Bacak inceltme?

Ben bir haftadır Bacak inceltme hareketleri yapıyorum ama bacaklarım inceliceğine kas yapıp daha fazla kalınlaşıyor sizce bu neden?

Güncellemeler:
Ben bacak inceltme hareketleri yapıyorum ama bacaklarım incelicwğine kas yapıyor ve daha çok şişiyor ne yapmam lazım?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Herşeyden önce bacaklarınızın kalınlaşmasının nedeni (eğer gerçekten fark edilecek kadar büyüme olduysa), ya antrenmanın yanında yapılan yanlış beslenmenin etkisiyle kasiçi enerji (glikojen) depolarının dolmasından kaynaklanıyordur; Ya da genetik olarak bacak/basen bölgeniz üst bölümünüze göre kaslıdır ve bacak çalışıp diğer bölgeleri ihmal edince bacaklarınız öne geçmiştir diye tahmin ediyorum.

Son olarak maalesef tek bir bölgeden yağ kaybetmeniz mümkün değildir.
    Ancak iyi tasarlanmış bir antrenman+beslenme programı ile gerek yağ verme gerekse orantı açısından isteğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
    www.bodyfitnesshocasi.com

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende 1 hafta boyunca squat falan yapmistim ve ust bacagim sismisti

0|0
    0|0
    • Tamam kas yapmadı ama şişkinlik olmuştu bacağım serleşmişti

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 haftada farkı anlaman imkansız. Bacak inceltmek için yüzme, koşu ve bisiklet birebirdir. Merdiven inip çıkma ve ip atlamakta öyle.

0|1
    0|0
  • Diyet yaparak incelir bacak ve kosu ip atlama hareketleriyle bacak hareketleri yaptigin diyetten ve kardiyodan sonra sarkan vucudu sikilastirir

0|0
    0|0
  • Ahhahahhaha bir haftada mı kas yaptın hahahah güldürdün gece gece 😂😁

0|0
    0|0
  • Dediğin mümkün değil ya bizim insanımız neden böyle

0|0
    0|0
  • göreydik eyiydi

0|0
    0|0
  • Nye invelticen ki