Bir erkek karısını ne zaman boşar?

Soru açık ve basit bir erkek karısını ne zaman boşar ?

Karısının hangi durumunu öğrendiğinde boşar

Veya Karisi sadece nette konuştuğu kişiler olursa ama Real'de hiç bir şey olmassa yinede boşarmi ?

Güncellemeler:
Herkezin verdigi cevaplar için teşekkür ederim
Herkezin gözü Aydın diyeyim artık , basoniyoruz kocamlan , be 2 cocuğumuzuda istemiyorum , cocuklarıda kocama vereceğim , kocam bana dedi sen benim hayatımı muaf ettin hayatımlan oynadın , ve ben dedim ben kendi hayatımı kendim muaf ettim senin hayatımlan oynamadım ,

Ve ben anlattım kocama 1 aydır konuştuğum bir var onu seviyorum dedim , kocam şaşırdı kaldı

Bütün bularında neden yaptın basta adam akıllı deseydin ayrılırdik dedi neden böyle yaptın dedi

Birsey demedim ben
Ama gercekten bende bilmiyorum neden böyle hareket ediyorum diye ,kocama soruyorum benden nefret ediyormusun dedim , oda bana Allah kahretsin edemiyorum bunun sebebinide bilmiyorum dedi ,ben büyük bir ihtimalle basımı alıp bir yerlere gidecem , anne ve babamgilin yanına deyil tabiki , ama cok kötü durumdayım şu anda , gerçi benim kocam şu anda bendende daha kötü durumda adam caiz muaf olmuş perişan halde

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence çok çocukca davranmış ve hatayı sen yapmışsın. Kocanda bir suç göremiyorum. Evlilik karşılıklı sevgi ve saygıyı gerektirir. Olabilir insanlar robot değil başka erkeklerden hoşlanabilirsin. Ancak evliyken ilişki kurman pek doğru olmamış. Kocan doğru söylemiş bunları oturup konuşabilirdiniz veya kocanın beğendiğin taraflarını seni rahatsız eden yönlerini söyleyebilirdin. Yada ben mutsuzum boşanmak istiyorum diyebilirdin en azından bu kadarını hak ediyor diye düşünüyorum kocanın. Ancak olan olmuş önemli olan bundan sonra sağlıklı kararlar vermek. Bizler sorumluluk altına girince bekarmış gibi davranamayız artık çünkü yaptığımız her hareketten eş ve çocuklarda zarar göreceklerdir. Dolayısıyla senin çocuklarının sana hala ihtiyaçları var diye düşünüyorum. Çünkü çocukların 12-15 yaşına kadar şiddetle anneye ihtiyaçları olur. Eğer anne yanlarında olmazsa bilinçaltı bastırılmış duygularla dolar. İleride de istenmeyen hareket veya psikolojik durum şeklinde ortaya çıkar. Yani sen sadece kendi hayatını değiştirmiyorsun çocuklarının hayatını da değiştirmiş olacaksın. Ayrıca senin kocanı sevdiğini düşünüyorum. Ayrıca o sevdiğim bir dediğin kişiyi de tam anlamıyla sevmediğini düşünüyorum. Dolayısıyla zararın neresinden dönersen kardır. Bence çocuklarını biraz büyüt onda sonra daha sağlıklı kararlar vereceğinizde eminim.

• Tüm dediklerin doğru tek yanlış olan , iliski kurmadım yanlış anlaşılmasın

Be gercekte görmedim bile o kişiyi , ama baya gelişme var şu anda çünkü 5 gündür konuştuğum yok kesip attım toparlamaya başlıyorum artık ,

Erkekler Ne Diyor 39

• Bencede k bakma gdecem ama nereye dediğin yer buyuk ihtimalle geel ev olacak, 2 cocuguda istemiyorum diyorsun birde:S sen gercekten elin itine kanıp internetlerde kocanı ve cocuklarını terk ediyorsun ya daha ne diyeyim, Allah senin ve internetteki arkadasın gibi hayyisyetsizlerle karsılastırmasın insanı. Sen yuvanı tanımadıgın gormediğin bi kopuk için, o kopukta evli bir kadını ayartıp yuva yıktığı için en adi ve aşağılık mahluktan daha karaktersiziniz.

• Allah senin gibilerin bin belasini versin o iki cocuk ne olacak 3 kuruşluk duygular için aile yıkılır mi sizin gibileri evleniyor da hak edenler evde kalıyor yazık günah

• Eh iyi etmişiniz, o konuştuğun it de hevesini alınca bırakır gider, sonra sen de bir seri it daha bulursun. Yuva yıkmak bu kadar kolaymı ya. Çoook ucuz ve basit hareketler bunlar.Ben tanıyorum birkaç tane senin gibi hayatını yaşamak için boşanan kadınlar. Yaşadıklarına hay diyemiyolar nedense. Çünkü basitleşmişler artık, onlar da farkında ama bu basitlikten de kurtulamıyorlar. Boşandıklarında ilk 2 ay hayat yaşamışlar, sonrasında da teptikleri hayatı geri kazanmak için dövünüp durmuşlar. Allah akıl fikir versin , başka ne diyebilirz ki.

• @4celem4r : Ulan zırttooo git kendi cevabında yazsana bunları...ala..ala..

• yahu aklını basına al apal kadın. kocandan ne eksik gördunde elin itine kandın, tur kocanın hatalarını soyle kendissine ceki duzen vermezse kendine ayrıl sonra git kimle ne yasıyorsan yasa, ama bu sekilde çok kötü olmus. bence sen neye inanıyıorsan ona dua et biraz ama... neyse bu konuda baska birşey yazmak istemiyorum daha...

• Cocukları bile gözüm görmüyor artık biliyorum ki cocuklar benim herseyim ama ben kendi bedenimi taşınamıyorum artık , kocam dedi pisikolojik destek al ben kabul etmedim , benim kocam dunyanın iyi insanı be bana diyorki eğer o insanlan mutlu olacağına inanıyorsan seni kendi ellerimlen götürup teslim edecem ona dedi , daha ne desin adam caiz

• Öncekileri Göster
  • Yerinde olsam bazı şeyleri düzeltmeye çalışırdım sonuçta 2 çocuk var ortada onların psikolojisini düşünebiliyormusun

• öyleyse git bi doktora görün ne varki bunda ayıp değil bişey değil yani. bi doktora git en azından. herşeyi denemişsin bi onumu deneyemeyeceksin

• gözüm cocukları bile görmüyor , cocuklar bile artık fazla gelmeye başladı

Kendi bedenim bile fazla gelmeye başladı bana artık ,

Biliyorum ki cocuklar benim herseyim, esim dedi pisikolojin yerinde deyil senin gel pisikolojk destek al dedi kabul etmedim ,ama biliyorum pisikolojim yerinde deyil

• Burada bol keseden sallayıp karı boşayan erkek ve kadınlara bir soru...İşe giden eşiniz akşama kadar facede kimlerle ne konuşuyor biliyormusunuz ? Hadi boşayın...Lafta kalmasın...

• Bayan erkegini aldatmaya kafasına koymuşsa aldadır.Erkek uyanırsa durum kötü.Eşine sadık bayan zaten soylediklerinizi yapmaz.

• Aldatma ister gerçekte isterse sanal alemde olsun fark etmez ama sorunun cevabı erkeğin neyi kabullenip neyi kabullenmiyeceğine bağlı.

• bence sen bunu yapmaktan vazgeç

• Sanal'da konuştuğun şey karşılıklı aşk sözcükleri vs. içeriyorsa ve bunları kocan gördüyse bundan sonra ne açıklarsan açıkla ilişkiniz bitmiştir.

Aradaki bu sanal ilişki uzun sürmüşse bir gecelik aldatmadan çok daha yıkıcı olur bir erkek için.

Belki hemen boşar, belki sana daha çok acı çektirecek bir planı vardır :(

• İnternette +18 konuşuyorsa boşarım

• Şüphelenirse boşayabilir.

Kaldı ki diilenirse ayrılık kelimesi sonunda kesin boşanilir

Soguduysa ,ilgi ,alaka ,sevgi ,herseyden önemlisi saygı kalmamişsa boşar

Aradıgı mutlulugu bulamamişssa arayış içindeyse boşar

Çocuk yoksa boşanmalar daha çabuk oluyor.Hoş olunca da oluyorda..

Cinsel mutsuzlukda sebeplerden biridir,en önemlisi aldatılmak.

Her iki taraf içinde hayırlısı neyse o olsun derım ben. 5*

• Niyettir önemli olan sanal reel fark etmez

• her şekilde aldatılmak ayrılma sebebidir..reel e taşınmasa bile aldatmadır o da..

• e tabiki aldatmanın sanalı reeli mi var yahu

• bi erkek karısını boşamaz öldürür burası türkiye ne demişler herkes öldürür sevdiğini :d

• ren geyigi olmaya başlarsa boşar...:) başka kadına aşık olursa boşar:)sen kesin yakalandın ama sen sadece okey oynarken yazıştım falan dedın reelde görmedım tanımadım dedın ve şimdi kocanın hamlesini bekliyosun bence kocanın kişiligıne baglı boşayıp boşamamak ben olsam buraya soru yazacak fırsatı bile vermezdım:)))

• hayat bu ne olacağı belli olmaz. söylediğinin aynısı benim başıma geldi o güne kadar evine sadık biriydim artık değilim çünkü beni değiştirdi en önemlisi güven kalmadı aramızda boşandınızmı şimdilik hayır ama nereye na kadar nasıl gidecek bu ilişki bilmiyorum. sonunu düşünmekte istemiyorum. anı yaşıyorum ve gerektiği kadar mutluyum...

• para komidinin üstünde çıkarken alırsın ..

• net real hepsi ayni boşarim boşamadan önce yaptıkları için pişman ederim

• Aldatma konusu sadece fiziksel anlamda yapılacak bir konu olmadiği için her anlamda aldatma yada şiddetli geçimsizlikten boşanabilir internet üzerinden başka kişilerle konuşup onlar üzerinde farklı fantaziler kuruyorsa zaten aldatmıştır kafasında elinde imkan olsa gider fiziksel olarakta uygular insanoğlu bu herşeyi yapar hoş sen nerden biliyorsun gidipte aldatmadığını onuda geçtim bir söz vardır bu dünyada babana dahi güvenmiceksin ...

• mesele sanal veya real değil.Erkek kadınına olan güvenini kaybettiği zaman o kadın bitmiştir NOKTA

• Aldatma şeysi reelde konuşma değildir sadece ..

• o erkekden erkege degişir inş hiç bosanmalar olmazz

• Bu genelde çift kişilik alınan bir karar üstat."Bekara karı boşamak kolay" sözüne dayanıp bir sürü şu şekil boşarım şöyle boşarım yazan olabilir dikkat et.

• bence boşamalı , Allaha buyuk konusmayayım ama, n bok yemeye konusursunuz ki, aldatmaya meyilli biri bunu yapar :S

• Ne yazıştığına,ne konuştuğuna bağlı bu.Bunu sen de idrak edebilirsin.

Müstehcen mevzulara,olur olmadık muhabbetler dönüyorsa, boşar tabii ki.

• bunu şöyle düşünmek lazım... Gidiğ 1 tl çalsanda hırsızlık gidip 1000 tl çalsanda hırsızlık.. sonuçta adı belli hırsızlık.. değişmez yani biride binide bir benim gözümde...

• bosar, nette yapilan seyle reel de olan arasinda fark yoktur.. aldatma her zaman aldatmadir

• "Sen de şöylesin..." lafını kurduğu an çanlar çalmaya başlar. Sende öylesin, sen de şunu yaptın falan işin içine girince boka sarıyor ilişki.

Ne yani misilleme mi yapıyoruz abi? Karımın/Sevgilimin yaptığı her şeyi ben de yapmak zorunda mıyım? Rahatsızlığımı dile getiririm o da dikkat eder.

İç Ses : Olm hani sen evlenmeyi düşünmüyordun noldu? İyi koca, duyarlı baba mı oldun lan iki dakkada

• ne ilgisi var ? nette konuşup sohbet ile hamile kalan varmı ?

• Karım reelde başka erkeklerle konuşsa bir dakka düşünmem insan halsiyeti için yaşar bu hayatta çocuk falan dinlemem anında boşarım

• sanalda konuşmak için bahanemi arıyon

• aldattıgı zman .. kadın toplu olması lazım rahat olmaması lazm oturup kalkmasını bilmesi lazım ... erkeği kıskandırmaması lazm bunları yaparsa sonu kotu olurr

• sonuc olarak bı adamın esı eqer nette baska ınsanlarla konusma ıhtıacı duyuyorsa esıne olan sevqısı sevqıyı qectm.. sayqısı kalmamıstır.. bu yuzdende bosaması qayet normal..

• Sanalda başlayan kolayca reele taşınır.

Boşanma için pek çok geçerli durum var. Bu dediğin resmen güven kaybı ve bitirir.

Hem de nefret doğurtur.

• erkekler kadınlar kadar anlayışlı degildir... en ufak bi hatada radikal kararlar alabililerler... yalan ve aldatmayı hiç bi erkek affetmez... bu erkegin dogasına aykırı bi durum..

• Dur tahmin edeyim bu paragraftaki kari sen oluyorsun

• Ya karım nette birileriyle konuşsun, burada daha önce paylaştığım bir fantezim var onu yaparım :)

onu bacaklarından ayrı ayrı tavana asar, küçük ve sivri olmayan bir balta ile onu şeyinden kafasına kadar yara yara ikiye bölerim :)

• bir ve en önemlisi aldattığı zaman iki kocasına saygı göstermeyip hakaret ettiği zaman üç kadınlık görevlerini yerine getirmediği zaman.

Kızlar Ne Diyor 9

• yoksa sen konuşuyonmu yazık

• sade boşasa iyide biryerlerini kırarsa yada bıçaklarsa işin kötü

• real şart panpa.

• Ruhu benimle olsun bedeni kiminle olursa olsun diyen adam tanıyorum ben..Kişiye göre değişir.

• Yakalandık galiba :))

• bence sorununu açıkça yazmalısın...erkeklere genelleme yapmak yanlış..kimi olmadık şeyelresinirlenir boşanır..kimi ne halt edersen et kılını kıpırdatmaz...biraz açmalısın

• demekki sizler yapıyorsunuz herhalde, yahu aldatmaktan bahsediyor... neyin açması kapaması, anlasılmayacak ne var. Bu konuda maalesef destek veren herkes demek ki aynı karekterde. reelde birsey yapmadım diyor ama nerden bilecesin gunahı boynuna.

• ne konuştuğuna bağlı ben erkek olsam karım benden gizleyerek sanaldan onunla bununla konuşsa boşarım haberi varsa sorun yok :D

• ne diyon abla ya

• bence boşaması lazım her ikiside aldatmak

Yükleniyor...