Kapat

Spordan istediğim verimi alamıyorum?

Merhaba arkadaşlar 2 5 aydır spora gidiyorum yaklaşık olarak hafif bir kalıp yaptım ama kas var diyemem istediğim verim alamıyorum yoğun bir hayatım olduğundan gidince tüm vücut çalışıyorum karın kalça falanda dahil ne yapmalıyım yardım edin lütfen

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba arkadasım ben spor antrenörlüğü yapıyorum ayrıca beslenme okuyorum konuya gelirsek iyi bir vucudun temeli iyi beslenmeyle atalır nasıl besleniyosan oaundur vucudu iyi doğru dengeli besleyemezseb verim alman zordur dengeli düzenli beslenereek ve iyi bri antreman şla iyi bir form yakalarsın beslenmede kalorisi dusuk besin değeri buyuk gıdaları tercih etmen snn açından daha iyi olur

0|0
    0|0
    • beslenmeme dikkat ediyorum sabahları 3 yumurta beyaz peynir kaşar peynir salatalık zeytin süt ve tam buğday ekmeği yiyorum sebze ve karbonhidrat ı kepekli yemeye çalışıyorum spora gittiğim günler göğüs yiyorum iş yerinde olursa tavuk piliç falan filan akşamlarıda aynı şekil sebzede yemeye çalışıyorum besin şeklim bu ama bir türlü göbekteki yağları eritemedim tam olarak ve istediğim çok kas a sahip olamadım çok spor yaparsam 1 günde kaslarım erir mi çok zorlarsam ço k vakit geçirirsem

• 2 buçuk ay

• Çok yenisin daha dostum sen keske cabuk olsa ama iyi bir vucudun temeli ilk sene atılır iyi bir vucut doğru şekilde 2 seneyi bulur en az cunku 2-3 sene bulk yapmalısın iyi bri hacim almalısın sonra vucudu define etmelisin clean bulk tercih etmen daha iyi snn için

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Demekki daha fazla spor yapman lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba
    Verim alamamanızın pek çok nedeni olabilir. Buradan net birşey söylemek çok zor. Ama sorunuzdan anladığım kadarıyla tüm vücut çalışıyorsanız ve antrenman sıklığınız fazlaysa, belki de program ağır geliyordur ve overtraning dediğimiz durumdasınızdır. Veya tam tersi programa alıştığınız için hafif geliyor da olabilir. Salondaki hocanızla durumu detaylıca konuşun bence size yol gösterecektir.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Beslenmen nasıl

0|0
    0|0
  • Daha fazla ağırlıklarla çalış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...