Galatasaray Benficayı 2-1 Mağlup Etti Ne Düşünüyorsunuz?

Galatasaray iyi oynadı. Özellikle Sneijderin şutunun direkte patlaması Umutun golü kaçırması şansizlikti

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasin'i cikarip Olcan'i girdirip bize son dklarda turnak yedirten Hamza hocaya ragmen yendik cok sukur. Umut zaten efsane. Maratoncu olacagina cok yanlis gelmis. Neyse mutluyuz. Darisi haftasonuna..

1|1
    0|0
  • Haketmiş almiş maçi bu kadar :))

1|0
    0|0
  • galatasaray bu sene 2. olmalı nedeni uefada bayern munih real madrid chelsea gibi takımların olmaması

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şok golle yenik başladık ama sonra düzelttik ve net bir penaltıyı gole çevirerek eşitliği sağladık ve Chedcou nun müthiş pasını klas bir vuruşla Poldi tamamlayarak öne geçtik sonrasında net fırsatlarda bulduk özellikle ikinci yarı başında Umut un kaçırdığı çok çok netti kaçırmak daha zordu belkide Sneijderin şutu Poldinin şutları çok tehlikeliydi hele son dakika kendi yarı sahasından çıkan Burak kaleci ile karışı karşıya ofsayt veriyor 3 olurdu hatta 4 5 dediğin gibi hakemde bana göre iyi değildi hatta yanımda arkadaşımda var hakem faul vermiyor bizimkiler vursun diyorduki Poldi tekmesine devam dedi onlarında birçok pozizyonuna devam dedi hakemide anlayamadım ama galibiyet çok iyi oldu çıkışımızı sürdürdük CL galibiyet alamama olayınıda burada bitirdik.

0|0
    0|0
  • İyi olmuş en azından Kadıööy den dönüşünde bir < benfica yı yendık ztn bizm için samp. ligi önemli dersiniz

0|2
    1|2
  • O değil maç skor oyununa 3-1 oynamıştım 50 misli. Kazandık ama ben yandım ;) canları sağolsun 3 puan almak güzeldi ;)

0|1
    0|0
  • İlk yarıdaki gibi oynarsak fener ağlar:) 3-4 tane atarız vasat fenere..
    İnşallah yarın Ajax a yenilmezlerde Galatasaray maçına üzgün çıkmasınlar fark yerler😃

0|1
    0|0
  • benfica hediye etti.
    asılmadılar

0|1
    0|0
  • Tebrikler Galatasarayım

0|0
    0|0
  • oazartesi tam tersi fener yapar düşünüyom

0|0
    0|0
  • sevindim böyle devam :D

0|1
    0|0
  • Bazı kuşlar çok üzülcek bu durumaa :))

2|1
    1|1
    • handikap diyenler özellikle

• @MerveCadısı birde haftasonu icin cik cik otenleri gormek istiyorum haftabasnda

Yükleniyor...