler oynar kim bilir

• Allah Allah arkadaşım belamısın evlenmicez biz sanane oynarım oynamam sen bu gidişle evde kalırsın bu çeneyle kimse çekmez seni benden sana demesi

Erkekler Ne Diyor 9

• Gecenin özeti ; #Galatasaray bitti demeden bitmez.

1|2
    0|1
  • 10 maç sonra gelen galibiyete küçük demek nasıl bir kafadır , bu maç özellikle dengeoglunun aylardır arayipta bulamadığı maçtı

1|0
    0|1
    • 10 maç önce Juventusu yenip onları şampiyonlar liginden itip tur atlamamızın yanında küçük galibiyet tabi ki Galatasaray benficadan 2 gömlek üstte takımlara toz yutturdu hani o yüzden dedim ;)

• 2 gömlek aşağıda nice takıma puan kaybettikten sonra alınan galibiyet altın değerindedir benim hesapta

• benim nazarımda da galibiyet önemsiz önemli olan juventusu eleyip tur atlamaktır daha schalkeyi eleyip çeyrek final oynamaktır

• Dediğim olaylar çıktı. Başlangıçta öne geçebilirler dediydim sonradan defans sağlam olursa galibiyet zor değil dediydim. tuttu saç baş yoldum ama podolski nin 2 pozisyonu sneijderin bir direği isterse 4 bile olurdu kısmet

0|1
    0|0
    • umutun kale çizgisinden kaçırdığını unutma maçın hakkı 5 ti

• burak oyuna girdi ama nasıl değiştirdi dikkat ettinmi şu kadroda burak bile yeterli yeterki umut oynamasın

• Sonlara doğru bir vuruşu var üstten çıktı o gol bile olabilirdi

• Hep oyunlar senaryolar, sustuysak bir yere kadar. Aklınızdan çıkarmayın Türkiye'dir Galatasaray. <3

1|1
    0|1
  • kadıköye canım kadıköye

0|1
    0|1
    • biz bugün hangi ligde maç yaptık bilmiyorsun sanırım gerçi hiç görmediğin birşeyi bilmeni beklemek yanlış :)

• haa kadıköy şu Galatasarayın şampiyon olup kupa kaldırdığı yermi :D

• Heee bide bayrak dikmistiniz, milattan oncede son kazandiginiz mac...

• maçı izleyemedim ya tüh

0|1
    0|0
  • Saglam koyduk

0|1
    0|1
  • İzlemedim ama cincon yenmiş saskinliklar icindeyim

0|2
    0|1
    • bu takım avrupada benficanın 2 gömlek üstünde ki takımları yendi çok kolay bir maçtı Galatasaray için hani Şampiyonlar Ligine alışık olduğumuz için ;)

• Olm size küçükken süt diye spermmi iciriyorlar iki atıp bir keremi tutuyorlar uhumu kokluyorsunuz nabiyorsunuz mk bütün cinconlularda aynı vitaminsizlik adamların sezon başından beri zikilmedigi takım kalmamış burada hava atıyor neymiş galatasaray turkiyeymis turkiyeyi temsil ediyormus siz turkiyeyi temsil ediyorsanız o* olarak temsil ediyorsunuz mk beyninize kan pompalayan damarlari s*keyim sizin

• geçen hafta moldeden 3 yiyen biz değildik neyse sen ağlama çünkü bugün benficaya attığımız 2 gol anlaşılan sadece ONLARA girmemiş :D

• Benfica portekizde çok rahat bir galibiyet alacaktır. Havalanmamak lazım

1|1
    0|0
    • hahahhha inanarakmı söylüyorsun :D

• Geçmişte yaşamıyoruz :)

• Bugünde galip biziz ama :)

Yükleniyor...