Galatasaray yenilseydi kaç tane soru açılırdı?

Tüm Galatasaraylıları tebrik ediyorum diğerleri de ağlamasın vurur yüze ifadesi yendik mi bitanesi

• 2000000000
    18% (2)25% (5)23% (7)Oy Ver
  • 50000000000
    82% (9)75% (15)77% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen korkak "gizli" kanatlılar hemen soru yağmuruna tutardı:) dakika 2'de gol yediğimizde fark geliyor diyenleri şimdi sitede göremiyorum. Sütlerini içip uyudular sanırım 😂 Podolski koyar böyle hevesiniz kaçar işte. :)

3|4
    0|1
    • onun kim olduğunu biliyoruz değil mi renktaş birinde kendini eig seçmiş ezik

• Bilmez miyim:) bunun bide kardeşleri var korkakça küfredip engelleyen. Sorsan ortalıkta adam diyen dolaşırlar:) eig için teşekkürler renktas

• puahahahahhahaha ulan herkes ne mal olduğunu biliyor işte rica ederim renktaş

En İyi Kız Görüşü

• Yenilseydik neler neler yazacaklardı. Özellikle futbol programları adlı magazin programlarında. Ama kimsenin ağzına sakız olmaz aslan.

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bayabi soru açılırdı yenilmemizi isteyen dalga için bekleyende onca kişi vardı ama güzel oldu onlar ilgilendirmiyor beni napıyolarsa yapsınlar işimize baktık 3 puanı aldık :)

1|0
    0|0
  • Ama vurduk geçtik.

2|1
    0|0
  • Kral tökezleyince soytarılar gülermiş, ama bugün o soytarıların hepsi kendi korkaklıklarının altında boğuldular.

1|1
    0|0
    • Bizim kimseden korkumuz yok. Kim istiyorsa gelsin hakaret olmadan tartışırız.

• gizliden 4 diye ağlarlardı

2|1
    0|1
    • şimdi ne hissettiklerini biliyorum "gs yendi laan soru acıcaktım ne güzel yaa 4 tane yicek" diye
      hahaha

• nasıl yendik :D

2|0
    0|0
  • ya konuyla alakası yok ama bizim bugün attığımız goller galiba sadece benficaya girmemiş ;)

2|0
    0|1
  • Zaten aşklar hep yalan dolan sonu hep acı hüsran bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY.

2|0
    0|1
  • Baya cokk

1|0
    0|0
  • Kim takar cinconu biliyoruz ki bu akşam yenilelim diye dua eden hainlerdensiniz neyse pazar akşamı ifadenizi alacağız

0|1
    0|2
  • sinan engini ks ye davet ederdim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mac sonrasi acilan olumsuz yorumlari yapanlar kendilerini dususuyor neticede Galatasaray Türkiye yi temsil ediyor destek olunmaasi lazimken köstek olanlara yazık.

2|0
    0|0
  • 500000000

0|0
    0|0
  • bir besiktasli olarak tebrik ederim :)

0|1
    0|0
  • Aynen öyle valla :D

1|0
    0|0
  • 2000000000

0|0
    0|0
  • Onlar şu an hasta oldular :D

http://i.hizliresim.com/RB3427.jpg

1|0
    0|1