Onu kırmış olur muyum?

Ben her gun farklı bir şey giyinmeyi seven paramın büyük bir kısmını kıyafete harcayan biriyim, erkek arkadasım kazandıgı parayı ailesine ve borclarına veriyor giyim konusunda basarılı ama bu da benim için önemli değil zaten. Kendi gecen gunlerde borclarını bitirince kıyafet alacagını söyledi. Bende önümüz sevgililer gunu ona pantolon gömlek alsam nasıl olur diye dusundum ondan buyuk bir hediye beklemiyorum fakat bana karsı mahcup dusmesinide hiç istemem. Hediye olarak kıyafet almam onu üzer mi?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Alacağın hediyeye kendinden bir şey katmayı denemelisin, ben asla hazır hediye almam ve de nefret ederim. Çünkü, git bas parayı al hediyeyi, içine de değiştirme kartı koy tamamdır. Bu mu yani? bunu yapacağınıza çıkarın cebine parasını koyun aynı şey bence. Özel bir insana yapacağınız hediyenize birazcık da kendinizden birşeyler katın, o kişi için özel bir şeyler olsun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• herkezde farkli bisey, mesel nasil dusundugune bagli arkadasin, ama aylesine oyle bakarsa, demek ki cok saglam bir arkadas, uzulmamesi gerekir nasil olsa evlendiginizde hep sen almak zorunda kalicaksin elbiseleri :D

0|0
    0|0
  • gururunu zedelersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok gurur yapan biriyse üzülür hatda ayrılmanıza bile sebep olabilir onu en iyi sen tanıyorsun nasıl bir karaktere sahip sen biliyosun ona göre hazırla hediyeni KulpuKırıkÇaydanlık arkadaş doğru söylemiş kendinden bişey kat hediyene sen ona acıdığın için aldığını düşünebilir buda bir erkeğin kaldıramıcagı şeydir. Daha önceki verdiğin hediyelerde verdiği tepkiye göre sana verdiği hediyelerin değerine göre dengele ona göre al ne alıcaksan.

0|0
    0|0
  • Uzulebilir..sanki hatirlatmis gibi olur..

0|0
    0|0
  • bence gururunu zedeler

0|0
    0|0
Yükleniyor...