Sevgililer gününde hediye yerine dövme

Arkadaşlar ciddi düşündüğümüz bir ilişkimiz var sevgililer gününde sevgilim adını sol bileğime veya göbek hizasının soluna çapraz şekilde yaptırmak istiyorum. Siz olsanız nasıl karşılardınız bayanlar. Beylerden yaptıran varsa yorum yapabilir. Yoksa boş yere laf kalabalığı yapmayın beyler lütfen.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• eger sevgilim bunu benim icin yapsaydi ben cok sevinirdim. inan, etkilenirdim. ozaman sanki ben herzaman artik onunlayimdir. dovme yuzunden. ama benim sevgilim yok. Darwinn, sunu da hesaba kattinmi? farz et, iliskiniz bitti. ozaman o dovme nolacak? diyelim artik senin yeni sevgilin oldu. o bundan hicde hoslanmaz. eski sevgilinin ismi dovme olarak senin vucudunda. ii dusun ve umarim bu yazdigimi asla yasamazsin ve sizin iliski ebediye surer. ben erkek olsam ve senin yerinde bulunsam. ben yapmazdim. sana kolay gelsin ve mutluluklar diliyorum.

0|1
    0|0
    • teşekkürler ben anlık bir heves içinde değilim sevgi. bir ömür yanımda onu görmek istiyorum. eşsiz bir insan dışı seni içi beni yakar hayal edebileceğimden çok daha iyisi dövmeyi yaptıracağım zaten o kesin ama yine de insanların görüşünü merak ediyorum amacım etkilemek değil onu her daim yanımda görmek istediğimin yazılı göstergesi

Kızlar Ne Diyor 4

• Hoşlanmam. Bana aşırı derecede bağlı olduğunu düşünürüm. Onu hiçbir zaman kaybetmeyeceğimi, beni hiç bırakamayacağını düşünürüm. Bu düşünceler ister istemez yavaş yavaş beni soğutur.

0|0
    0|1
  • isime karşıyım açıkcası kimsenin hayatımızda kalıcılığına dair garantisi yok

0|1
    0|1
  • oranıza buranıza bişiler kazıttrmayın yahu.

0|0
    0|1
    • ama neden :?

• yaşmak daha güçlü yaşamak tüm sevenlerimiz için yeterli olrmurmu sence ?

• bence kafi..

• Ilerde ayrilinca o isim bi omur uzerinde kazilmis olcak..eger bundan rahatsiz olmam diorsan..yaptir..

0|0
    0|0
    • dövme kapatma uygulaması ile üzerine başka bir dövme yapılabiliyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• Tavsiye etmem.

O sevgili ile aran bozulduğunda o dövme çok ama çok sorun yaratır. Benim dövme yaptırdığım kişi sevgili-eş, vb adlarını prensip olarak yapmadığını söylemişti.

0|0
    0|0
  • ilerde ne olucagini bilmedim icin ben bunu yapmazdim, cunki millet cok hayin olmus, 10 yil oncesi olsaydi her yerime ismini yazdirirdim belki ama simdi insanlar taninmiyacak bir hal almislar, ve ilerde pisman olucak bir sey yapmazdim, sonra isin yoksa nasil sildirecegini dusun

0|0
    0|0
    • çok sağol teşekkürler.

• sende sagol kardesim, ama dedigin seyi yapmak isterdim, hemde cok ama yapmam cunku hayata kimseye guvenemiyorum

• isim yazdırmak çok doğru gelmiyor bana iyi düşünmelisin sonrasında sildirmek zorunda kalabilirsin

0|0
    0|0
  • kalkışma öyle şeylere ruhu ölen her canlı bir gün gidecektir...istediğin kadar ciddi düşün o nikah masasında evet demeden önce o dövmeyi yaptırma .sonrasında boşansanda birşey olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...