İlişkilerde Kadınların Kendine Olan Özgüvenleri Neden Erkeklerinkinden Fazla ?

Günaydınlar arkadaşlar. Bugün başka bir konu ile karşınızdayım.

Mekan ve zaman fark etmeksizin bu kilit olayın önemi her yerde büyüktür. Çünkü set açmaya giden erkeğin kendine olan güveni, kadının kendine olan güveninin altındadır. Kadının kendine olan saygısı ve öz güveni yoksa, karşısındaki erkek isterse dünyanın en öz güvenli erkeği olsun. İşe yaramaz. Kadın bir çift laf bile edemiyorsa korkar, çekinir ve sırf bu yüzden oyunu oynayamaz. Bu durumu çözüme kavuşturan bir erkek, çok avantajlıdır. Çünkü setin ilk anındaki en önemli husus budur. Ama kimse bilmez, sadece kadının karşısına çıkıp konuşabilme cesaretini kendinde toplayıp seti açmaya gider. Bilmiyor ki, kadın onunla konuşabilecek mi? Bunu kaldırabilecek mi?

Bu konunun çözüme kavuşması için kendimin hazırladığı bazı etap ve teknikler var.

1) Kadının yürüyüşü: Evet, kadının yürüyüşü çok önemlidir. Primer Çekicilik Faktörü sisteminin aynısı kadınlar içinde geçerlidir. Hedefin yürüşüne ve adımlarına çok iyi gözlemleyin.

2)Kadının bakışı: Bir kadın vardır; Korku dolu gözlerle göz temasını sağlar. Bir kadın vardır; Şehvetce, tahrik edici bir şekilde bakar, gözlerinizi tutuşturan bir bakışı vardır. En azından siz böyle hissedersiniz ve bunu hissettiğiniz zaman bilin ki, bu kadın öz güveni olan bir kadındır. Ayrıca tecrübeli bir kadın olduğunu da unutmamanız gerekir.

3)Hal ve hareketler: Kadın konuşurken jest ve mimiklerini çok kullanıyorsa bu aktifliğini gösterir. Ve aktif bir kadın, her zaman kendine güvenir.

4)Sizi fark ettiğinde ki kimliği: Bu en önemlisi demeyeceğim çünkü hepsi çok önemli. Ama bu ayrıyetten çok büyük avantaj. Kafanızdaki kadını bu kimlikte tamamen oluşturabilirsiniz. Sizi fark ettiğinde, yani sizin kendisine olan ilgisini görünce ki olan durumu ve hareketleri büyük bir ip uçudur. Örneğin; Sizi fark ettikten sonra çok hareketliyse, ya da ellerini nereye koyacağını bilemiyorsa, sürekli bir arayış içindeyse büyük bir heyecanı vardır. Ve kendisine olan güvenide oldukça zayıfır. Ama çok sakin, çok fazla bir pozisyon değşikliği yapmıyorsa, sizi fark etmeden önceki jest ve mimiklerini aynen kullanıyorsa o kadın kendine güvenen kadındır. İyi gözlem yapmanız gerekir. Ve bu bir çok kadında uygulandığı zaman sizde çok büyük bir prim yapar.

5)Kendinizde oluşan ilk intiba: Hedefi gördükten sonraki 15 saniye içerisinde ki oluşan kimliktir. Kendi düşüncelerinizden yola çıkarsınız. Ve önceki 4 maddeden sonra ilk intibanız doğru mu değil mi ortaya çıkar. Ve kendinizi bir sınava sokmuş olursunuz. Bunların hepsi sürekli uygulandığında kendinizde bu alanın en iyi ve en büyük bir tecrübe oluşturursunuz. Unutmayın; "İnsan hayati sınavlarını kendi belirler. Ya bilerek, ya da bilmeyerek."

Benim size tavsiyem bunların sonunda o kadının öz güvensiz olduğunu anlarsanız yaklaşmayın. Çünkü kendisine güveni olmayan bir kadın doğru kararlar veremez ve sizi şaşırtır. Hamleleriniz doğru olup olmadığını anlayamazsınız. Unutmayın; "Kendinizi nerede görüyorsanız, hedefinizi o yerde arayın.

Mathios/Çınar..

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• işim gücüm yok hepsini oturup okudum evet. hedef mi? ceylan mı avlıyosun. bence bazı konularda yanılıyosun ben hoşlandığım kişi ortama girince aşırı heyecan yaparım ama dışarıya zerre belli etmem mesela.

0|0
    0|0
    • %100 doğru olamam monnarosa. Her insan gibi benimde yanılgılarım var...

• bi insan özgüvesiz aynı zamanda soğukkanlı olamaz mı yani?saçma.

• Kısmen özgüvenli kişiler, bazı anlarda heyecanlanabiliyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• pıck up artıstlerle isim olmaz.

makalenı okumaya gerek yok.

ozet gec.

0|0
    0|0
    • Pick up'tan anlayan bir kız çıktı ...

• Az önce çirkinleştin farkında mısın? Takım taklavat falan. Hoş değil.

Beni çizgimden çıkartamazsın. Hitap kitlem tamamen "virgin boyz" !

• Neyse ben yavaştan hazırlanayım. Senin lise yıllarındaki favori mekanına gidiyorum.

Gümüşsuyu Kampüsü!

Sesli güldüm ya!

• OROSPUSUN KIZIM SEN

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence arz talep meselsı tamamen ..malesef dengeler boyle

0|0
    0|0
  • Güzel yazmışsın eline sağlık :) Bu arada cevap bekliyorum :))

0|0
    0|0
  • sahte hesaplara burdan devam ha matios?

0|0
    0|0
  • paragraf yapsaydın iyiydi. 3 kişiden 2 sinin bu uzunluğu görünce okumaktan vazgeçeceğine eminim(bende okumadım)

0|0
    0|0
  • "How to Pickup Girlz" yeni baskısıyla yakında...

0|0
    0|0
Yükleniyor...