Bir erkek karısını ne zaman boşar?

Soru açık ve basit bir erkek karısını ne zaman boşar ? Karısının hangi durumunu öğrendiğinde boşar Veya Karisi sadece nette konuştuğu kişiler... Daha Fazla

Güncellemeler:
Herkezin verdigi cevaplar için teşekkür ederim
Herkezin gözü Aydın diyeyim artık , basoniyoruz kocamlan , be 2 cocuğumuzuda istemiyorum , cocuklarıda kocama vereceğim , kocam bana dedi sen benim hayatımı muaf ettin hayatımlan oynadın , ve ben dedim ben kendi hayatımı kendim muaf ettim senin hayatımlan oynamadım ,

Ve ben anlattım kocama 1 aydır konuştuğum bir var onu seviyorum dedim , kocam şaşırdı kaldı

Bütün bularında neden yaptın basta adam akıllı deseydin ayrılırdik dedi neden böyle yaptın dedi

Birsey demedim ben
Ama gercekten bende bilmiyorum neden böyle hareket ediyorum diye ,kocama soruyorum benden nefret ediyormusun dedim , oda bana Allah kahretsin edemiyorum bunun sebebinide bilmiyorum dedi ,ben büyük bir ihtimalle basımı alıp bir yerlere gidecem , anne ve babamgilin yanına deyil tabiki , ama cok kötü durumdayım şu anda , gerçi benim kocam şu anda bendende daha kötü durumda adam caiz muaf olmuş perişan halde

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok çocukca davranmış ve hatayı sen yapmışsın. Kocanda bir suç göremiyorum. Evlilik karşılıklı sevgi ve saygıyı gerektirir. Olabilir insanlar robot değil başka erkeklerden hoşlanabilirsin. Ancak evliyken ilişki kurman pek doğru olmamış. Kocan doğru söylemiş bunları oturup konuşabilirdiniz veya kocanın beğendiğin taraflarını seni rahatsız eden yönlerini söyleyebilirdin. Yada ben mutsuzum boşanmak istiyorum diyebilirdin en azından bu kadarını hak ediyor diye düşünüyorum kocanın. Ancak olan olmuş önemli olan bundan sonra sağlıklı kararlar vermek. Bizler sorumluluk altına girince bekarmış gibi davranamayız artık çünkü yaptığımız her hareketten eş ve çocuklarda zarar göreceklerdir. Dolayısıyla senin çocuklarının sana hala ihtiyaçları var diye düşünüyorum. Çünkü çocukların 12-15 yaşına kadar şiddetle anneye ihtiyaçları olur. Eğer anne yanlarında olmazsa bilinçaltı bastırılmış duygularla dolar. İleride de istenmeyen hareket veya psikolojik durum şeklinde ortaya çıkar. Yani sen sadece kendi hayatını değiştirmiyorsun çocuklarının hayatını da değiştirmiş olacaksın. Ayrıca senin kocanı sevdiğini düşünüyorum. Ayrıca o sevdiğim bir dediğin kişiyi de tam anlamıyla sevmediğini düşünüyorum. Dolayısıyla zararın neresinden dönersen kardır. Bence çocuklarını biraz büyüt onda sonra daha sağlıklı kararlar vereceğinizde eminim.

Soran beğendi
    • Tüm dediklerin doğru tek yanlış olan , iliski kurmadım yanlış anlaşılmasın

Be gercekte görmedim bile o kişiyi , ama baya gelişme var şu anda çünkü 5 gündür konuştuğum yok kesip attım toparlamaya başlıyorum artık ,