Kahvaltıdan önce mi sonra mı spor salonuna gidilmeli?

Arkadaşlar kahvaltı edip mi salona gitmeli sabah fitness yapmak isteyenler. Akşam saatlerim dolu, öğle 1e kadar boşum. değerlendirmek istiyorum o zamanımı

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Kahvaltıdan 2 saat sonra gidebilirsin 😁
    Aç karnına olmaz 😁 bir şey yenmeli 😁
    Zaten fark etmiyor ne zaman boş vakit olursa ve kafamız eserse 😁😁😁

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflamak istiyorsan 1 tane elma yiyip salona gidersen süper kilo verirsin kahvaltı yaparsanda aynı şekilde olur ama aç karna yaptığın kadar güzel olmaz.. Yediklerini enerji olarak kullanır vücut salonda. Yemeden gidersen yağ kütlelerini enerji kaynağı olarak kullanır ve onları yakar... Protein ağırlıklı beslenirsen kas yakıma uğramaz ve kaslarını protein sayesinde beslersin ve kas kütlesini koruyup sadece yağ yakarsın...

0|2
    0|0
    • Benim tek sıkıntım göbek. Kilo vermek istemiyorum ben. yani protein ağırlıklı beslenip kahvaltıda, öyle mi salona gitmeliyim

• bölgesel zayıflama diye bişi yoktur diye biliyorum eğer yağ birikmesi göbek kısmında fazla ise kahvaltı yapıp ta gidebilirsin bu kadar ayrıntıya detaya girmene gerek yok.. salon da bol bol mekik yap yarım ya da tam dumbell side bend yap twist ve sehpada diz çekme hareketini de yapabilirsin zaten hocan yardımcı olur sana..

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba
    Ağırlık antrenmanı yapacaksanız diyette bile olsanız en azından 1 öğün yemiş olmanızda fayda var. Özellikle sabah kalktıktan sonra vücudunuz zaten bütün gece aç kalmışken üstüne ağırlık çalışmak pek iyi olmaz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    SAYGILAR

0|1
    0|0
  • Kahvaltıdan önce olmaz kahvaltını yapmalısın bişey yemeden gidersen zaten enerjin olmaz yapmak istemezsin.

0|1
    0|0
  • önce kahvaltı... kahvaltı olmadan bünye zayıflar... görünüşün iri olur ama gücün olmaz

0|1
    0|0
  • kahvaltından sonra gidilmeli.

0|0
    0|0
  • kahvaltıdan önce gidilmeli

0|0
    0|0
  • önce gidersen daha çok yağ yakarsın. sonra gidersen daha çok enerjin olur.

0|0
    0|0
  • ben spor salonuna gitmem tüfeksiz hareketler serini yaparım her gün

0|0
    0|0
Yükleniyor...