Paranın kımde oldugu bellı olmaz mı gercekten?

Paranın kımde oldugu bellı olmaz mı? Insanlar hep boyle dıyorlar gercektende oyle sanırım. Ananemın eskı bır komsusu var, adam neredeyse bır mılletvekılının aldıgı kadar maas alıyolar ama sokakta gorsenız dılencı dersınız. Ama bazılarıda bellı etmek ıcın bıyerlerını yırtıyolar. Bu sızce nasıl?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• evet genel olarak giyiminden tavırlarından bunu yakalama şansın olsa da belli olmuyor bu işler .. kılıksız bir adamın oto galeride 2 tane birbirinin aynı zırhlı araç siparişi vermesine tanık olmuştum .. milletvekili kaç para maaş alıyor bu arada ?

0|0
    0|0
  • bazı insanlar vardır paralaı olmasada iyi yaşamaya çalışırlar bazılaıda vardır çok paraları olduğu halde dilenci gibi yaşarlar aslında biraz dikkatli bakılsa parananın kimde olduğu anlaşılır ve sen zaten anlamışsın arkadaşım

0|0
    0|0
  • ben de çok iyi kazanıyorum ama elimde dandik bi nokia telefonu var şarjı çok iyi gidiyor.otobüse binerim.

0|0
    0|0
  • kimsenin mali müşaviri değilim...kimdeyse doya doya harcasın...

0|0
    0|0
  • para yemeyi bilmeyenler ve paralarını mezara götürmeyi planlayanlar için geçerli bir laftır o.

0|0
    0|0
  • demek ki korkup kendini gizlicek kadar parası var yada sırf tasarruftan Cimri yani

0|0
    0|0
  • belli olanlarda var ama kirli çıkın pintiler için söylenir o laf

0|0
    0|0
  • evet para bende mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kim ne kazanıyorsa allah daha çok versin...kimsenin parasında pulunda gözümüz yok allah daha çok versin.

0|0
    0|0
  • Milletin parasi inanki beni ilgilendirmior..

0|0
    0|0
  • para pul , allah vermiş helal ya da haram kazanırsın sonuçta , dediğiniz şeyler karakter meselesi yani..

0|0
    0|0
Yükleniyor...