Bu sorum özellikle erkek arkadaslara..

mesela sevgilinizden ayrıldınız, aradan 3-4 sene geçti, bu süre zarfında o baskasıyla cıktı, siz kimseyle takılmadınız. ama sonra birbirinizi sevdiginiz için tekrar barıstınız. peki, sevgilinizin barısmadan önce digeriyle yasadıklarını bilseniz ( sarıldıgını, onu öptügünü falan filan..) bu sizi rahatsız eder mi ? ona karsı olan tavrınız degisir mi? ya da ne yapmıs olursa ondan sogursunuz ?

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kızı sevme dereceme gore degısır durum sevmıosam umursamam ama sevıosam umursarım tabı aynı bokları bende yemışsem, nıe yaptın dıyemem ama uzun surede uyuyamam

0|0
    0|0
    • peki erkek arkadası kıza zorla yaptırdıysa bazı seyleri ?

• Allah oldurmasın

• Keşke dua ettın kadar cabada gosterseydın

Erkekler Ne Diyor 10

• Ayrıntılı rapor isterim, kaç kişiyle öpüşmüş niye öpüşmüş kaç kere öpüşmüş, DNA testi isterim, konjugasyon olduysa moralim bozulur, "Hani kızımız olacaktı" derim İzel'i yıllar sonra hit şarkıcı yaparım

1|0
    0|0
  • Tavrım değişmez yani ondan soğumam ama çok sinir olurum herhalde içten içe , bir aslan burcu olarak sahiplenme duygum ağır bastığı için o erkeğin başına pek iyi şeyler gelmezdi :)

1|0
    0|0
  • kesinlikle cok rahatsız eder.hatta ben bu yüzden barısmam bile.seviyosam uzaktan uzaktan sevip unutmaya calısırım.her erkek kaldıramaz böyle seyleri , insanı yer bitirir valla.

0|0
    0|0
  • Tabiki rahatsız eder benle olmadığında hemen başkasıyla çıkmaya başlamış aklı sende değil demekki,tavırlarımda değişir biraz..

0|0
    0|0

• ben hıc kımseyle cıkmamısım hemde 3 4 sene bırakta etsın yurumez o ıs bırakırım

0|0
    0|0
  • Bu kişilik itibariyle değişir ben öyle bişey olsa seviyorsam bile barışmam ama gider çocuğuda bulurum her türlü acısını çıkartırım :)

0|0
    0|0
  • bilsem zaten onunla beraber olmam ki.

0|0
    0|0
  • Ben onun icin alternatifsiz degilmiştim demek ki derim

0|0
    0|0
  • hayatta işim olmaz ya..o mide yok bende

0|0
    0|0

• benim 34... okuyormusun

• neyse.. cevabınız için tesekkürler, iyi günler

• Beni seven insan ölse başkalarıyla çıkmaz der,s*klemem bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aradan tam 3-4 yıl geçiyor yani değişen bi çok şey olur. Öncelikle ilk zamanlardaki gibi sevmezdim onu ve tabiki rahatsız ederdi. Sağlıklı bir ilişki olmaz ya. Eğer öyle birşey varsa bırak bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...